NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Sezon 2
 

22 May 2015
       TVD: Zdjęcia od Niny zza kulis wszystkich sezonów

Jak zapewne dobrze wiecie, w dzień finału 6 sezonu The Vampire Diaries Nina, z racji swojego ostatniego odcinka w serialu podzieliła się z fanami zdjęciami zza kulis ostatnich 6 serii. Możecie na nich dostrzec wiele znajomych twarzy, które pojawiały się w serialu na przestrzeni ostatnich lat.W galerii znajdziecie już wszystkie te fotografie. Zobaczcie!

normal_11241490_994967877204549_200189353_nnormal_11253288_1675566379339778_257471075_n

Linki do galerii:
+ 1 zdjęcie | Television Series > The Vampire Diaries > Season 6 > Behind the Scenes > Various Set Photos
+ 9 zdjęć | Television Series > The Vampire Diaries > Season 6 > Behind the Scenes > “Thinking of You All the While”
+ 1 zdjęcie | Television Series > The Vampire Diaries > Season 5 > Behind the Scenes > “Gone Girl”
+ 1 zdjęcie | Television Series > The Vampire Diaries > Season 2 > Behind the Scenes > “Brave New World”
+ 3 zdjęcia | Television Series > The Vampire Diaries > Season 1 > Behind the Scenes > Various Set Photos
+ 2 zdjęcia | Television Series > The Vampire Diaries > Season 1 > Behind the Scenes > “Pilot”

 
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 1, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6

13 Apr 2015
       5 scen, które zasłużyły na Emmy według EW.com

Chyba już wszyscy słyszeli wielkie nowiny: Nina Dobrev odchodzi z The Vampire Diaries. Musimy przyznać, że nie jesteśmy zaskoczeni, niemniej jednak mamy złamane serce. The Vampire Diaries było jednym z pierwszych seriali, które zainspirowały nas do otworzenia strony, była to też jedna z serii, która pokazała nam, że nie ma nic złego w lekkiej obsesji, która kończy się tym, że oglądasz od początku swoje ulubione odcinki do 4 nad ranem (ktoś chętny na maraton z 3 sezonem?).

Mimo, że trudno jest się pożegnać, chcielibyśmy wspomnieć niektóre z najlepszych scen Niny w serialu. Po tym, jak produkcja Jane the Virgin wygrała Złotego Globa, nikt już nie może powiedzieć, że poniższe sceny z hitu CW nie są warte nagrody Emmy. Chwyćcie chusteczki i butelkę (butelki) wina – zaraz się zacznie.

548~155. Postać Eleny wchodzi na wyższy poziom, sezon drugi, odcinek 21, “The Sun Also Rises”. Każdy fan TVD wie, że kiedy w tle gra piosenka Birdy, czas uwolnić morze łez. Dodaj do tego pogrzeb i masz gwarancję złamanego serca. Dobrev perfekcyjnie oddała emocje i walkę Eleny, używając jedynie mimiki twarzy. Jest silna dla Jeremy’ego wiedząc, że mają już tylko siebie. Później jednak załamuje się nad grobem rodziców – praktycznie błaga ich o jakiś znak wskazujący na to, że wszystko się ułoży. No dalej “Skinny Love” – wszystko będzie dobrze.

Czy zgadzacie się, że włosy Eleny w drugim sezonie były najlepsze i powinny takie pozostać?

czytaj więcej w rozwinięciu newsa
(more…)
         1   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Rankingi, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6

21 Feb 2015
       TVD: Dwa nowe zdjęcia promocyjne z 2 sezonu

Mimo, że The Vampire Diaries jest już w trakcie swojego szóstego sezonu, co jakiś czas w sieci publikowane są zdjęcia pochodzące z poprzednich sezonów. W galerii znajdziecie dwa nowe zdjęcia promocyjne w wysokiej jakości z sezonu drugiego, na którym wraz z Niną pozują Paul Wesley i Ian Somerhalder.

normal_004normal_006~441

Link do galerii:
+ 2 zdjęcia | Television Series > The Vampire Diaries > Season 2 > Promotional > Session 004
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2

22 Sep 2013
       TVD: Screencapsy z 2 sezonu w wysokiej jakości!

Ostatnio, w wolnym czasie dodawałyśmy raz jeszcze screencapsy z wyemitowanych już sezonów The Vampire Diaries – tym razem w najwyższej jakości! Ostatnio zaktualizowany został 2 sezon, zachęcamy więc do odwiedzenia naszej galerii i przeglądania zdjęć :) Tym samym przypominam, że screencapsy ze wszystkich sezonów są od teraz dostępne w jakości HQ.Link do galerii:
The Vampire Diaries > Season 2 (2010 – 2011) > Episode Screencaps
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2

22 May 2013
       TVD: Nowe zdjęcia z sesji promujących 2 & 3 sezon

Do galerii trafiły nowe zdjęcia z sesji promujących serial The Vampire Diaries1 z drugiego sezonu oraz 2 z trzeciego. Na wszystkich Dobrev prezentuje się prześlicznie, więc zachęcamy do obejrzenia! ;)

Linki do galerii:
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 2 > Session 006
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 3 > Session 001
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 3 > Session 004
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Sesje Zdjęciowe, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2, Pamiętniki Wampirów, Sezon 3

18 Jul 2012
       TVD: Nowe zdjęcie z sesji do drugiego sezonu

Pojawiło się nowe zdjęcie z sesji do drugiego sezonu The Vampire Diaries. W galerii już od dłuższego czasu widnieją dwa zdjęcia z tej sesji, lecz obecna fotografia upubliczniona została dopiero teraz. Poza tym cała główna trójka bohaterów wygląda na tym zdjęciu niesamowicie, dlatego zapraszamy do oglądnięcia go w pełnym rozmiarze w galerii.

Link do galerii:
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 2 > Session 006
         0   Post został napisany przez: Channel w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Sesje Zdjęciowe, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2

12 Mar 2012
       TVD: Już dzisiaj premiera 2 sezonu na TVN7!

Już dzisiaj na kanale TVN7 swoją premierę będzie miał drugi sezon Pamiętników Wampirów! Odcinek zacznie się o 22:45, więc ci z was którzy będą mogli włączyć telewizor mam nadzieję, że to zrobią. Pokażmy ilu fanów ma serial w Polsce, a może doczekamy się szybszej emisji kolejnych sezonów. Niżej znajdziecie zapowiedź stacji TVN7, poza tym dla przypomnienia zamieszczam również opis odcinka oraz promujące go zdjęcia.

KATHERINE POWRÓCIŁA Z ZEMSTĄ – Tej samej nocy co w zeszłym finale sezonu, Elena przyjeżdza do domu by odkryć koszmar jakim jest los wujka Johna oraz Jeremy’ego. W szpitalu, Szeryf Forbes jest pocieszana przez Matta, Bonnie i Damona podczas oczekiwania na wieści odnośnie tego czy Caroline przeżyje wypadek samochodowy. Po mylącej rozmowie z Eleną na temat wydarzeń z ostatniej nocy, Damon jest pierwszy, który zdaje sobie sprawę, że Katherine powróciła. Przybycie Katherine wysyła Stefana i Damona na ścieżkę by dowiedzieć się czego ona chce, dlaczego wróciła i jak dużym zagrożeniem jest dla ludzi, których kochają. Tymczasem nadal podnosząc się po śmierci ojca, Tyler jest zaskoczony kiedy jego uroczny i tajemniczy wuj, Mason Lockwood, przybywa do rodziny.

http://www.nina-dobrev.fan-strefa.pl/gallery/albums/470/thumb_002.jpg http://www.nina-dobrev.fan-strefa.pl/gallery/albums/478/thumb_003.jpg http://www.nina-dobrev.fan-strefa.pl/gallery/albums/478/thumb_004.jpg https://www.ndobrev.pl/gallery/albums/470/thumb_001.jpg
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2, Video Center

4 Feb 2012
       “Pamiętniki Wampirów” wracają do TVN7!

Wygląda na to, że wiosną “Pamiętniki Wampirów” zagoszczą znowu na polskich ekranach! Stacja TVN7 ma zamiar od 12 marca emitować drugi sezon serialu, w każdy poniedziałek o godzinie 22.00 :) Nawet jeśli już widzieliście te odcinki, to myślę, że warto włączyć o tej godzinie stację – w końcu im większa będzie oglądalność tym większe szanse, że TVN bardziej zainteresuje się produkcją, a chyba nie tylko ja bym chciała aby puszczali serial na bieżąco, a może nawet spróbowali ściągnąć obsadę do Polski? :D Pomarzyć zawsze można!
         10   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2

7 Dec 2011
       TVD: Jak tworzone są efekty specjalne?

Na youtube pojawił się filmik na którym widać proces tworzenia efektów specjalnych w 1, 2 oraz 3 sezonie The Vampire Diaries. Materiał przedstawia między innymi rozmowę Katherine i Eleny z 2×04 “Memory Lane”.

EDIT: Pojawiło się kolejne nagranie ukazujące ten proces.

         0   Post został napisany przez: Serena w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 1, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2, Pamiętniki Wampirów, Sezon 3, Video Center

25 Oct 2011
       Nowe fotki z Project Pink Day + capsy z sesji do TVD

W naszej galerii możecie już podziwiać 4 nowe zdjęcia z dnia 2 października, kiedy to Nina brała udział w Project Pink Day. Ponadto Sonja zrobiła screencapsy z filmiku zza kulis pierwszej sesji do 2 sezonu TVD. Pisałyśmy o nim tutaj. Zachęcam do oglądania!

Link do galerii:
+ 70 zdjęć | The Vampire Diaries > Sezon 2 > Screencaptures > Photoshoots > Sesja 003: Screencaps
+ 4 zdjęcia | Public Appearances > 2011 > 2 Październik: Project Pink Day
         0   Post został napisany przez: Serena w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Publiczne Wystąpienia, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2

3 Oct 2011
       TVD: Nowe zdjęcie z sesji & planu serialu

Do galerii trafiły dzisiaj 2 nowe zdjęcia z The Vampire Diaries. Jedno z nich pochodzi z sesji promującej serial, wiem że po internecie krąży informacja iż promuje ono 3 sezon, ale to nie prawda. Zdjęcie pochodzi z sesji promującej 2 sezon (ten wykonanej na tle lasu), po prostu dopiero teraz udostępnił je jeden z francuskich magazynów. Natomiast drugie zdjęcie, które przed chwilą dodałam pochodzi z planu serialu, podczas gdy Nina nagrywała scenę z Mattem Davisem. Zapraszam do oglądania!

Linki do galerii:
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Sezon 2 > Sesja 002
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Sezon 3 > Zdjęcia z planu > Różne
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Sesje Zdjęciowe, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2, Pamiętniki Wampirów, Sezon 3

3 Oct 2011
       TVD: Filmik zza kulis sesji promującej 2 sezon

Pojawił się filmik z Niną zza kulis jednej z sesji promujących 2 sezon serialu The Vampire Diaries. Dobrev wygląda na nim prześlicznie! Zachęcam do oglądnięcia poniższego materiału :)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Sesje Zdjęciowe, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2

31 Aug 2011
       TVD: Podziękowania dla fanów od całej ekipy

Udostępniony został nowy materiał z wydania DVD z drugim sezonem serialu The Vampire Diaries. Tym razem są to podziękowania dla fanów od całej obsady oraz twórców serialu. Zamieszczam filmik niżej.

Tłumaczenia wypowiedzi Niny:

Nie robilibyśmy tego, gdyby nie było tych wszystkich fanów tam, którzy oglądają. I którzy nam się odwdzięczają na tych wszystkich spotkaniach i wspierają nas i komentują i tweetują do nas.

Kochamy to, że wy kochacie nasz serial. I kochamy tworzyć go dla was, więc… Oglądajcie nadal.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2, Video Center

31 Aug 2011
       TVD: Screencapsy z usuniętych scen z 2 sezonu

Do galerii dodane zostały screencapsy z usuniętych scen z 2 sezonu serialu The Vampire Diaries. Są w bardzo dobrej jakości, więc zachęcam do obejrzenia ich już teraz w naszej galerii zdjęciowej :]


Linki do galerii:
+ 38 zdjęć | The Vampire Diaries > Sezon 2 > DVD Features > 2.02 Brave New World Deleted Scene
+ 11 zdjęć | The Vampire Diaries > Sezon 2 > DVD Features > 2.03 Bad Moon Rising Deleted Scene #1
+ 24 zdjęć | The Vampire Diaries > Sezon 2 > DVD Features > 2.03 Bad Moon Rising Deleted Scene #2
+ 07 zdjęć | The Vampire Diaries > Sezon 2 > DVD Features > 2.04 Memory Lane Deleted Scene #1
+ 26 zdjęć | The Vampire Diaries > Sezon 2 > DVD Features > 2.04 Memory Lane Deleted Scene #2
+ 11 zdjęć | The Vampire Diaries > Sezon 2 > DVD Features > 2.07 Masquerade Deleted Scene
+ 16 zdjęć | The Vampire Diaries > Sezon 2 > DVD Features > 2.08 Rose Deleted Scene
+ 17 zdjęć | The Vampire Diaries > Sezon 2 > DVD Features > 2.11 By the Light of the Moon Deleted Scene #1
+ 54 zdjęć | The Vampire Diaries > Sezon 2 > DVD Features > 2.11 By the Light of the Moon Deleted Scene #2
+ 11 zdjęć | The Vampire Diaries > Sezon 2 > DVD Features > 2.13 Daddy Issues Deleted Scene
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2