NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Sezon 6
 

12 Oct 2015
       TVD Sezon 6 – aktualizacja zdjęć z odcinków

Do galerii trafiło kilka nowych zdjęć z odcinków 6 sezonu The Vampire Diaries! Zachęcamy do przejrzenia.

Link do galerii:
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6×01
+ 2 zdjęcia | The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6×07
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6×09
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6×20
+ 5 zdjęć | The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6×22
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6

17 Jul 2015
       Obsada o Ninie na Comic Con 2015 w San Diego

Czas Niny w The Vampire Diaries dobiegł końca, dlatego też podczas tegorocznego panelu serialu na Comic Conie w San Diego mogliśmy ją tylko powspominać. Zrobiła to też obsada, która kilka razy wspominała Dobrev. Poniżej przedstawiamy Wam tłumaczenie klku tweetów dotyczących aktorki.

Julie Plec będzie tęsknić za Niną Dobrev i Kevinem Williamsonem

Damon nie zakocha się w nikim innym

Według Julie Plec, Katherine jest jedną z najlepszych postaci w serialu i także jej ulubioną

Nina zadzwoniła do Julie Plec w styczniu i powiedziała jej, że odchodzi

Plec nigdy nie rozważała zabijania postaci Niny

Kat Graham wiedziała od dłuższego czasu o odejściu Niny

BONUS: Na osłodę zamieszczamy krótkie video przedstawiające parodię sceny Deleny w deszczu w wykonaniu Iana Somerhaldera i Chrisa Wooda ;)

zobacz więcej w rozwinięciu newsa
(more…)
         13   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6, Pamiętniki Wampirów, Sezon 7, Social Media, Twitter

17 Jul 2015
       TVD: Screencapsy z 6×21

Poniżej przedstawiamy screencapsy w wysokiej jakości  z 6×21 “I’ll Wed You in the Golden Summertime”, które znajdziecie w naszej galerii. Zobaczcie!

thumb_tvd621_0120thumb_tvd621_0168thumb_tvd621_0894thumb_tvd621_0975
thumb_tvd621_1174~0
thumb_tvd621_1218thumb_tvd621_2020thumb_tvd621_2286

Link do galerii:
+ 460 zdjęć | Television Series > The Vampire Diaries > Season 6 > Screencaptures > Episode Screencaps > 6.21 – I’ll Wed You in Golden Summertime
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6

6 Jul 2015
       Skany z lipcowego wydania TV Guide

W najnowszym wydaniu TV Guide, w związku z nadchodzącym Comic Conem, możecie zobaczyć nowe zdjęcia zza kulis 6 sezonu “The Vampire Diaries” oraz przeczytać kilka ciekawostek na temat danych odcinków.

CJJ8xulWUAAg2MBCJJ8xuyWUAAPwYe

Link do galerii:
+ 2 zdjęcia | Magazine Scans > 2015 > July: TV Guide (USA)
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6, Skany z magazynów

6 Jul 2015
       Tłumaczenie artykułu z Entertainment Weekly

W najnowszym wydaniu Entertainment Weekly pojawiło się kilka stron poświęconych początkom Niny w The Vampire Diaries oraz jej odejściu. Skany z magazynu znajdziecie już w galerii, a w rozwinięciu zamieszczamy tłumaczenie stron.

normal_CIixbxAWEAAdJxKnormal_CIixb0eW8AEQ1amnormal_CIixcAeWIAARJXa

Link do galerii:
+ 3 zdjęcia | Magazine Scans > 2015 > June: Entertainment Weekly (USA)

czytaj więcej w rozwinięciu newsa
(more…)
         4   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Artykuły, Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6, Skany z magazynów

18 Jun 2015
       TVD: Screencapsy z odcinka 6×22

Do galerii trafiło 512 screencapsów w wysokiej jakości z ostatniego odcinka 6 sezonu The Vampire Diaries “I’m Thinking of You All the While”. Zachęcamy do przejrzenia i powspominania ostatniego odcinka serialu z udziałem Niny ;)

thumb_tvd622_0012thumb_tvd622_0221thumb_tvd622_0994thumb_tvd622_1522
thumb_tvd622_1634thumb_tvd622_1703thumb_tvd622_1885thumb_tvd622_2245

Link do galerii:
+ 512 zdjęć | Television Series > The Vampire Diaries > Season 6 > Screencaptures > Episode Screencaps > 6.22 – I’m Thinking of You All the While
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6

3 Jun 2015
       TVD: Informacje o premierze 6 sezonu na DVD & Blu-Ray

CGhXd8kUgAEGvLm1 września bieżącego roku w USA swoją premierę na DVD i Blu-Ray będzie miał 6 sezon The Vampire Diaries. W galerii znajdziecie okładkę wydania, a poniżej prezentujemy dodatki, które znajdą się na płytach.

1. The Vampire Diaries: Good Bite and Good Luck. Producenci i obsada The Vampire Diaries żegnają Ninę Dobrev, Stevena R. McQueena, Marguerite MacIntyre i Michaela Trevino po 6 wspaniałych latach.

2. The Vampire Diaries: Najlepsza.Reakcja.Ever. Reakcje fanów na wielkie momenty w 6 sezonie z Twittera, fanpage’ów i portali społecznościowych złączone w jedną całość.

3. Komentarz audio odcinka 6×15. Scenarzystka i reżyserka Julie Plec komentuje swój debiut za kamerą

5. Panel z Comic Con 2014

6. Odwiedź Georgię

7. Usunięte sceny

8. Wpadki z planu

Link do galerii:
+ 1 zdjęcie | Television Series > The Vampire Diaries > Season 6 > Promotional > DVD
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6

3 Jun 2015
       TVD: Post mortem z Julie Plec dla BuzzFeed

Krótko po premierze finałowego odcinka 6 sezonu The Vampire Diaries, Julie Plec udzieliła wywiadu dla BuzzFeed. Poniżej prezentujemy Wam tłumaczenie fragmentów dotyczących Eleny. Zobaczcie!

Czy zawsze miałaś w planach właśnie w taki sposób pożegnać postać Eleny, gdy już wiedziałaś, że może nadejść taka możliwość?

JP: Wiedziałam, że nie ma takiej opcji, żeby zabić Elenę. Po prostu nie. Myślę, że Nina wolałaby, by umarła, bo w naszym serialu są zawsze epickie śmierci i to świetny sposób, by odejść, ale to nie byłoby w porządku. Brutalnym rozwiązaniem byłoby zabicie Eleny, która już przecież raz umarła. Nie wiedzieliśmy także, jak miałoby wyglądać dalsze życie naszych bohaterów, gdyby to się faktycznie wydarzyło. Dlatego też nie braliśmy tego nawet pod uwagę. Wtedy zadaliśmy sobie pytanie co zrobić, by jej odejście było na stałe? W tym serialu wszyscy zmartwychwstają.

normal_005~496

Doszło do tego, że praktycznie niezależnie co zrobisz, można to jakoś szybko odwrócić – nie chcieliśmy więc, by fani trzymali się fałszywej nadziei, że Elena pojawi się w odcinku 3 sezonu 7. Musieliśmy wymyślić coś, co miałoby trwały efekt jednocześnie jej nie zabijając, byłoby emocjonujące i co pozwoliłoby naszym bohaterom szybko się z tego otrząsnąć. Zaczęliśmy rozmawiać o, jak to nazwaliśmy, “Zaklęciu Śpiącej Królewny”. Rozmawialiśmy o tym poprzedniego lata, kiedy zaczynaliśmy sezon z wiadomością, że Nina nie wraca w 7 sezonie. Mieliśmy 10 różnych scenariuszy, z którego jeden wprowadził nas do sezonu 7. Jeśli zgodziłaby się zostać, mieliśmy szkic, w którym ta klątwa trwałaby pół sezonu – wszystkie próby i starania braci Salvatore, by złamać klątwę, by w końcu dowiedzieć się, że muszą zabić Bonnie. A wtedy uświadomiliby sobie, że Elena nigdy by na to nie pozwoliła i bla bla bla. Każdy nasz plan kręcił się wokół tej klątwy, ale w styczniu, kiedy zapadła ostateczna decyzja, stało się to finałem sezonu. Wszystko prowadziło właśnie do tego. Cały rok zakładaliśmy, że będziemy mieć inny cliffhanger, ten z odcinka 21 i wtedy rozegramy tę resztę w sezonie 7, ale stwierdziliśmy, że zrobimy to teraz. I okazało się to być świetną decyzją. Byłoby fajnie, gdybyśmy mogli zrobić to w ciągu 7 sezonu, ale myślę, że pokazanie tego teraz zostało rozegrane z odpowiednią mocą.

Mówiąc o świetnych momentach z finału, jest tam scena, w której Damon mówi do Eleny “Jak mam spędzić 60 lat bez ciebie?” Biorąc to pod uwagę, czy to oznacza, że romans nie będzie częścią jego wątku w serialu?

JP: Jest takie zdanie w scenariuszu, gdzie Elena mówi Damonowi “Chcę, żebyś był szczęśliwy”, ale było też zdanie “Czekając na Katherine żyłeś swoim życiem, nie zatrzymuj go więc czekając na mnie”. Ale w porę to wycięliśmy, bo było to przegięcie. Powiedzmy że: Damon nie odkocha się w najbliższym czasie. Nie będzie patrzeć na inne dziewczyny w najbliższym czasie. I myślę, że zabawnie będzie obserwować Damona, najseksowniejszego wampira w mieście, który nie będzie zwracać uwagi na kobiety. Myślę, że tak samo zabawne będzie oglądanie go jak unika kobiet, jak było oglądanie, gdy się za nimi uganiał. Myślę, że uszanujemy ich obietnice na przyszłość.
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6, Wywiady

22 May 2015
       TVD: Zdjęcia od Niny zza kulis wszystkich sezonów

Jak zapewne dobrze wiecie, w dzień finału 6 sezonu The Vampire Diaries Nina, z racji swojego ostatniego odcinka w serialu podzieliła się z fanami zdjęciami zza kulis ostatnich 6 serii. Możecie na nich dostrzec wiele znajomych twarzy, które pojawiały się w serialu na przestrzeni ostatnich lat.W galerii znajdziecie już wszystkie te fotografie. Zobaczcie!

normal_11241490_994967877204549_200189353_nnormal_11253288_1675566379339778_257471075_n

Linki do galerii:
+ 1 zdjęcie | Television Series > The Vampire Diaries > Season 6 > Behind the Scenes > Various Set Photos
+ 9 zdjęć | Television Series > The Vampire Diaries > Season 6 > Behind the Scenes > “Thinking of You All the While”
+ 1 zdjęcie | Television Series > The Vampire Diaries > Season 5 > Behind the Scenes > “Gone Girl”
+ 1 zdjęcie | Television Series > The Vampire Diaries > Season 2 > Behind the Scenes > “Brave New World”
+ 3 zdjęcia | Television Series > The Vampire Diaries > Season 1 > Behind the Scenes > Various Set Photos
+ 2 zdjęcia | Television Series > The Vampire Diaries > Season 1 > Behind the Scenes > “Pilot”

 
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 1, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6

22 May 2015
       TVD: Nowe zdjęcia promocyjne 6 sezonu

Jeszcze przed finałem 6 sezonu The Vampire Diaries, stacja The CW wypuściła 2 nowe zdjęcia z sesji promocyjnej do ostatniej serii. Oprócz Niny, na jednym z nich pojawiają się też Paul Wesley i Ian Somerhalder. Zapraszamy do galerii! :)

normal_004~523

Link do galerii:
+ 7 zdjęć | Television Series > The Vampire Diaries > Season 6 >Promotional > Session 001
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6

12 May 2015
       Wywiad Niny dla portalu TV Guide

normal_202098-59d17-86950558-m750x740-u2c92e

W 2009 roku, Dobrev przyleciała do Vancouver, by nakręcić pilot dla CW.
Pamiętam pierwszy dzień na planie, jakby to było wczoraj, co mnie przeraża! Kręciliśmy w Vancouver i byłam z Kat Graham. Spędziłyśmy praktycznie cały dzień w samochodzie. Kat prowadziła, miała wyprostowane włosy, co wyglądało dziwnie i ja tak samo. Ciągle musiałyśmy udawać wypadek z powodu kruka i nie znałyśmy się zbyt dobrze, ale poznawałyśmy się stopniowo, a pragnę dodać, że Kat była okropnym kierowcą. Udając wypadek prawie miałyśmy prawdziwy wypadek. To był fajny dzień i byłyśmy bardzo podekscytowane. Ten pilot przerodził się w 6 lat wspomnień, które będą ze mną do końca życia.

Od samego początku obsada zaczęła udzielać wywiadów i pojawiać się na Comic Conie. Jednak dopiero po jakimś czasie serial naprawdę się przyjął.
To było stopniowe. Kręciliśmy w Atlancie, więc przez lata nie rozumieliśmy do końca jak wielkie to jest. Dopiero gdy zaczęliśmy udzielać wywiadów i podróżować na drugi koniec świata w celu promowania serialu uświadomiliśmy sobie, jak bardzo popularny stał się serial i jak wielki jest nasz fandom. Nie czuję się wyróżniona, otaczam się ludźmi, którzy traktują mnie zwyczajnie. Więc wiem, że serial jest popularny, ale nie mam obok ludzi, którzy by mnie traktowali w jakiś szczególny sposób. Myślę, że po raz pierwszy  sobie to uświadomiłam, gdy dziecko przyjaciela przyjaciela, które chodziło do liceum powiedziało, że plakat z naszym serialem wisi na szkolnych szafkach i w całych ich pokojach. A ja na to “Serio?”. A oni “Tak, jeśli nie oglądasz The Vampire Diaries w czwartki, to nie masz o czym gadać w piątki”. Gdy ktoś mi to powiedział, pomyślałam “Jesteśmy teraz częścią pop kultury; ale super!”

czytaj więcej w rozwinięciu newsa
(more…)
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6, Wywiady

12 May 2015
       Tłumaczenie wywiadu z Niną dla The Hollywood Reporter

Nina udzieliła wywiadu stronie The Hollywood Reporter, gdzie wypowiedziała się na temat swojego odejścia, wspomnień związanych z serialem i ostatnich dni na planie. Zapraszamy do lektury! :)

Teraz, gdy został już tylko jeden odcinek do końca sezonu, dotarło już do ciebie, że twój czas w “The Vampire Diaries” prawie się skończył?

Nie uderzyłoby mnie to, gdy informacja nie wyszła wcześniej niż miała. Wyciekło to wcześniej niż miało, co sprawiło, że musieliśmy wcześniej wydać oświadczenie. Ale ostatecznie wyszło to na dobre patrząc z perspektywy czasu. Nie uderzyło mnie to; Miałam szansę pożegnać się z rodziną i fanami. Ludzie stworzyli filmiki zawierające najlepsze – według nich – momenty z tych ostatnich sześciu lat. Pomogło mi to przeżyć raz jeszcze ostatnie sześć lat, powspominać, docenić i cieszyć się z tego doświadczenia, zamiast pogrążyć się w smutku. Mogłam pożegnać się z moją rodziną, spędzić z nimi ostatnie chwile i zobaczyć, jak fajne to wszystko było.

Jaki był dla ciebie dzień, w którym wyciekła informacja o twoim odejściu?

Wiedziałam o odejściu już od dawna – od kilku lat – więc był to wielki sekret, który trzymałam od dłuższego czasu. Ale gdy ludzie się dowiedzieli byli naprawdę źli i otwarcie o tym mówili. Jednak ostatecznie zaczęli mnie wspierać, co bardzo doceniam. Było trochę dziwnie, pewnego dnia po tym ogłoszeniu podchodzili do mnie ludzie na ulicy, płacząc i pytając co ja robię. Lecz potem porozmawiałam z nimi i zmienili zdanie mówiąc “Powodzenia! Rób swoje, wspieramy cię. Nie możemy się doczekać żeby zobaczyć, co będzie twoim następnym krokiem.” Tak więc jest pół na pół. 

Od kiedy wiedziałaś, że chcesz odejść?

To nie był jeden konkretny moment. Wiedziałam, że chcę przeżyć przygodę z tymi postaciami i ich historiami… to serial o wampirach. To była świetna przygoda, ale przecież ja nie jestem tak naprawdę wampirem. Bajka musi się skończyć, a kolejny rozdział musi się zacząć. Wiedziałam, że nadszedł mój czas  jestem podekscytowana kolejnym krokiem. Jest mi przykro, że nie będę już spędzać każdego dnia z moimi ulubionymi ludźmi, ale od tego są przecież spotkania i telefony. Przyjaźnie są jak wampiry: trwają wiecznie, gdy są prawdziwe.

czytaj więcej w rozwinięciu newsa
(more…)
         1   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6, Wywiady

9 May 2015
       TVD: Zdjęcia promocyjne finał 6 sezonu!

Stacja CW wypuściła kolejne zdjęcia promujące finał sezonu, na wielu z nich można zobaczyć Elenę. Jak się czujecie z myślą, że to już ostatnie takie zdjęcia z główną bohaterką? :)

202098-b8391-86950563-m750x740-u66710

Link do galerii:
+ 7 zdjęć | Television Series > The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > I’m Thinking of You All the While
         1   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6

8 May 2015
       Tłumaczenie wywiadu z Julie Plec dla EW.com

Przetłumaczyłyśmy dla Was fragment wywiadu z Julie Plec, którego udzieliła dla EW.com, w którym mówi ona o odejściu Niny i finałowych odcinkach. Zapraszamy do lektury :)

Czego nauczyłaś się w kolejnych latach pisania finałów sezonów, co chciałabyś wiedzieć od początku?

W pierwszych latach każdego serialu, szczególnie w pierwszym sezonie, bardzo często jest tak, że wszystko to co planowałeś na 22 odcinki, wyczerpuje się koło odcinka 4. Trochę przesadzam, ale nie wiesz wtedy do końca jak potoczy się historia, jak serial się przyjmie, czy to wszystko będzie działać. Próbując zachować jeszcze trochę fabuły, zaczynasz przeciągać.  Jak pędzisz zbyt szybko z historią, wtedy wszystkiego jest za dużo. Chodzi przede wszystkim o znalezienie własnego rytmu podczas pierwszego roku.

normal_150501-news-vampirediaries

W drugim sezonie mieliśmy problem z finałem, bo jakoś w połowie roku stacja zamówiła dodatkowy odcinek. Z 22 przeszliśmy w 23, więc wszystko to, co planowaliśmy, musiało zostać rozłożone na więcej odcinków. Było trudno. Ostatecznie przedostatni odcinek zrobiliśmy w stylu finału, a ostatni był takim emocjonalnym rozwiązaniem wszystkiego co się wydarzyło plus krótka zapowiedź co się wydarzy w przyszłym roku. Musisz sobie radzić z takimi sytuacjami.

Na przykład w tym roku, gdy zaczęliśmy sezon, nie byliśmy na 100 procent pewni, czy Nina odchodzi czy nie. Wciąż trwały jakieś rozmowy, więc mieliśmy dwa rozwiązania. Jedno polegało się cliffhangerze, gdzie życie wszystkich było w niebezpieczeństwie, po czym w następnym sezonie żegnalibyśmy się z naszym bohaterem, a drugie na “Cóż, ona odchodzi, więc wszystko co mieliśmy zrobić przez drugą połowę sezonu, musimy zrobić w jednym odcinku, a nasz cliffhanger już nim nie będzie, musi więc to być przedostatni odcinek.”

Lubię finały sezonów, bo są emocjonalne i wielkie, a to bardziej lubię pisać, niż wielkie zwroty akcji, wham-bam, wybuchy, pościgi, tego typu rzeczy. Lubię odkrywać relacje bohaterów, kończyć coś, albo odmieniać czyjeś życie, albo kończyć jedną historię i zaczynać drugą. Bardzo fajnie się to pisze. Finały i premiery to zawsze moje dwa ulubione odcinki. 

czytaj więcej w rozwinięciu newsa
(more…)
         7   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6