NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Nina w kampanii ‘WE Are Stronger Together’

14 Jan 2016
       Nina w kampanii ‘WE Are Stronger Together’

Nina Dobrev oraz Shay Mitchell dołączyły do kampanii organizacji Free The Children, ‘WE Are Stronger Together’ gdzie zachęcają do charytatywnego zakupu bransoletek Rafiki. Aktorki zostały zaprezentowane jako twarze globalnej kampanii reklamowej, prowadzonej przez IPG Mediabrands.

Wszystkie bransoletki Rafiki zostały ręcznie wykonane przez ponad 1,400 kobiet z Kenii – dochód z ich sprzedaży pomaga zebrać pieniądze na wodę, opiekę zdrowotną, przybory szkolne i zdrowe posiłki dla społeczności w Kenii, Indiach, Ekwadorze, Haiti, Sierra Leone, Tanzanii, Nikaragui oraz wiejskich obszarów Chin. Kobiety zostały zatrudnione przez siostrzaną organizację Free The Children, ME to WE. Pracownicy przechodzą przez cały rok szkolenia z edukacji finansowej oraz zarządzania, by stać się liderami swoich społeczności i zadbać o swoje dzieci, rodziny, w taki sposób, w jaki nie mogli tego zrobić wcześniej.

Mam nadzieję, że wszyscy się do nas przyłączą w tej kampanii, aby pomóc zmienić życie tych, którzy tego najbardziej potrzebują. To potężne modowe oświadczenie, gdy nosisz swoją pasję w celu zmiany świata [na lepsze],” powiedziała Shay Mitchell. “Miałam możliwość odwiedzić społeczności partnerskie Free The Children w Kenii i spotkać Maasai Mamas, która tworzy te piękne bransoletki Rafiki. Widzą z pierwszej ręki efekty naszego wpływu, nigdy o tym doświadczeniu nie zapomnę.”

Bransoletki Rafiki są dostępne na stronie we.org oraz w wybranych sklepach, jak Walgreens, PacSun oraz Nordstrom w cenie $10. Każda zamówiona bransoletka posiada unikatowy kod zakupu, dzięki któremu można śledzić efekty swojej pomocy na trackyourimpact.com.

Kampania prowadzona będzie na pięciu kontynentach, od 26 grudnia 2015 do 26 stycznia 2016.

ZDJĘCIA PROMUJĄCE MOŻNA OBEJRZEĆ W GALERII (CLICK)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Działalność Charytatywna, Galeria Zdjęciowa, Inne Projekty, Video Center