NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Sezon 4
 

14 Oct 2016
       Nowe zdjęcia zza kulis kręcenia 4 sezonu The Vampire Diaries

W ostatnim czasie do galerii trafiło trochę nowych zdjęć zza kulis kręcenia 4 sezonu The Vampire Diaries. Linki do wszystkich zaktualizowanych albumów znajdziecie poniżej. Dodałam także 1 nową fotografię zza kulis sesji portretowej, wykonanej w 2013 roku przez M. Wooda. Zapraszam do przejrzenia zdjęć.


Linki do galerii:
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 4 > Behind The Scenes > Various Set Photos
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 4 > Behind The Scenes > “The Rager”
+ 2 zdjęcia | The Vampire Diaries > Season 4 > Behind The Scenes > “The Killer”
+ 3 zdjęcia | The Vampire Diaries > Season 4 > Behind The Scenes > “The Departed”
+ 1 zdjęcie | Photoshoots > 2013 > Behind The Scenes > The Vampire Diaries Portrait by M. Wood
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Sesje Zdjęciowe, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4

13 Apr 2015
       5 scen, które zasłużyły na Emmy według EW.com

Chyba już wszyscy słyszeli wielkie nowiny: Nina Dobrev odchodzi z The Vampire Diaries. Musimy przyznać, że nie jesteśmy zaskoczeni, niemniej jednak mamy złamane serce. The Vampire Diaries było jednym z pierwszych seriali, które zainspirowały nas do otworzenia strony, była to też jedna z serii, która pokazała nam, że nie ma nic złego w lekkiej obsesji, która kończy się tym, że oglądasz od początku swoje ulubione odcinki do 4 nad ranem (ktoś chętny na maraton z 3 sezonem?).

Mimo, że trudno jest się pożegnać, chcielibyśmy wspomnieć niektóre z najlepszych scen Niny w serialu. Po tym, jak produkcja Jane the Virgin wygrała Złotego Globa, nikt już nie może powiedzieć, że poniższe sceny z hitu CW nie są warte nagrody Emmy. Chwyćcie chusteczki i butelkę (butelki) wina – zaraz się zacznie.

548~155. Postać Eleny wchodzi na wyższy poziom, sezon drugi, odcinek 21, “The Sun Also Rises”. Każdy fan TVD wie, że kiedy w tle gra piosenka Birdy, czas uwolnić morze łez. Dodaj do tego pogrzeb i masz gwarancję złamanego serca. Dobrev perfekcyjnie oddała emocje i walkę Eleny, używając jedynie mimiki twarzy. Jest silna dla Jeremy’ego wiedząc, że mają już tylko siebie. Później jednak załamuje się nad grobem rodziców – praktycznie błaga ich o jakiś znak wskazujący na to, że wszystko się ułoży. No dalej “Skinny Love” – wszystko będzie dobrze.

Czy zgadzacie się, że włosy Eleny w drugim sezonie były najlepsze i powinny takie pozostać?

czytaj więcej w rozwinięciu newsa
(more…)
         1   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Rankingi, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6

31 Jan 2015
       TVD: Nowe zdjęcie zza kulis 4 sezonu

Dostępne jest nowe zdjęcie zza kulis odcinka “Stand by Me” z 4 sezonu The Vampire Diaries. Fotografia w bardzo dobrej jakości została już dodana do galerii zdjęciowej.

normal_B8iCyV8CQAAT77e

Link do galerii:
+ 1 zdjęcia | Television Series > The Vampire Diaries > Season 4 > Behind the Scenes > “Stand by Me”
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4

28 Aug 2013
       TVD: Usunięte sceny z Niną z 4 sezonu

Opublikowane zostały kolejne usunięte sceny z 4 sezonu The Vampire Diaries. Niżej możecie obejrzeć wszystkie, na których pojawiły się grane przez Ninę postacie :) Zachęcamy do tego w wolnej chwili.

zobacz więcej scen z rozwinięciu newsa (more…)
         1   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4, Video Center

24 Aug 2013
       TVD: Nowe zdjęcie zza kulis 4×23 “Graduation”

Do naszej galerii trafiło nowe, wcześniej niepublikowane zdjęcie wykonane za kulisami finałowego odcinka 4 sezonu The Vampire Diaries. Nina pozuje na nim wraz ze swymi przyjaciółkami z planu, a mianowicie Kat Graham i Candice Accolą. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia zdjęcia w pełnym rozmiarze :)

Link do galerii:
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 4 > Behind The Scenes > “Graduation”
         0   Post został napisany przez: Serena w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4

22 Aug 2013
       TVD: Rozszerzona scena z odcinka 4×04 The Five

W sierpniu premierę na DVD ma 4 sezon TVD. Udostępniane są już w sieci pierwsze dodatki. Wcześniej publikowałyśmy wpadki z planu, tym razem mamy dla Was rozszerzona wersję sceny z odcinka 4.04 The Five.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4, Video Center

21 Aug 2013
       TVD: A Second Bite – Gag Reel – wpadki z planu 4 sezonu

Dostępny jest już pierwszy dodatek z DVD 4 sezonu The Vampire Diaries. Są nim wpadki z planu! Na trwającym ponad 3 minuty nagraniu możemy zobaczyć jak bawi się na planie obsada ;) Zachęcamy gorąco do obejrzenia!
         2   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4, Video Center

18 Aug 2013
       TVD: Kolejne zdjęcia z sesji promujących 4 sezon

Niedawno udostępnione zostały kolejne fotografie z sesji promujących 4 sezon serialu The Vampire Diaries. Znajdziecie je w naszej galerii, wszystkie są dostępne w wysokiej jakości! Zachęcamy więc do ich przejrzenia.


Linki do galerii:
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 4 > Promotional > Posters
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 4 > Promotional > Session 003
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 4 > Promotional > Session 004
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 4 > Promotional > Session 007
         6   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Sesje Zdjęciowe, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4

11 Aug 2013
       TVD: Nowe fotografie z sesji promujących 4 sezon

Do galerii trafiły 2 nowe fotografie z sesji promujących 4 sezon The Vampire Diaries – jedna z nich jest zupełnie nowa, natomiast kilka zdjęć z drugiej mogliśmy obejrzeć już wcześniej. Zachęcamy do odwiedzenia galerii :)

Linki do galerii:
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 4 > Promotional > Session 004
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 4 > Promotional > Session 006
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Sesje Zdjęciowe, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4

14 Jul 2013
       TVD: Tłumaczenie kolejnych fragmentów z TV Guide

TŁUMACZENIE WYWIADU Z JULIE PLEC

TV GUIDE: Kolejne, szokujące zakończenie sezonu! Tak wiele cliffangerów. Zacznijmy od Eleny. Wmusiła lekarstwo na wampiryzm w swojego sobowtóra, Katherine. Czy będzie chciała się zemścić w 5 sezonie?

Tak i Elena zdecydowanie nie będzie podekscytowana zobaczeniem tego, że Katherine jest nagle tym kruchym ptaszkiem potrzebującym ochrony.

TV GUIDE: Elena wreszcie wybrała Damona, zamiast Stefana. Czy możemy oczekiwać, że Silas będzie siał spustoszenie wśród nowej pary?

Z Elena wyjeżdżającą do collegu oraz jej chłopakiem wracającym do domu, powrót Stefana – który nie jest prawdziwym Stefanem – rzuci światło na te rzeczy.TV GUIDE: Brat Eleny, Jeremy, jest żywy! Czy zawsze był planowany jego powrót? I jak wygląda jego przyszłość teraz, kiedy jego ex, Bonnie, jest martwa?

Chcieliśmy, aby Elena pierwsze uleczyła się emocjonalnie. Chcieliśmy zasłużyć na naszą drogę powrotną, aby jej żałoba nie wygląda na nieprawdziwą. Z Jeremym powracającym, w zamian za życie Bonnie, to było tragiczne, ale postawiło ich w sytuacji, gdzie możliwy jest pewnego rodzaju nadprzyrodzony romans.

TV GUIDE: Czy postacie z The Vampire Diaries będą odwiedzać spinoff The Original i vice versa?

Mam taką nadzieję! Celowo zostawiliśmy wiele niezakończonych wątków.

TV GUIDE: Czy pojawią się w TVD jakieś nowe postacie tej jesieni?

Było kilka całkiem dramatycznych wstrząsów, więc, tak, pojawią się świeże twarze – trochę przyjaciół i trochę wrogów.

Nina & Paul Wesley o 4.03 – The Rager

“Chcieliśmy uniknąć zakładania tych kasków, wyjaśniając to tym, że wampiry ich nie potrzebują, ponieważ nie mogą zostać zranione!” powiedziała Dobrev. “Ale się nie udało,” dodał Wesley. “Chciałbym rzeczywiście prowadzić motocykl, ale policja uniemożliwiła mi poruszenie się na więcej niż pięć stóp. Magia!”
         3   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5

14 Jul 2013
       Nina o stylu Eleny & Katherine – tłumaczenie wywiadu


Klasa Mystic Falls z 2013 roku przeszła piekło podczas ostatniego roku. Świeżo przemieniona Elena (Nina Dobrev) zmagała się ze swoim pragnieniem krwi. Jej brat, będący łowcą wampirów, Jeremy (Steven R. McQueen), umarł i powrócił do życia. Bonnie (Kat Graham) praktykowała czarną magię, aż po gorzki tego koniec. Matta (Zach Roerig) i Rebekah (Claire Holt) coś połączyło, Caroline (Candice Accola) pożegnała się ze swoim chłopakiem Tylerem (Michael Trevino) – oraz Klausem (Joseph Morgan). Damon (Ian Somerhalder) wreszcie zdobył dziewczynę. Katherine (także grana przez Dobrev) straciła swoją nieśmiertelność. A Stefan (Paul Wesley) spotkał się twarzą w twarz z najmroczniejszym sobowtórem ze wszystkich. I – och, tak – maturzyści ukończyli szkolę.

“Kręcenie zakończenia szkoły wprowadziło bardzo nostalgiczny nastrój,” powiedziała Accola. “[Producentka wykonawcza] Julie Plec zrobiła dla nas specjalną książkę, w formie prezentu na zakończenie. Zawierała ona zdjęcia wszystkich z ekipy i obsady, wykonane w ciągu ostatnich czterech lat. Zatrzymam tę książkę na zawsze.” Kły za wspomnienia!

TŁUMACZENIE WYWIADU

TV GUIDE: W The Vampire Diaries, wcielałaś się w troszczącą się o innych, ludzka Elenę, oziębłą i wysysająca krew Elenę oraz w mściwego sobowtóra Katherine. W następnym sezonie, teraz ludzka Katherine dołączy do twojej rosnącej kadry postaci. Czy kiedykolwiek miałaś moment, w którym pomyślałaś “Chwila, kim jestem teraz?”

Linie zdecydowanie stają się niewyraźne! Kiedy wcielasz się w tak wielu różnych ludzi, musi chodzić o detale. Więc staram się żyć i oddychać wszystkim co sprawia, że te postacie są wyjątkowe, kiedy to robię.

TV GUIDE: Elena mszcząca się na swojej dręczycielce Katherine poprzez zmuszenie jej do wzięcia leku na wampiryzm, bardzo zmieniła zasady gry w serialu, prawda?

Tak. Katherine kwitła będąc wampirem, mogąc zdobyć wszystko co tylko chciała. Bycie człowiekiem sprawia, że jest podatna na zranienie. Teraz naprawdę będzie chciała zabić Elenę.

TV GUIDE: Wiesz jakie fryzury, makijaż oraz kostiumy są planowane dla śmiertelnej Katherine?

Nadal będzie mieć kręcone włosy. Nadal będzie używać sporo makijażu. Będzie chciała się ubierać wciąż tak samo, ale nie będzie mogła dłużej wpływać [poprzez zauroczenie] na tych wszystkich projektantów! Będzie musiała znaleźć prawdziwą pracę i płacić za wszystko. [śmiech]

czytaj więcej w rozwinięciu newsa (more…)
         1   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5, Wywiady

14 Jul 2013
       Nowe skany ze specjalnego wydania magazynu TV Guide

Pojawiło się więcej skanów ze specjalnego wydania magazynu TV Guide, poświęconego w całości tegorocznemu Comic Con w San Diego. Możemy zobaczyć na nich wcześniej niepublikowane zdjęcia zza kulis kręcenie 4 sezonu The Vampire Diaries, a także przeczytać artykuły, których tłumaczenie postaramy się niedługo dodać na stronę. A tymczasem zachęcamy do obejrzenia skanów w naszej galerii zdjęciowej.

Link do galerii:
+ 4 zdjęcia | Magazine Scans > 2013 > TV Guide Magazine’s 2013 Comic-Con Special Edition
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5, Skany z magazynów

8 Jun 2013
       TVD: Informacje o premierze 4 sezonu na DVD & Blu-Ray

Pojawiły się już informacje na temat wydania DVD i Blu-Ray z 4 sezonem The Vampire Diaries. Jego premiera odbędzie się 27 sierpnia 2013 roku i prawdopodobnie właśnie wtedy można oczekiwać pojawienia się pierwszych klipów w Internecie. Jak zawsze, dla fanów przygotowane zostały dodatki, których opis znajdziecie niżej.

1. Polowanie trwa. Ukaże szczegółowe spojrzenie za kulisy wyjaśniające znaczenie pięciu kluczowych elementów, które odegrały najważniejszą rolę w fabule tego sezonu: Wyspa, The Five, Tatuaż, mitologia związana z Silasem oraz Lekarstwo.

2. Elena Wampir. Różni członkowie obsady, scenarzyści i załoga podzielą się swoimi opiniami na temat transformacji Eleny w wampira, konsekwencji tego oraz znalezienia leku na wampiryzm.

3. Fanowska Galeria The Vampire Diaries. Wideo-galeria z pracami stworzonymi przez fanów

4. Wpadki z planu

5. Usunięte sceny

Link do galerii:
+ 3 zdjęcia | The Vampire Diaries > Season 4 (2012 – 2013) > DVD
         2   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4

28 May 2013
       TVD: Wybieramy ulubiony odcinek 4 sezonu – WYNIKI

POST PRZYKLEJONY, AKTUALNE POSTY PONIŻEJ :]

Głosowania na najlepszy odcinek 4 sezonu The Vampire Diaries dobiegły końca! Wspólnie wybraliśmy nasze 3 ulubione odcinki, znajdziecie je już w SPISIE ULUBIONYCH ODCINKÓW FANÓW (klik). Oczywiście pewnie nie wszystkich zadowalają takie wyniki, ale należy pamiętać że chodziło o wylosowanie ulubionych odcinków całej grupy fanów, a nie pojedynczych jednostek ;) Osobiście wydaje mi się, że wybraliśmy faktycznie jedne z tych najbardziej udanych odcinków w 4 sezonie co bardzo mnie cieszy.

I MIEJSCE: 4×23 – Graduation
II MIEJSCE: 4×07 – My Brother’s Keeper
III MIEJSCE: 4×15 – Stand By Me

News będzie przyklejony tylko przez jeden dzień, później zniknie ze strony głównej.
         2   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Głosowania, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4