NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Julie Plec & obsada The Vampire Diaries o możliwym powrocie Niny

28 Jul 2016
       Julie Plec & obsada The Vampire Diaries o możliwym powrocie Niny

inquisitr.com:

Czy Nina Dobrev pojawi się w The Vampire Diaries po raz ostatni?

Po ogłoszeniu, że 8 sezon The Vampire Diaries będzie ostatnim, fani dramatu stacji The CW rozpoczęli spekulacje odnośnie możliwości powrotu Dobrev do roli Eleny w tych ostatnich chwilach. Teraz na ten temat wypowiedziały się gwiazdy i producenci serialu.

Byli koledzy z planu Niny rozpromienili się słysząc o potencjalnym powrocie Niny w finale. Główni gracze serialu udzielili wywiadu TV Line podczas San Diego Comic Con 2016 i przyznali, że liczą na to, że Nina powróci do swojej roli w finale całej serii.

“Nie wywierając żadnej presji czy czegokolwiek, Nino Dobrev, ale obietnica została złożona. Emocjonalna obietnica, która chciałabym, aby została wcielona w życie,” powiedziała producentka wykonawcza The Vampire Diaries, kiedy została spytana, czy fani dramatu mogą oczekiwać powrotu Dobrev w ósmym sezonie.

“Słyszeliście… Przyjacielskie obietnice zostały złożone, teraz zobaczymy, czy jesteśmy w stanie ich dotrzymać.,” kontynuowała Plec.

W oddzielnym wywiadzie dla BuddyTV, Julie także powiedziała, że fani mogą oczekiwać powrotu Dobrev, dodając, że byłoby to “tragedią” gdyby Ninie nie udało się wystąpić w finale całej serii The Vampire Diaries.

“Nic nie zostało wyryte w kamieniu, ale Nina złożyła obietnicę kiedy odchodziła, że wróci i będzie częścią pożegnania, dlatego będę się tego trzymać,” wyjawiła producentka wykonawcza The Vampire Diaries.

czytaj więcej w rozwinięciu newsa

“Jestem pewna, że ona także nadal ma to na uwadze. Musimy po prostu to ustalić: jak, gdzie, kiedy,” dodała Plec odnośnie powrotu Niny. “Byłoby to prawdziwą tragedią, gdybyśmy nie mogli zatoczyć pełnego kręgu tej historii.”

Nina Dobrev nigdy oficjalnie, publicznie nie potwierdziła złożenia swojej obietnicy odnośnie powrotu do serialu w finale, jednakże Plec twierdzi, że aktorka powiedziała jej po swoim odejściu w zeszłym roku, że chciałaby powrócić w ostatnim odcinku całej serii.

“To coś w czym obie się po części zgodziłyśmy, kiedy postanowiła ruszyć naprzód, właśnie to mi siedzi w głowie,” powiedziała Julie w rozmowie z TV Line o zeszłorocznym odejściu Dobrev z The Vampire Diaries i możliwym powrocie w finale.

“Trzymam się swojej części planu, czy sprowadzenia jej na sam koniec,” dodała Plec z czasem.

Ale nie tylko producentka wampirzego dramatu odniosła się do wielkiego powrotu Niny, wielu z byłych kolegów z planu Dobrev również zabrało głos odnośnie jej powrotu.

Ian Somerhalder, który występował u jej boku przez sześć sezonów, zażartował o potencjalnym powrocie Niny podczas San Diego Comic Con, “Myślę, że jest na to jakieś 18.75 procent szans.”

Aktor Zach Roerig też wypowiedział się w tej sprawie, w rozmowie z TV Line,

“Podsumowując, bardzo chcielibyśmy mieć ją z powrotem. Ten serial nie byłby tym czy jest bez niej.”

Chcielibyście zobaczyć Ninę Dobrev ponownie w The Vampire Diaries w finałowym 8 sezonie?
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Newsy & Plotki, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 8