NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Sick Girl

10 Apr 2020
       Prywatne zdjęcia & nagrania z planu filmu “Sick Girl” w Oklahomie

Lipiec 2019 Nina prawie w całości spędziła na planie swojej nowej komedii, “Sick Girl”. Film kręcony był w miejscowości Tulsa (Oklahoma) – w galerii dostępnych jest ponad 40 zdjęć z planu! Aktorce na fotografiach towarzyszą głównie Wendi McLendon-Covey, Sherry Cola, Stephanie Koenig oraz Hayley Magnus. Widzimy również, że oprócz Maverick na planie obecny był także przyjaciel Niny, Jake Delaney.


Link do galerii:
+ 46 zdjęć | Movie Productions > Sick Girl (2020) – Wren Pepper > Various Set Photos [Tulsa, Oklahoma]

prywatne nagrania w rozwinięciu
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Produkcje Filmowe, Sick Girl, Video Center

8 Apr 2020
       Nina zagra & wyprodukuje niezależną komedię “Sick Girl”

deadline.com:

EKSKLUZYWNIE: Była gwiazda The Vampire Diaries, Nina Dobrev zagra, a także weźmie udział w produkcji Sick Girl, niezależnej komedii, która jest debiutem dla Jennifer Cram.

Wendi McLendon-Covey, Brandon Mychal Smith, Sherry Cola, Stephanie Koenig, Hayley Magnus, Dan Bakkedahl i Ray McKinnon także wystąpią w filmie. Komedia koncentruje się na Wren Pepper (Dobrev), która czuje, że ona i jej najlepsze przyjaciółki oddalają się od siebie. Niewinne kłamstwo z jej strony sprawia, że ich grupa zaczyna się rozpadać, co zabiera je wszystkie na nieoczekiwaną przejażdżkę.

Film, finansowany prywatnie przez znajdującą się w Los Angeles firmę produkcyjną Whereabouts Unknown, zostanie wyprodukowany przez Seana McEwen, Cassidy Lunnen, Johna Papsidera oraz Jessicę Wilde. Takashi Cheng jest producentem wykonawczym razem z Dobrev.

“Najprawdziwszymi relacjami w moim życiu są te z moimi najlepszymi przyjaciółkami,” mówi Cram. “Jestem wdzięczna za możliwość podzielenia się z publicznością na całym świecie spojrzeniem od środka na tę niesamowitą więź.”

Dobrev, która grała w niedawno anulowanej komedii CBS, Fam jest reprezentowana przez CAA, Lighthouse Management oraz Media i HJTH. […] Cram reprezentują Artists First i pełnomocnik Lev Ginsburg.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Newsy & Plotki, Produkcje Filmowe, Sick Girl