NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » NDobrev.pl & NinaDobrev.pl
 

25 Jan 2020
       Witamy z powrotem na NDobrev.pl

Witamy z powrotem na NDobrev.pl

Witam wszystkich serdecznie na ponownym otwarciu strony, bardzo mnie cieszy to, że pomimo braku newsów strona wciąż jest przez Was odwiedzana. Mam nadzieję, że szybko uda nam się wrócić do dawnej kondycji :) Kim jestem? Założyłam tą stronę w 2010 roku i miałam przyjemność prowadzić ją przez dobre kilka lat. Jakieś 3 lata temu oddałam stronę w ręce innej osoby, ponieważ sama wówczas zbyt wiele czasu nie miałam, nadal nie mam go tak wiele jak kilka lat temu, jednak widząc, że strona jest porzucona.. Nie mogłam sobie podarować ;)
Także wracamy.

Jednak nie przeciągając! Galeria została w większości uzupełniona, zaległe newsy i tłumaczenia wywiadów zostaną dodane [zrobimy szybki skrót 2 lat ;)], także zapraszam do odwiedzania, przeglądania i czytania. Strona główna ma póki co stary wygląd, za jakiś czas myślę jednak, że postaramy się o nowy wystrój :)
Pozdrawiam!
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

16 Jan 2017
       Nowe szablony graficzne na stronie głównej & w galerii!

Witamy serdecznie na nowej odsłonie NDobrev.pl! Jak pewnie zauważyliście, zarówno na stronie głównej, jak i w naszej galerii zdjęciowej pojawiły się całkiem nowe szablony graficzne :) Bardzo dziękuję Lilianne z ilianne-visuals.com, która wykonała grafiki & kodowanie! Mam nadzieję, że podoba Wam się strona w takiej wersji i czas spędzany tutaj będzie jeszcze przyjemniejszy.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

1 Feb 2016
       Nowa odsłona NDobrev.pl & NinaDobrev.pl!

Witam na nowej wersji strony NDobrev.pl & NinaDobrev.pl! Trochę to trwało, zanim na stronie zagościła kolejna szata graficzna, więc mam nadzieję, że było warto czekać :) Bardzo dziękuję Lilianne z ilianne-visuals.com, która wykonała tą prześliczną odsłonę! Osobiście jestem naprawdę zadowolona z nowego wyglądu, więc mam nadzieję, że Wam też się podoba :)
         3   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

22 Oct 2015
       Witamy z powrotem na NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

Witamy z powrotem na NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

Na początku chciałam wszystkich serdecznie przeprosić za brak mojej obecności na stronie w ostatnich miesiącach – dużo zmian w życiu, odbiło się to na mojej aktywności. Nie mniej jednak, strona jest wciąż dla mnie ważna, podobnie jak Nina, więc mam nadzieję, że szybko uda nam się wrócić do dawnej kondycji :)

Dziękuję, że spora część was nadal tutaj zagląda! Galeria została uzupełniona, zaległe newsy i tłumaczenia najnowszych wywiadów dodane, także zapraszam do przeglądania i czytania. Strona główna ma póki co stary wygląd, niedługo jednak powinien pojawić się na niej nowy layout :)
         1   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

9 Jan 2015
       Wszystkiego najlepszego, Nina!

normal_a7a781cc89fd11e3bf1412e2e22fd9dd_7normal_008~367

Dwadzieścia sześć lat temu, 9 stycznia 1989 roku w Bułgarii na świat przyszedł nie kto inny jak Nina Dobrev! Właśnie dziś nasza ulubienica obchodzi swoje kolejne urodziny. Wielu jej przyjaciół złożyło jej życzenia poprzez media społecznościowe, a nam nie pozostaje nic innego jak się do nich dołączyć! Jesteście ciekawi, jak Nina zmieniała się przez lata? Kliknijcie w “Czytaj więcej”!

Dziękuję za wszystkie życzenia! Jednak to trochę dziwne, jest 9 stycznia w Nowej Zelandii, a w USA 9 będzie  dopiero jutro… W sumie w tej chwili mam 25 i 26 lat w tym samym czasie. Więc jak ktoś mnie zapyta o wiek… co mam powiedzieć?

czytaj więcej w rozwinięciu newsa
(more…)
         1   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

11 Apr 2014
       Otwarcie nowego działu na stronie – Press Archive

Uruchomiony został nowy dział na stronie – PRESS ARCHIVE! Poświęcony jest on w całości gromadzeniu wszystkich udzielonych przez Ninę wywiadów (wraz z tłumaczeniami), w przeciągu kilku ostatnich lat. Nie znajdziecie ich tam jeszcze wszystkich, jesteśmy póki co dopiero w trakcie ich przenoszenia, ale i tak jest już co przeglądać ;) Wywiady są podzielone na dwie kategorie – rok, z którego pochodzą oraz medium, przez które zostały przeprowadzone. Dzięki temu będzie Wam o wiele łatwiej znaleźć to, co Was interesuje.

Na podstronie jest możliwość komentowania, a także został zainstalowany czat, aby usprawnić komunikację. Jeśli więc jesteście zainteresowani konkretnym wywiadem, a jego tłumaczenie nie było u nas publikowane, to zachęcamy do wklejania linków właśnie W CZACIE. Prosimy jednak o cierpliwość, ponieważ jak już pisałam, jeszcze nie wszystkie wywiady zostały przeniesione. Bardzo możliwe więc, że interesujący Was materiał niedługo się tam pojawi.

Przypominamy także o PRAWACH AUTORSKICH – tłumaczenia są wykonywane na potrzeby naszej strony, więc uszanujcie naszą pracę i jeśli już coś kopiujecie, to zamieszczajcie kredyt wraz z odnośnikiem!

Mamy nadzieję, że dział się spodoba i oczywiście stanie się miejsce, gdzie każdy fan Niny będzie z przyjemnością zaglądał! ;) Wszelkie uwagi piszcie w komentarzach pod newsem.

ODWIEDŹ NOWY DZIAŁ STRONY – PRESS ARCHIVE
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

27 Jan 2014
       NDobrev.pl & NinaDobrev.pl dostępne na ask.fm!

Pewnie część z Was pamięta, że jakiś czas temu na stronie działał Formspring, gdzie każdy mógł anonimowo zadawać pytania dotyczące Niny, bądź też funkcjonowania NDobrev.pl ;) Jednak, od momentu kiedy się “popsuł”, nie zakładałyśmy nic podobnego, gdzie mielibyście nadal taką możliwość. Głównie z mojego powodu, ponieważ szczerze, po tym jakie hejty tam czasami się pojawiały, miałam zwyczajnie dość. Ale cały czas dostawałam wiadomości z prośbami i sugestiami, aby ponownie uruchomić tą opcję i korzystając w chwili wolnego postanowiłam to zrobić.

Chciałabym jednak od razu prosić, aby zadawać pytania z głową, poczekać cierpliwie na odpowiedź, ponieważ każda z nas ma także swoje życie i nie jest wiecznie dostępna oraz przede wszystkim, aby nie stwarzać ponownie niemiłej atmosfery. Jeśli coś Wam się nie podoba, czy to na stronie, czy w tym co dzieje się u Niny, to mimo wszystko postarajcie się wyrażać swoje zdanie w sposób kulturalny. Szanujmy się, nie ma potrzeby od razu na wszystkich naskakiwać. Tym bardziej, że nie będziemy odpowiadać na żadne tego typu “zaczepki,” pytania zostaną skasowane. Nikt się z nikim nie będzie na tej stronie kłócił, wiecie o tym, ponieważ zawsze tego pilnowałam :)

Nie przedłużając, zapraszamy na naszego aska: http://ask.fm/ninadobrev_PL
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

27 Jan 2014
       Głosowanie: wybierz zdjęcie miesiąca luty

POST PRZYKLEJONY, AKTUALNE POSTY PONIŻEJ :]

Po długiej przerwie, powracamy z wyborami zdjęcia miesiąca! ;) Zasady znacie, standardowo do wyboru macie cztery proponowane przez nas zdjęcia i możecie oddać głos tylko na jedno, które zostanie zdjęciem lutego. Numeracja zdjęć idzie poziomo, od lewej strony do prawej. Głosowanie będzie trwać przez 3 dni, zaczynając od dzisiaj :]

         5   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Głosowania, NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

7 Jan 2014
       Nowa szata graficzna w galerii zdjęciowej!


W naszej galerii zdjęciowej zagościła obiecana już jakiś czas temu, nowa szata graficzna! Jej autorką jest oczywiście Skye z retrocreatives.com :) Bardzo jej dziękujemy <3

Mamy także nadzieję, że podoba się Wam ona tak samo bardzo jak nam ;) Kolorystyka jest tym razem nieco ciemniejsza. Wykorzystane zostały do niej głównie najnowsze zdjęcia z sesji dla magazynu Cosmopolitan. Ponad to, zmieniony został także delikatnie układ galerii, dodane zostały ‘losowe zdjęcia’, które znajdziecie w dolnej części galerii.

Wszystkie opinie odnośnie nowego wyglądu galerii mile widziane w komentarzach! :)
         3   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

15 Aug 2013
       Wakacyjne porządki & pomoc na stronie!

Z racji, że pozostało mi jeszcze kilka tygodni wakacji, chciałabym uporządkować trochę stronę. Będzie mi potrzebna w tym Wasza pomoc, dlatego liczę na współpracę ;) Tak więc po kolei.

Pierwszą rzeczą, z którą chciałabym zrobić porządek to zarejestrowani użytkownicy strony. Aktualnie jest ich ponad 900 i obawiam się, że większość to konta nieaktywne. Planuję je więc pousuwać, aby nie zapychać niepotrzebnie strony + zwolnić nicki, gdyby kolejne osoby chciały się zarejestrować. Dlatego też proszę każdego, kto używa swojego konta, aby napisał cokolwiek w komentarzu pod tym newsem, dając mi tym samym znać, żeby go nie usuwać! Macie na to równy tydzień, sądzę, że każdy użytkownik znajdzie w tym czasie chwilę na napisanie jednego komentarza.

Zarejestrowanym użytkownikom chciałam także przypomnieć, że po zalogowaniu uzyskują dostęp do panelu strony, gdzie mogą wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników oraz mogą sobie ustawić własny awatar :) Wystarczy zjechać na dół do panelu logowania i kliknąć na “Dashboard” :)

Drugą sprawą jest pomoc na stronie, nawet ta najdrobniejsza. Jeśli chcielibyśmy pomóc przy pisaniu newsów na stronie (dobra znajomość języka angielskiego obowiązkowa!), czy też w jakimkolwiek innym dziale (dział The Vampire Diaries, dział z ikonami, być może nawet Press Archive, którego do tej pory nie udało nam się uruchomić?) to zgłaszajcie się do nas. Być może macie nawet pomysł na jakiś nowy dział, którego prowadzenia chcielibyście się podjąć? Możemy Wam to umożliwić, oczekujemy jedynie sumienności w pisaniu, a nie osób ze słomianym zapałem. Zaniedbany jest również trochę nasz facebook, więc jeśli chcielibyście pomóc, ale nie macie zbyt wiele czasu, to może to będzie idealne rozwiązanie? Wszystkie zgłoszenia i własne pomysły możecie kierować na naszego maila – ninadobrev.fansite@gmail.com :)

Z góry dziękujemy za współpracę :)
         15   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

13 Aug 2013
       NDobrev.pl & NinaDobrev.pl – 3 lata online!

Totalnie przegapiłyśmy urodziny naszej strony, ale musicie nam wybaczyć ;) Ostatnio po prostu zbyt wiele się działo i aktualizacje całkowicie nas pochłonęły. W każdym razie, 20 lipca nasza strona obchodziła swoje 3 urodziny! Tak! Jesteśmy z Wami już okrągłe 3 lata, podczas których informujemy na bieżąco o tym co słychać u naszej idolki, Niny Dobrev. Jak zawsze, urodziny strony to pora na małe wspomnienia i podsumowania, a więc po kolei.

Nasza strona powstała podczas wakacji w 2010 roku i początkowo działała pod adresem nina-dobrev.fan-strefa.pl (może nawet część z was to pamięta). Jak wiadomo, początki nigdy nie bywają łatwe, strona nie była zbyt popularna i przez pierwsze kilka miesięcy newsy pisane były przeze mnie jedynie dla garstki osób. Ale pisanie o Ninie zawsze sprawiało mi dużo przyjemności, więc nigdy jakoś szczególnie nie przejmowałam się statystykami czy też tym, czy ktoś oprócz mnie w ogóle czyta to co piszę :P Na szczęście ludzie stopniowo sami zaczęli coraz liczniej odwiedzać stronę i dzięki temu mniej więcej po pół roku działalności udało mi się otrzymać domenę, pod którą aktualnie można nas znaleźć – NDobrev.pl! Za co wszystkie wam bardzo dziękujemy, ponieważ strona cały czas się rozwija właśnie dzięki temu, że tutaj zaglądacie, komentujecie newsy i tak chętnie się udzielacie.

Z czasem ekipa strony zaczęła się powiększać, a następnie zmieniać – jedne osoby przychodziły, drugie odchodziły – przewinęło nas się tutaj naprawdę sporo. Aktualnie nad stroną pracują 3 dziewczyny; Sonja, Serena oraz Marta.

Dodam, że osobiście sądzę iż naszą największą zaletą jest to, że strona przez minione 3 lata NIGDY nie zawieszała działalności! Gratulacje należą się tutaj całej naszej ekipie, która mimo innych obowiązków zawsze starała się utrzymać was na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Myślę, że żadna z nas w pojedynkę nie byłaby w stanie tego dokonać.

Zdecydowanie ważnym wydarzeniem dla NDobrev.pl było połączenie się z drugą polską stroną o Ninie, czyli NinaDobrev.pl! Doszło do tego 7 lipca minionego roku. Od tamtej pory strona działa pod dwoma adresami.

W minionym roku został powołany do życia nasz DZIAŁ STYLE, nad którym pracują dziewczyny, od których możecie dowiedzieć się wszystkiego o stylu Niny. Są absolutnie wspaniałe, bardzo pracowite i przemiłe, więc gorąco zachęcamy do częstszego odwiedzania ich podstrony i udzielania się tam! Ze swojej strony chciałam je przeprosić, że nie mam zbytnio czasu im pomagać (nadmiar obowiązków, ale radzą sobie i tak świetnie!) i obiecuję, że postaram się załatwić nowy wygląd do działu w najbliższym czasie :)

czytaj więcej w rozwinięciu newsa (more…)
         13   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

5 Jun 2013
       NDobrev.pl nominowane na Stronę Miesiąca!

Jedna z naszych partnerskich stron, VampiresDaily.pl przeprowadza właśnie głosowanie na Stronę Miesiąca, gdzie zostaliśmy nominowani! Bardzo za to dziękujemy i jeśli chcecie pomóc NDobrev.pl wygrać, to zachęcamy do oddania na nas swojego głosu :) Sondę znajdziecie niżej.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Głosowania, NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

23 Feb 2013
       Nowa odsłona NDobrev.pl & NinaDobrev.pl!

Witamy na nowej wersji strony NDobrev.pl & NinaDobrev.pl! :) Na wstępie chciałabym od razu powiedzieć, że nowy wygląd nie jest jeszcze do końca gotowy, ale chciałyśmy udostępnić Wam już stronę, ponieważ była zamknięta od dwóch dni, a newsy nadal się pojawiają. A to, żebyście byli na bieżąco z informacjami jest najważniejsze. W ciągu najbliższych dni w layu będą zachodzić poprawki, kilka rzeczy jeszcze nie działa, ale już wkrótce wszystko powinno być sprawne. Jeśli będziecie mieć jakiś problem ze stroną to śmiało o tym piszcie w komentarzach, postaramy się to naprawić. Chętnie także dowiemy się co myślicie o nowym wyglądzie! :)

W następnej kolejności naprawdę chciałam wszystkich przeprosić za to, że w ciągu ostatnich miesięcy strona działała mniej wydajnie, niż zwykle. Niestety miałam dużo nauki w związku z sesją, a dziewczyny nie były w stanie same wyrobić z pisaniem wszystkich newsów na czas. Moim zdaniem i tak świetnie sobie poradziły, szczególnie Marta! W każdym razie teraz powinno być już lepiej, miejmy nadzieję. W związku z tym mam kilka ogłoszeń:

1) Przejrzałam naszą administrację strony i usunęłam z niej autorki, które od kilku miesięcy nie napisały na stronie kompletnie NIC. Wasze konta nadal działają, ale już bez wyższych uprawnień. Gdybyście były zainteresowane powrotem, to należy się ze mną skontaktować.

2) Chętnie przyjęłybyśmy kogoś nowego, ale na nieco innych warunkach niż kiedyś. Przede wszystkim zainteresowana osoba musi koniecznie znać obsługę WordPressa, Photoshopa i Coppermine (galeria). Żadna z nas nie dysponuje teraz taką ilością czasu, aby cokolwiek tłumaczyć, więc jest to niezbędne. Jeśli ktoś z Was ma doświadczenie w prowadzeniu stron, posiada CZAS i CHĘCI do pisania newsów oraz POTRAFI przetłumaczyć ZROZUMIALE informacje z języka angielskiego na polski to zapraszamy! Zgłoszenia należy kierować na mail: ninadobrev.fansite@gmail.com :) Tylko pamiętajcie, że nie potrzebujemy osób, które jedynie będą “na papierku”. Jeśli wiecie, że i tak nie będziecie mieć czasu pisać, to nie ma to sensu.

3) W związku ze zmianą polityki Formspringa, niezarejestrowany osoby nie mogą zadawać nam pytań. Zastanawiamy się więc nad założeniem czegoś nowego, co by to umożliwiło – ale tutaj jest pytanie do Was, czytelników. Czy chcielibyście tego? Czy wystarczy Wam kontakt z nami poprzez komentarze na stronie?

Na końcu chciałam jeszcze bardzo, bardzo podziękować kochanej Skye, która kolejny raz zrobiła dla nas prześliczną szatę graficzną! Osobiście naprawdę uwielbiam nowy wygląd, więc mam nadzieję, że Wam też się podoba :)
         10   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

1 Sep 2012
       Zapraszamy do działu o modzie & urodzie!

Zapraszamy serdecznie do naszego nowego działu, poświęconego modzie oraz urodzie Niny Dobrev! Autorki, które zgłosiły się do jego prowadzenia rozpoczęły już pracę nad świeżymi artykułami. Z biegiem czasu dział ten na pewno będzie się wzbogacał w kolejne nowości i rozrastał :)

WEJDŹ DO DZIAŁU O MODZIE & URODZIE

Zachęcamy do udzielania się tam, komentowania oraz oceniania.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: NDobrev.pl & NinaDobrev.pl