NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Czego możemy oczekiwać w 2 sezonie TVD?
 

25 Jul 2010
       Czego możemy oczekiwać w 2 sezonie TVD?

Wielu fanów serialu The Vampire Diaries zadaje sobie pytanie, czy Ian Somerhalder i Nina Dobrev pocałując się po raz kolejny w nowym sezonie. Po gorącym pocałunku w finałym odcinku pierwszej serii chyba każdy ma taką nadzieję! Nic więc dziwnego, że podczas Comic Con dziennikarze zadali aktorom kilka pytań z tym związanych. Poniżej zamieszam krótki wywiad z pytaniami skierowanymi do Niny, przetłumaczony przeze mnie.

Któremu z braci Salvatore kibicujesz? Który byłby najlepszy dla Eleny?
Defan! To ich trzeci, jeszcze nieodkryty brat, który jest wspaniałą mieszanką ich obu.

Czy będziesz się ponownie całowała z Ianem w drugim sezonie?
Będę całowała przynajmniej jednego z braci Salvatore w tym sezonie.

Jak sprawy będą wyglądać teraz, po powrocie Katherine?
W zeszłym sezonie było jej mało. Grałam głównie Elenę, Katherine poświęciliśmy tylko kilka epizodów, nie mieliśmy okazji zobaczyć jej zbyt dużo. W tym sezonie to się zmieni, będzie o wiele więcej Katherine. Ona wróciła, żeby dewastować i kombinować. Więc myślę, że to będzie fajne, deptać Damonowi po piętach i wprowadzać wszędzie chaos.

W jaki sposób odróżniasz Katherine od Eleny, tym bardziej że wyglądają tak samo?
Nad wyglądem obu postaci pracują zarówno styliści jak i twórcy, wszyscy współpracujemy ale ja nie mam jakiś szczególnych wymagań, chcę tylko aby Elena i Katherine wyglądały trochę inaczej. Ich styl różni się, Elena raczej nosi wygodne dżinsy a Katherine preferuje te bardziej obcisłe i buty na szpilki. To są takie małe rzeczy, które stwarzają inną wizję. One muszą wyglądać inaczej ale jednocześnie tak samo.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2, Wywiady