NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Nina o podróżach, The Vampire Diaries & nowych projektach w rozmowie z Flaunt
 

5 Dec 2016
       Nina o podróżach, The Vampire Diaries & nowych projektach w rozmowie z Flaunt

Niżej możecie znaleźć tłumaczenie artykułu, który pojawił się na stronie magazynu Flaunt. Jest to wywiad z Niną, nie jestem jednak pewna, czy w całości, czy jedynie fragment. Aktorka opowiada w nim trochę o podróżach, The Vampire Diaries oraz swoich projektach, które zobaczymy już w 2017 roku. Zachęcam serdecznie do czytania.

Nina Dobrev

Aktorka z The Vampire Diaries porozmawiała z nami na temat opuszczenia serialu oraz jej nadchodzących projektów

Kiedy Nina Dobrev była młodą dziewczyną, dojrzewającą w Toronto, miała pewnego rodzaju nawyk rozmawiania z nieznajomymi. Ale nie martwcie się, zazwyczaj trafiała na tych lepszych.

“Kiedy moja mama ostatecznie poznawała już tą osobę, dowiadywała się, że podałam nieprawdziwe imię, nieprawdziwą historię, wszystko nieprawdziwe,” przypomina sobie 27-letnia aktorka, która urodziła się w Sofii [Bułgaria] i przeprowadziła z rodziną do Toronto w wieku dwóch lat. “Tworzyłam postacie od malucha.” Dobrev, zupełnie bez makijażu i ubrana w zwiewny kostium w kwiaty, oparła się wygodniej o swój fotel i uśmiechnęła na to wspomnienie. “Uważałam, że to zabawne, możliwość zobaczenia jak daleko mogę się posunąć, próbując przekonać kogoś do czegoś, co jest nieprawdziwe. Znajdywałam w tym przyjemność.”

Nadal odnajduje w tym przyjemność, ale teraz także jej za to płacą. Dobrev, która jest najlepiej znana z podwójnej roli Eleny/Katherine w serialu telewizyjnym The Vampire Diaries, pracowała ostatnio na trzech różnych od siebie planach filmowych, produkcji, które ukażą się w 2017 roku. Pierwsze zobaczymy XXX: Return of Xander Cage, gdzie występuje u boku Vin Diesela.

“Jest dość gładki,” twierdzi aktorka, która gra noszącą okulary ekspertkę techniczną, która dostarcza postaci Diesela (Xanderowi), te wszystkie super gadżety. “Vin jest jak ogromny pluszowy miś – taki słodki i zabawny – i naprawdę bardzo lubi funkcję Facetime, czego się nie spodziewałam. Vin kocha swoje Facetime.”

Kolejnym projektem jest obłożona R ratingiem [film będzie dozwolony od 18 roku życia] komedia Crash Pad, w której aktorka pojawi się u boku Christiny Applegate, a następnie produkcja, nad którą dopiero co skończyły się prace, czyli sequel thrilleru z 1990 roku [którego gwiazdą była Julia Roberts]Flatliners, w którym wciela się w jedną z głównych ról.

“Moja postać jest tego typu osobą, która wie wszystko i robi wszystko,” wyjaśnia, “więc oprócz trzech tygodni przeszkolenia medycznego, miałam także lekcje gry na wielonczeli, lekcje jazdy konnej, a także trening z pływania, ponieważ ona była kiedyś zaciętym pływakiem.” Więc ona nie tylko tam leżała i udawała śmierć? “Myślałam, że tak właśnie będzie,” śmieje się, “ale nie. Zażartowali ze mnie.”

dalsza część wywiadu w rozwinięciu

Jako, że Dobrev kontynuuje poszukiwania kolejnych ról, wygląda na to, że jej odważna decyzja o opuszczeniu The Vampire Diaries, dwa sezony przed zakończeniem serii, opłaciła się.  “Serial stanowi ogromną część mojego życia,” mówi Dobrev, która w tamtym okresie, przez pewien czas była związana ze swoim kolegą z planu, Ianem Somerhalderem, ale aktualnie odmówiła komentarza na temat jej romantycznego statusu.

“Czułam się tam niemalże, jakbym była w szkole średniej, tam również po raz pierwszy zaczęłam się czuć jak osoba dorosła. Wiele osób ostrzegało mnie przed dwudziestym siódmym rokiem życia. Dopóki nie masz 27 lat, ludzie mówią ‘Jesteś tak mądra i  utalentowana, jak na swój wiek,’ ale wtedy wybija ten 27 rok i stajesz się jak każdy inny.”

Cóż, nie do końca jak każdy inny. Nie każdy ma fanów tak oddanych, że tatuują sobie na ciele lubiane przez ciebie rzeczy.

“Niesamowicie mi to pochlebia kiedy widzę, powiedzmy, moją twarz na czyimś ramieniu, ale także mnie to martwi,” mówi Dobrev, którą śledzi ponad 10 milionów fanów na Instagramie i blisko 7 milionów na Twitterze. “Co jeśli zrobiłabym coś naprawdę budzącego wątpliwości, a oni uznaliby, że już mnie nie lubią, ale by z tym [tatuażem] utknęli? Właśnie dlatego nie mam ani jednego tatuażu.”

Gdyby się na jakiś jednak zdecydowała, mogłoby to być ‘Work hard, play hard.’

“Uważam, że to ważne, aby wykonywać swoją pracę, ale także mieć coś, co cię od niej separuje,” powiedziała była nastoletnia gimnastyczna, która, na ten moment, jest posiadaczką wielkiego siniaka na ramieniu, stanowiącego pamiątkę po niedawnym biegu z przeszkodami. “Każdego roku, odkąd zaczęłam pracę nad Vampire Diaries, biorę sobie wolny jeden miesiąc i podróżuję po świecie na własną rękę. Wędrowałam z plecakiem na plecach na Bali, po całej Europie, Tokio, Szanghaju, gdziekolwiek tylko zapragnęło moje małe serce.”

Czy ciągle jest zaczepiana przez fanów Vampire Diaries?

“Nie bardzo,” mówi. “Ludzie nie oczekują, że ktoś taki jak ja będzie podróżował na własną rękę, więc zakładają, że to pewnie nie ja.”

Oczywiście, był też taki moment, kiedy sama rozpoznała siebie.

“Weszłam do apteki w Azji i moja twarz była wszędzie, w związku z tą kampanią szamponu do włosów, w której występowałam”przypomina. “Poniekąd się na nie po prostu natknęłam i pomyślałam, ‘Wyglądasz dobrze, dziewczyno’ ale zupełnie nie rozumiałam co pisze na tych opakowaniach. Mam nadzieję, że to były dobre rzeczy.”

Jesteśmy całkiem pewni, że tak.

Autor Dennis Hensley
Fotograf: Olivia Malone z Brydges Mackinney.
Stylista: Leah Henken.
Fryzjer: Dennis Gots z The Wall Group.
Makijaż: Adam Breuchaud z Tomlinson Management Group, wykorzystując Chanel Ultrawear Foundation.
Manicure: Pilar Noire z Nailing Hollywood, wykorzystując Chanel Le Vernis in Vamp.
Lokalizacja: Mack Sennett Studios.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Produkcje Filmowe, Skany z magazynów, Wywiady