NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Produkcje Filmowe
 

12 Apr 2020
       Nina na prywatnym pokazie filmu “Lucky Day” w Los Angeles

8 sierpnia 2019 odbył się w Los Angeles prywatny pokaz nowego filmu Niny, “Lucky Day” – w galerii znajdziecie zdjęcia.

Link do galerii:
+ 2 zdjęcia | Miscellanous > Public Appearances > 2019 > “Lucky Day” Screening [August]
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Produkcje Filmowe, Lucky Day

10 Apr 2020
       Prywatne zdjęcia & nagrania z planu filmu “Sick Girl” w Oklahomie

Lipiec 2019 Nina prawie w całości spędziła na planie swojej nowej komedii, “Sick Girl”. Film kręcony był w miejscowości Tulsa (Oklahoma) – w galerii dostępnych jest ponad 40 zdjęć z planu! Aktorce na fotografiach towarzyszą głównie Wendi McLendon-Covey, Sherry Cola, Stephanie Koenig oraz Hayley Magnus. Widzimy również, że oprócz Maverick na planie obecny był także przyjaciel Niny, Jake Delaney.


Link do galerii:
+ 46 zdjęć | Movie Productions > Sick Girl (2020) – Wren Pepper > Various Set Photos [Tulsa, Oklahoma]

prywatne nagrania w rozwinięciu
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Produkcje Filmowe, Sick Girl, Video Center

8 Apr 2020
       Nina zagra & wyprodukuje niezależną komedię “Sick Girl”

deadline.com:

EKSKLUZYWNIE: Była gwiazda The Vampire Diaries, Nina Dobrev zagra, a także weźmie udział w produkcji Sick Girl, niezależnej komedii, która jest debiutem dla Jennifer Cram.

Wendi McLendon-Covey, Brandon Mychal Smith, Sherry Cola, Stephanie Koenig, Hayley Magnus, Dan Bakkedahl i Ray McKinnon także wystąpią w filmie. Komedia koncentruje się na Wren Pepper (Dobrev), która czuje, że ona i jej najlepsze przyjaciółki oddalają się od siebie. Niewinne kłamstwo z jej strony sprawia, że ich grupa zaczyna się rozpadać, co zabiera je wszystkie na nieoczekiwaną przejażdżkę.

Film, finansowany prywatnie przez znajdującą się w Los Angeles firmę produkcyjną Whereabouts Unknown, zostanie wyprodukowany przez Seana McEwen, Cassidy Lunnen, Johna Papsidera oraz Jessicę Wilde. Takashi Cheng jest producentem wykonawczym razem z Dobrev.

“Najprawdziwszymi relacjami w moim życiu są te z moimi najlepszymi przyjaciółkami,” mówi Cram. “Jestem wdzięczna za możliwość podzielenia się z publicznością na całym świecie spojrzeniem od środka na tę niesamowitą więź.”

Dobrev, która grała w niedawno anulowanej komedii CBS, Fam jest reprezentowana przez CAA, Lighthouse Management oraz Media i HJTH. […] Cram reprezentują Artists First i pełnomocnik Lev Ginsburg.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Newsy & Plotki, Produkcje Filmowe, Sick Girl

29 Mar 2020
       Tłumaczenie wywiadu z Niną dla magazynu Story + Rain [kwiecień 2019]

Lśni w najjaśniejszych (i najsilniejszych) wiosennych kolorach
Nina Dobrev nie jest tym, kim myślicie.

Tak, możecie znać ją z Degrassi, The Vampire Diaries lub The Perks of Being a Wallflower. Jest bardzo znana – może też jesteście w gronie jej 17.6 milionów obserwujących na Instagramie. Ostatnio prezentuje się z innej strony: ma poczucie humoru, kradnie sceny w niezależnych produkcjach i marzy o Broadwayu. Spotkaliśmy się z 30-letnią aktorką, gdy wracała do zdrowia po przeziębieniu w L.A. i porozmawialiśmy o jej strachu, supermocach i nowym sitcomie, Fam.

Marisa Meltzer: Brakuje ci pracy w Atlancie?

Nina Dobrev: Gdy pracowałam nad The Vampire Diaries byłam w Atlancie przez jakieś 6 lat. Wciąż mam tam dom – włożyłam mnóstwo czasu i energii w udekorowanie go. To miasto jest tak fajne, rozkwita. Prawie wszystkie filmy Marvela są kręcone w Atlancie. Wychodzisz i wpadasz na Kapitana Amerykę lub Tony’ego Starka.

MM: Słyszałam, że mnóstwo filmów jest kręconych na Węgrzech.

Nina Dobrev: W Bułgarii, skąd pochodzę, jest wielkie studio filmowe. Ale nigdy nie miałam okazji kręcić w domu, co smuci moją rodzinę. Pytają, “dlaczego tutaj nic nie kręcisz?” Moi dziadkowie i kuzyni i tata – wszyscy tam żyją.

MM: Mam przyjaciela, który mieszka na Węgrzech i powiedział, że mają najlepszy jogurt na świecie.

Nina Dobrev: To dla mnie nowość, nie jestem generalnie wielkim fanem nabiału. Ale jem mięso.

MM: Chciałabyś zagrać w filmie Marvela?

Nina Dobrev: Byłam na przesłuchaniach do kilku z nich. Wciąż muszę walczyć o role.

MM: Jakie są twoje supermoce?

Nina Dobrev: Moje supermoce? Jestem bardzo przekonywująca. Kiedy mam jakiś pomysł, obmyślam jakie kroki podjąć, by znaleźć się tam, gdzie chcę.

czytaj dalej w rozwinięciu
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Produkcje Telewizyjne, FAM, Produkcje Filmowe, Run This Town, Wywiady

15 Mar 2020
       Tłumaczenie wywiadu Niny dla Women’s Wear Daily podczas 2019 SXSW

Women’s Wear Daily:

Dobrev wylądowała w Austin świeżo po Paris Fashion Week i Oscarach, aby porozmawiać o swoim nowym filmie “Run This Town” i tym, dlaczego chciałaby przywrócić do życia komedie romantyczne z lat 90.

Jak sama przyznała — i opisała na Instagramie — Nina Dobrev straciła poczucie czasu, dni i lokalizacji, gdy przybyła do Austin (Texas) na SXSW, po tygodniach podróży pomiędzy Los Angeles, Nowym Jorkiem i Paryżem.

Mogąc zatrzymać się na chwilę pomiędzy swoimi promocyjnymi zobowiązaniami, Dobrev wolała usiąść na podłodze przy oknie w hotelu The Line, z kawą w jednej dłoni i torebką Loewe w drugiej.

“Och, jest zabawa,” powiedziała — bez cienia oznak zmęczenia po podróży, czy geograficznej dezorientacji.

Dobrev wzięła udział w festiwalu w związku ze swoim filmem “Run This Town,” w którym występują również Damian Lewis, Mena Massoud, Ben Platt i Scott Speedman – opowiada on historię upadku burmistrza Toronto, Roba Ford.

“On był jak mini-Trump zanim wydarzył się Trump,” powiedziała o Fordzie. “Z jego oświadczeniami i deklaracjami i niestosownym zachowaniem. Powinniśmy byli potraktować go jako ostrzeżenie.”

Dobrev gra studentkę prawa, Ashley, która właśnie ukończyła szkołę i odkryła, że nie może zdobyć pracy w swoim zawodzie.

“Wiele dzieci idzie teraz do szkoły, biorą na to kredyt, a okazuje się, że nie ma dla nich później pracy. Rządzący i politycy od 30, 40 lat uchwalają prawa, które wpływają na nas jeszcze długo po ich odejściu, więc istnieje tutaj luka w zrozumieniu. Film w zasadzie jest o tej luce i o tym co się dzieje z millenialsami, ich zmaganiami i jakie są ich problemy.”

Postać Ashley zmaga się z molestowaniem w miejscu pracy.

“Niestety to zdarza się często kobietom w ich miejcach pracy,” mówi. “Szczególnie teraz, po kampaniach Time’s Up i #MeToo, jest zero tolerancji dla tego typu zachowań. I niestety Ashley doświadcza dość obrzydliwych zachowań w swojej pracy.”

Aktorka jest zajęta promocją serialu stacji CBS, “Fam,” który aktualnie leci w telewizji i czeka na decyzję odnośnie drugiego sezonu. Serial jest kręcony przed publicznością na żywo, to doświadczenie było dla Dobrev wspaniałe.

“Nie da się tego do niczego przyrównać,” mówi. “To jak teatr bez teatru. Naprawdę to lubię.”

Jej kolejny film, który niedługo będzie miał premierę to film akcji-thriller “Lucky Day,”, po którym ma nadzieję, że zajmie się komediami romantycznymi.

“Komedie, komedie romantyczne, wszystko z tego gatunku. Naprawdę chcę przywrócić do życia komedie romantyczne rodem z lat 90, jak zrobili to z ‘Jak romantycznie!’. W pewnym sensie odwrócili ten gatunek z powrotem i dodali świeżości, unikalnej perspektywy,” mówi. “Zajęłam się także pisaniem — napisałam komedię romantyczną, którą ostatnio w końcu sprzedaliśmy — to była dla mnie fajne doświadczenie. Chcę to dalej zgłębiać.”

tłumaczenie ©ndobrev.pl
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Produkcje Telewizyjne, FAM, Produkcje Filmowe, Run This Town, Wywiady

15 Mar 2020
       Zdjęcia z sesji portretowych obsady Run This Town z Festiwalu SXSW w Austin

W galerii dostępne są zdjęcia z kilku sesji portretowych obsady Run This Town z Festiwalu SXSW w Austin.Linki do galerii:
+ 13 zdjęć | Photoshoots > 2019 > Session 007
+ 2 zdjęcia | Photoshoots > 2019 > Session 008
+ 7 zdjęć | Photoshoots > 2019 > Session 009
+ 1 zdjęcie | Photoshoots > 2019 > Behind The Scenes > Entertainment Weekly Portraits
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Publiczne Wystąpienia, Produkcje Filmowe, Run This Town, Sesje Zdjęciowe

15 Mar 2020
       Wywiady z obsadą filmu “Run This Town” podczas drugiego dnia festiwalu SXSW

Niżej dostępne są wywiady, który udzieliła obsada filmu Run This Town podczas drugiego dnia Festiwalu SXSW w Austin.

więcej wywiadów w rozwinięciu
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Publiczne Wystąpienia, Produkcje Filmowe, Run This Town, Social Media, Twitter, Video Center, Wywiady

15 Mar 2020
       Zdjęcia & nagrania z drugiego dnia festiwalu SXSW w Austin

Nina wraz z obsadą (Mena Massoud, Ben Platt, Scott Speedman) filmu Run This Town i reżyserem, Ricky’m Tollmanem wzięła udział 10 marca 2019 w kolejnym dniu Festiwalu SXSW w Austin. Aktorzy udzielali wywiadów i wzięli udział w sesjach zdjęciowych.


Linki do galerii:
+ 1 zdjęcie | Film Festivals > 2019 > March 10th: Twitter House at SXSW 2019 – Day 2
+ 15 zdjęć | Film Festivals > 2019 > March 10th: SXSW Festival – Prime Video Blue Room
+ 3 zdjęcia | Film Festivals > 2019 > March 10th: SXSW Festival – Round Table Interviews
+ 31 zdjęć | Miscellanous > Public Appearances > 2019 > 2019 SXSW Festival in Austin, Texas [March]

nagrania w rozwinięciu newsa
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Publiczne Wystąpienia, Produkcje Filmowe, Run This Town, Video Center, Z fanami

15 Mar 2020
       2019 SXSW | Wywiady z premiery filmu “Run This Town”

Niżej możecie zobaczyć wywiady, których Nina udzieliła podczas premiery filmu Run This Town na Festiwalu SXSW w Austin.

więcej wywiadów w rozwinięciu
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Publiczne Wystąpienia, Produkcje Filmowe, Run This Town, Video Center, Wywiady

15 Mar 2020
       Premiera filmu “Run This Town” podczas festiwalu SXSW w Austin

9 marca 2019 Nina pojawiła się na Festiwalu Filmowym SXSW w Austin (Texas) razem z obsadą filmu Run This Town. Aktorce towarzyszyli koledzy z planu – Mena Massoud, Ben Platt i Scott Speedman. Tego dnia odbył się pokaz filmu wraz z after party, w galerii dostępne są zdjęcia.Linki do galerii:
+ 19 zdjęć | Film Festivals > 2019 > March 9th: 2019 SXSW Festival “Run This Town” Premiere
+ 11 zdjęć | Film Festivals > 2019 > March 9th: 2019 SXSW Festival “Run This Town” Premiere – Screening
+ 4 zdjęcia | Film Festivals > 2019 > March 9th: 2019 SXSW Festival “Run This Town” Premiere – After Party

nagrania w rozwinięciu newsa
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Publiczne Wystąpienia, Produkcje Filmowe, Run This Town, Video Center

23 Feb 2020
       Peter Hutchings opowiedział o “Then Came You” w wywiadzie dla Shout! Studios

Reżyser ‘Then Came You,’ Peter Hutchings udzielił wywiadu dla Shout! Studios w związku z premierą filmu, niżej znajdziecie tłumaczenie.

‘Then Came You’ przedstawia historię Calvina Lewis (Asa Butterfield), 19-letniego bagażowego, który zmaga się z hipochondrią. Prowadzi rutynowe życie pracując z tatą, Bobem (David Koechner) i starszym bratem, Frankiem (Tyler Hoechlin) na lotnisku, odbywa miliony spotkań z lekarzami, którzy nieustannie uspokojają go, że nie jest chory.

Podczas gdy wydawać by się mogło, że Calvin ma szczęśliwe życie rodzinne, on wciąż zmaga się ze stratą swojej bliźniaczki w tragicznym wypadku samochodowym, wiele lat temu. Jego mama, Ellen (Ann Osmond), również wciąż do tego wraca, obwiniając się, ponieważ to ona była kierowcą samochodu.

Pomijając problemy z samym sobą i z rodziną, Calvin wybiera się na spotkanie grupy wsparcia dla osób chorych na raka – pomimo, że lekarze zapewnili go, że na niego nie choruje. Poznaje tam nastoletnią Skye Aitken (Maisie Williams). Towarzyska Skye jest zaintrygowana introwertycznym Calvinem […] Informuje go, że pomoc komuś takiemu jak on jest na jej liście rzeczy do zrobienia przed śmiercią, więc werbuje go, aby pomógł jej skończyć całą listę.

Wkrótce, Skye odkrywa, że Calvinowi podoba się stewardessa Izzy (Nina Dobrev) lecz stwierdzają, że jest ona daleko poza jego ligą. Jednak Izzy przyznaje, że jest zainteresowana poznaniem Calvin.

Hutchings udzielił krótkiego wywiadu przez telefon, gdzie opowiedział trochę więcej na temat ‘Then Came You.’ Na początku wyjaśnił dlaczego w ogóle podjął się reżyserii.

“Dostałem scenariusz, przeczytałem go i zakochałem się w nim. W tych postaciach oraz ich wspólnej podróży. Płakałem i śmiałem się nie jeden raz podczas czytania. Gdy skończyłem, wiedziałem, że to jest film, którego chce być częścią. Chciałem być tym, który pokaże tą historię publiczności.”

Później rozpoczęły się castingi, aby znaleźć odpowiednich aktorów.

“To było skomplikowane, ponieważ sam pomysł filmu jest unikatowy,” przyznał. “Jest naprawdę skomplikowany balans pomiędzy humorem i dramatem, potrzebowałem aktorów, którzy będą dobrzy w obu gatunkach.”

Pierwsi w rolach zostali obsadzeni Maisie Williams i Asa Butterfield. Następnie zaczęły się poszukiwania idealnej Izzy. Hutchings opisuje Dobrev jako:

“Ogromny talent. Wiedziałem, że wpasuje się idealnie jako trzeci element historii. Ma to poczucie nieosiągalności, ale jednocześnie jest bardzo przyziemna i ludzka.” Jak sam przyznaje, cała obsada “poskładała to razem w taki sposób, że byłem zachwycony.”

Gdy aktorzy zostali już wybrani, reżyser dał im kilka wskazówek.

czytaj dalej w rozwinięciu newsa
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Produkcje Filmowe, Then Came You

23 Feb 2020
       Premiera filmu “Then Came You” & plakaty promocyjne

Premiera “Then Came You” została ustalona na 1 luty 2019 – film będzie wyświetlany w wybranych kinach. W galerii znajdziecie plakaty.


Link do galerii:
+ 4 zdjęcia | Movie Productions > Then Came You (2019) – Izzy > Posters
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Newsy & Plotki, Produkcje Filmowe, Then Came You

22 Feb 2020
       “Then Came You” | Drugi zwiastun filmu

Poniżej możecie obejrzeć kolejny zwiastun “Then Came You,” w którym zawartych zostało wiele nowych scen z Niną.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Produkcje Filmowe, Proma, Produkcje Filmowe, Then Came You, Video Center

22 Feb 2020
       “Then Came You” | Oficjalny zwiastun filmu + klip promujący

Niżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun oraz klip z filmu “Then Came You,” w którym jedną z głównych ról gra Nina.

         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Produkcje Filmowe, Proma, Produkcje Filmowe, Then Came You, Video Center