NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Nina o ‘The Final Girls’ dla stacji CW69
 

18 Mar 2015
       Nina o ‘The Final Girls’ dla stacji CW69

CW69: Hej, Nina. Zajmujesz się aktualnie tak wieloma rzeczami, pomiędzy social mediami i The Vampire Diaries. Teraz masz ten film. Skąd czerpiesz energię?

Nina Dobrev: Śpię w samolotach i na każdej powierzchni, która jest miękka lub płaska. Tak, nie sypiam zbyt wiele, ale hej, wyśpię się po śmierci.

CW69: Co skłoniło cię do zagrania tej postaci w tym filmie?

Nina Dobrev: Skłoniło mnie to, że nigdy nie grałam tego typu postaci. Moja postać jest typem bogatej suki, wrednej dziewczyny, chociaż tak naprawdę wcale nie jest taka wredna. Jest szczera, zbyt szczera, przez co wydaje się wredna. Ma najszczersze intencje, ale nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Fajnie się to grało. Dodatkowo, ten film jest oryginalny. Nigdy wcześniej nie widziałam tego typu filmu, więc chciałam zrobić coś, czego nigdy wcześniej nie robiłam. To tego typu film, którego publiczność jeszcze nie miała okazji oglądać. Chciałam zrobić coś, co będzie nowe, ponieważ jestem zmęczona tymi wszystkimi remake’ami.

CW69: Dziękuję Nina i życzę wielkiego sukcesu filmowi.

Za scenariusz “The Final Girls” odpowiadają Josh Miller i Mark Fortin, reżyserią zajął się Todd Strauss. Film trafi do kin w 2015 roku.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Produkcje Filmowe, Wywiady