NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Sezon 7
 

14 May 2016
       TVD – TV Guide o powrocie Niny w finale 7 sezonu

tvguide.com

Plotki krążyły od miesięcy, że były gwiazda The Vampire Diaries, Nina Dobrev powróci w finale 7 sezonu. Więc, czy Elena Gilbert dokonała triumfalnego powrotu i wróciła do Damona (Ian Somerhalder)?

Tak i nie.

TVGuide.com potwierdziło, że Dobrev nagrała zupełnie nowe dialogi do finału, w którym głos Eleny błagał o pomoc Damona. “Jestem taka samotna. Potrzebuję cię,” błagała.

Ale okazało się, że głos, który słyszy Damon nie jest Eleną. Była to zła kreatura, która jakimś sposobem użyła głos Eleny, aby zwabić Damona w pułapkę.

Nie oczekujcie jednak, że głos Dobrev w finale 7 sezonu sprawi, że powróci z większą rolą w następnym sezonie. Jak powiedział producent wykonawczy Brian Young, fakt, że Bonnie (Kat Graham) zostało podarowane życie Rayny nie zmienia nic w jej więzi z Eleną – co oznacza, że Elena wciąż może wrócić jedynie wtedy, kiedy Bonnie umrze.

Co sądzicie o tym drobnym akcencie z Dobrev w finale?
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 7

14 May 2016
       TVD – Julie Plec o powrocie Niny do serialu w rozmowie z TV Line

tvline.com:

UWAGA: Poniższy artykuł zawiera spoilery z piątkowego odcinka finału sezonu The Vampire Diaries. Przechodzicie przez niego na własne ryzyko…

Dokładnie rok po czułym pożegnaniu z The Vampire Diaries, Nina Dobrev powróciła w piątkowym finale sezonu — albo, przynajmniej, jej głos to zrobił.

Widzieliśmy Elenę wcześniej w tym sezonie — kiedy to wykorzystane zostały stare sceny podczas momentu, w którym Damon sądził, że spalił jej pogrążone w śnie ciało — tym razem jednak Dobrev nagrała nowy materiał, aby tajemniczy zły charakter mógł skusić Damona głosem jego dziewczyny.

“W tym szczególnym celu, przyszła i nagrała krótkie dialogi,” powiedziała TV Line producentka wykonawcza Julie Plec. “Zaproponowałam wtedy, ‘Możesz to nagrać osobno i wmanewrujemy to w odcinki, albo możesz przyjść, zobaczyć wszystkich i od razu to nagrać.’ Postanowiła zrobić to osobiście, co było świetne, ponieważ była to miła wizyta Niny [na planie].”

W kwestii tego, kiedy możemy zobaczyć Dobrev ponownie jako Elenę, Plec powiedziała, że trzyma się swojego pierwotnego planu, w którym aktorka miałaby powrócić w finale całej serii — kiedykolwiek to będzie.

“To coś z czym obie się zgodziłyśmy, kiedy zdecydowała się odejść z serialu i ruszyć naprzód, cały czas mam to w głowie,” mówi Plec. “Oczywiście rzeczy mogą ulec zmianie z biegiem czasu, jeśli serial będzie trwać dłużej, niż zakładamy, albo, jeśli wszyscy zgodnie zdecydujemy, że fajnie byłoby przywrócić ją wcześniej, a ona też by tego chciała. Ale moim zdaniem, była bardzo precyzyjna w tym jak chce aby wyglądał kolejny krok w jej życiu i świetnie sobie radzi z jego realizacją. Więc trzymam się mojego pierwotnego planu, którym jest przywrócenie jej dopiero na samym końcu.”

Byliście zaskoczeni usłyszeniem głosu Eleny w ostatnim odcinku tego sezonu?
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 7

14 May 2016
       TVD – Elena “pojawiła się” w finale 7 sezonu!

eonline.com:

Wiemy nad czym się zastanawiacie po finale siódmego sezonu The Vampire Diaries: Czy to naprawdę…? Czy ona..?

Odpowiedź brzmi, przyjaciele, tak. E! News potwierdziło, że Nina Dobrev nagrała nowe dialogi do tej szczególnie emocjonującej sceny w odcinku, które mogliście usłyszeć podczas wizji Damona (Ian Somerhalder) o byciu razem z Eleną.

Jakiś czas później głos Eleny ponownie przemówił do Damona i ukazane zostały wizje jednych z naszych ulubionych, romantycznych momentów Deleny.

Pod koniec odcinka, postacie ponownie odniosły się do Eleny. W finale siódmego sezonu każda z postaci w jakiś sposób nawiązywała do Eleny, jej braku, tego co ją omija podczas gdy wciąż jej pod wpływem zaklęcia (które można złamać jedynie kiedy umrze Bonnie), pod koniec finału widzieliśmy Stefana (Paul Wesley) ostrzegającego Elenę odnośnie zła, które opanowało Damona:

“Po prostu wiedz, że wszystko co się stało, nie jest jego winą.”
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 7

12 May 2016
       Movie News Guide o spotkaniu Niny & Austina Stowell w Los Angeles

movienewsguide.com:

Nina Dobrev i Austin Stowell zostali zauważeni podczas wspólnego spędzania czasu na przyjęciu w Los Angeles. Wygląda na to, że pomiędzy ich stosunkowo niedawnego zerwania, gwiazda “The Vampire Diaries” nadal utrzymuje kontakt ze swoim ex. Czy znowu się spotykają?

Wokół Niny Dobrev ostatnio dużo się działo, pojawiła się na prestiżowej Met Gala 2016, a także na kolacji z Barackiem Obamą w Białym Domu. Ostatnio z kolei najwięcej mówi się o jej czasie spędzanym z byłym chłopakiem, Austinem Stowell w L.A. Oboje pojawili się na City Year Los Angeles Spring Break razem ze swoimi przyjaciółmi, ale indywidualnie.

Jednakże, drogi byłej pary skrzyżowały się podczas przyjęcia i resztę czasu spędzili już razem. Czy to oznacza, że wciąż pozostają w kontakcie? Jak podaje Melty, wygląda na to, że Nina Dobrev i Austin Stowell nie żywią wobec siebie żadnej goryczy i ich rozstaniu nie towarzyszyły złe emocje.

Wielu uważa, że Austin Stowell może niedługo wrócić do życia Dobrev. Nikt nie wie tego jednak na pewno. Z kolei z ostatnich plotek wynika, że aktorka może może ponownie wystąpić w “The Vampire Diaries”.

Jak informuje Morning New USA, aktorka może pojawić się w finale 7 sezonu, ponownie wcielając się w Elenę Gilbert. W zapowiedzi finału widzimy Damona (Ian Somerhalder) i Stefana (Paul Wesley) omawiających całkiem konkretny plan dotyczący Bonnie Bennett. Zwiastun ten sprawił, że fani zaczęli się zastanawiać nad możliwością powrotu Niny Dobrev do serialu.

Nic nie jest jak na razie pewne, ani jej relacja z Austinem Stowell, ani powrót do “The Vampire Diaries.”

Możemy być pewni tylko jednego, niezależnie od wszystkiego, o Ninie Dobrev będzie jeszcze głośno.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Newsy & Plotki, Pamiętniki Wampirów, Publiczne Wystąpienia, Pamiętniki Wampirów, Sezon 7

30 Jan 2016
       TVD: Caroline Dries o Elenie & Ninie dla The Collider

Producentka wykonawcza The Vampire Diaries, Caroline Dries, udzieliła ostatnio wywiadu dla The Collider, w którym został poruszony temat możliwego powrotu Niny do produkcji. Jesteście ciekawi co miała do powiedzenia Dries? Tłumaczenie tego fragmentu znajdziecie niżej.

Utrzymujecie postać Eleny w serialu, mimo, że Nina Dobrev już w nim nie występuje. Jak trudne to jest?

DRIES: To wielkie wyzwanie, które pomaga w tym, że jest ona czułym punktem Damona przy każdej decyzji jaką on podejmuje, było tak nawet wtedy, gdy była w serialu. Ona jest powodem tego, że Damon podejmuje takie decyzje, jakie podejmuje. Więc tak, przez to jaki jest jej wpływ, dla mnie nadal jest obecna.

Czy jest jakakolwiek szansa na to, że Nina Dobrev powróci przed końcem 7 sezonu?

DRIES: Nie. Powiedziałabym tak, gdyby The CW zadzwoniło dzisiaj i stwierdziło, “Przy okazji, Sezon 7 jest ostatnim sezonem,” wówczas zrobilibyśmy wszystko, aby mieć pewność, że będzie ona obecna w finale. Ale aktualnie, nic nie wskazuje na to, aby serial miał się kończyć, więc nie.
         1   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Newsy & Plotki, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 7

24 Jan 2016
       TVD: Ask Ausiello o możliwym powrocie Eleny

Strona Ask Ausiello opublikowała nowe informacje odnośnie możliwego powrotu Eleny do The Vampire Diaries.

Jakakolwiek szansa, że zobaczymy z powrotem Elenę w The Vampire Diaries w tym sezonie? —Ashley

Ausiello: Nie, jeśli mamy to szczęście, Ashley. Jak mówi producentka wykonawcza Julie Plec, nadal jest nadzieja na przywrócenie postaci Niny Dobrev przed zakończeniem serii, więc “dopóki coś okropnego się nie stanie” (słowa Plec) a poprzez to mamy na myśli finałowy sezon, nie oczekujcie, że zobaczymy Pannę Gilbert w 2016 roku. “W zasadzie całkowicie poświęciłam się Ianowi [Somerhalder] oraz Paulowi [Wesley], więc kiedy oni będą gotowi na koniec, ja też będę,” dodaje. “Może to nastąpić bardzo szybko, ale równie dobrze mogą chcieć się jeszcze tego trzymać. Aktualnie, to zależy od nich. Jestem z nimi tak długo, jak czuje, że nadal mogę opowiadać dla nich historie.” Mówiąc to, “nadal pozostał ten rozdział [Eleny] do opowiedzenia,” więc Plec zapewnia, że “da [Dobrev] cokolwiek będzie za to chciała, aby móc opowiedzieć do końca tą historię.”
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 7

17 Jul 2015
       Obsada o Ninie na Comic Con 2015 w San Diego

Czas Niny w The Vampire Diaries dobiegł końca, dlatego też podczas tegorocznego panelu serialu na Comic Conie w San Diego mogliśmy ją tylko powspominać. Zrobiła to też obsada, która kilka razy wspominała Dobrev. Poniżej przedstawiamy Wam tłumaczenie klku tweetów dotyczących aktorki.

Julie Plec będzie tęsknić za Niną Dobrev i Kevinem Williamsonem

Damon nie zakocha się w nikim innym

Według Julie Plec, Katherine jest jedną z najlepszych postaci w serialu i także jej ulubioną

Nina zadzwoniła do Julie Plec w styczniu i powiedziała jej, że odchodzi

Plec nigdy nie rozważała zabijania postaci Niny

Kat Graham wiedziała od dłuższego czasu o odejściu Niny

BONUS: Na osłodę zamieszczamy krótkie video przedstawiające parodię sceny Deleny w deszczu w wykonaniu Iana Somerhaldera i Chrisa Wooda ;)

zobacz więcej w rozwinięciu newsa
(more…)
         13   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6, Pamiętniki Wampirów, Sezon 7, Social Media, Twitter

7 Apr 2015
       Nina opuszcza The Vampire Diaries

Nina potwierdziła, że po zakończeniu 6 sezonu The Vampire Diaries, ODCHODZI Z SERIALU. Niżej możecie przeczytać tłumaczenie wiadomości, którą zostawiała wszystkim swoim fanom.

Najdroższa rodzino TVD,

Właśnie spędziłam najpiękniejszy weekend nad jeziorem Lanier w Georgii z moją rodziną TVD, obsadą i ekipą z The Vampire Diaries. Chcę być pierwszą, która powie wam, że to nie były jedynie święta, a pożegnalna impreza. Zawsze wiedziałam, że chcę aby przygoda Eleny trwała sześć sezonów i przez te minione sześć lat przeżyłam podróż swojego życia. Byłam człowiekiem, wampirem, sobowtórem, szalonym nieśmiertelnikiem, sobowtórem udającym człowieka, człowiekiem udającym sobowtóra. Zostałam uprowadzona, zabita, wskrzeszona, torturowana, przeklęta, zmieniałam ciało, byłam martwa i wydarzy się jeszcze tak dużo przed finałem sezonu w maju. Elena zakochała się nie jeden raz, a dwa, w dwóch epickich bratnich duszach, a ja osobiście znalazłam kilku najlepszych przyjaciół i poszerzyłam swoją rodzinę o osoby, które będę zawsze kochać.

Jeszcze wiele przed nami, zanim skończymy i obiecuję, że usłyszycie jeszcze wiele o mnie w ciągu najbliższego miesiąca, kiedy będzie się zbliżać finał sezonu (udzieliłam ekskluzywnego wywiadu dla czerwcowego wydania magazynu SELF, jestem podekscytowana tym, że go zobaczycie!), ale zanim to nastąpi, zapraszam was na przejażdżkę roller coasterem, którym jest życie Eleny Gilbert oraz przygotowanie się razem ze mną do pożegnania z nią — oraz moją rodziną z planu — z racji, że rozpoczynam nowy rozdział w moim życiu. Chciałam się podzielić z wami wszystkimi tym pożegnaniem (zdjęcia z tego tygodnia to zaledwie początek). Wy, wspaniali fani, którzy okazaliście taką miłość, wsparcie oraz pasje, większą niż ktokolwiek mógłby oczekiwać te siedem lat temu, kiedy młoda dziewczyna z Degrassi przyjechała z Kanady do LA na przesłuchanie do serialu “w klimacie Zmierzchu” ;-) Kocham was wszystkich. Zapnijcie pasy. Jeśli sądzicie, że wiecie co nadchodzi, mylicie się.

Kocham, Nina
         2   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Newsy & Plotki, Oficjalne Strony, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6, Pamiętniki Wampirów, Sezon 7, Social Media, Twitter

11 Jan 2015
       TVD: Sezon 7 oficjalnie potwierdzony!

normal_002~575Dzisiejszego dnia w Pasadenie miała miejsce konferencja The CW, podczas której szef stacji Mark Pedowitz ogłosił, które seriale otrzymały kolejny sezon. W tym roku stacja przedłużyła wyjątkowo dużo produkcji, bo aż 8! Wśród szczęśliwców znalazło się także The Vampire Diaries, które na jesień tego roku powróci z siódmym sezonem!

Każdy z tych seriali miał swój udział w określeniu tego, czym dzisiaj jest The CW, stacja, która jest domem dla bystrej, prowokacyjnej, myślącej i dojrzałej publiczności. Wznawiając te produkcje, nasi producenci wykonawczy mogą już zacząć planowanie fabuł na kolejny sezon, a rozwijanie tych seriali przez kolejny sezon gwarantuje, że The CW będzie miało więcej sprawdzonych i oryginalnych serii na jesień, zimę i lato 2016.

Wśród wznowionych produkcji znalazło się także “The Originals” (3), “Reign” (3), “Jane the Virgin” (2), “Arrow” (4), “Flash” (2), “The 100” (3) oraz “Supernatural”, które powróci z 11 już sezonem. Nieznany jest jeszcze los innych seriali stacji.

Cieszycie się z kolejnego sezonu TVD? Coś Was zaskoczyło?
         4   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 7