NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » The Vampire Diaries – Nina powróci do serialu jako Elena, czy Katherine?
 

10 Feb 2017
       The Vampire Diaries – Nina powróci do serialu jako Elena, czy Katherine?

inquisitr.com:

Nina Dobrev potwierdziła już swój powrót do The Vampire Diaries, ale czy fanów czeka kolejny szokujący zakręt w fabule, zanim serial The CW się ostatecznie zakończy?

Fani The Vampire Diaries spekulują, czy Nina może w rzeczywistości powróci jako doppelganger Eleny Gilbert, czyli Katherine Pierce, skoro tak wiele razy mówiło się o tym, że widzowie jeszcze nie widzieli po raz ostatni Katherine – pomimo tego, że została wciągnięta w czarną dziurę w 5 sezonie.

Najaktualniejszą wskazówką ze strony Dobrev odnośnie powrotu Katherine może być opublikowana 6 lutego na Instagramie wiadomość, zamieszczona pod zdjęciem kilku “giving keys,” którą podpisała imionami wszystkich granych przez siebie postaci w serialu, imię Katherine pojawia się jako pierwsze na tej liście.

Dziękując fanom The Vampire Diaries w tej słodkiej wiadomości, w której Nina określiła powrót do serialu jako “wir emocji, nostalgii, miłości, łez szczęścia i słodko-gorzkich zakończeń,” fani spekulują, że Dobrev umieściła znaczącą wskazówkę podpisując wiadomość, “Kocham, Katherine, Amara, Tatia i oczywiście Elena Gilbert.”

Decyzja Niny, by umieścić imię Katherine jako pierwsze rozbudziła mnóstwo spekulacji wśród fanów w social mediach, którzy sugerują, iż istnieje szansa na to, że Dobrev może powrócić do roli Katherine w The Vampire Diaries, zamiast Eleny, albo zarówno do jednej i drugiej.

“Zamiast przywracać Elenę do TVD,” spekuluje użytkownik Twittera @ISpiceUpHell o możliwym zawirowaniu w fabule The Vampire Diaries, “To powinna być dusza Katherine w ciele Eleny.”

“Naprawdę liczę na to, że Nina powróci jako Katherine, nie Elena,” pisze @aliciacollinsxo, a ‏‏@Britzz62 dodaje, “Wygląda na to, że wszystkie martwe postacie w jakiś sposób pojawią się w finale The Vampire Diaries… Jeśli nie przywrócicie Katherine…”

“Przywracają wszystkich do świata żywych w The Vampire Diaries,” pisze @d_justicee24, “Czy mogą proszę przywrócić także Katherine Pierce.”

Jednakże, nie wszyscy fani The Vampire Diaries byli tak szczęśliwi na myśl o możliwości przywrócenia Katherine zamiast Eleny,  wyrazili swoje uczucia na temat tych spekulacji na Twitterze.

dalsza część tłumaczenia w rozwinięciu

“Jeśli Nina wróci do TVD jako Katherine, nie Elena, będę cholernie zła,” napisała @alexispopovitch.

Nina i osoby pracujące za kulisami jeszcze nie wypowiedziały się na temat powrotu Dobrev jako Katherine i/lub Eleny, jednakże pierwsze spekulacje odnośnie możliwego, szokującego powrotu Katherine pojawiły się już w zeszłym roku, kiedy producentka serialu, Julie Plec, przyznała w listopadzie w rozmowie z Entertainment Weekly, że Katherine nadal siedzi jej w głowie, powrót Niny do serialu nie był jeszcze w tamtym czasie potwierdzony.

Po tym jak fani byli świadkami Georgie wciągniętej do Piekła w prawie identyczny sposób, jak stało się to z Katherine w 5 sezonie, Plec ujawniła w tamtym czasie, że podobieństwa między tymi dwiema scenami nie były przypadkowe, zasugerowała nawet, że zarówno Georgie, jak i alter ego Niny, mogą powrócić z Piekła w przyszłych odcinkach The Vampire Diaries.

“Nic nie potwierdzę, ale podobieństwa wizualne nie były przypadkowe,” powiedziała Plec. “Kluczowymi pytaniami sezonu są: Jak nasze postacie wpasowują się w ten świat? Czy wszystkie są stracone? Czy istnieje szansa na odkupienie? Czy możesz zasłużyć na bilet powrotny z Piekła?”

“Czy postacie, które były bohaterami, czy są już naznaczone?” kontynuuje spekulacje Julie. “Jeśli tak, co do cholery z tym faktem zrobią?”

The Vampire Diaries emitowane jest w piątkowe wieczory na The CW.

Myślicie, że jest szansa na to, że Nina powróci do The Vampire Diaries jako Katherine Pierce, a nie Elena Gilbert?
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Newsy & Plotki, Pamiętniki Wampirów, Sezon 8