NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Wywiad z Niną przeprowadzony podczas 2016 GLSEN Respect Awards w Los Angeles
 

4 Nov 2016
       Wywiad z Niną przeprowadzony podczas 2016 GLSEN Respect Awards w Los Angeles

Niżej możecie obejrzeć wywiad, którego udzieliła Nina podczas 2016 GLSEN Respect Awards, które odbyło się pod koniec października w Los Angeles. Przygotowałam do niego od razu tłumaczenie, Dobrev opowiada o wspieranych fundacjach, a także komentuje aktualną sytuację polityczną w USA. Zachęcam do zapoznania się z materiałem.

To znaczy, uważam, że to ważne, aby dzieci czuły się bezpieczne. KindCampaign, dużo współpracowałam z KindCampaign, to skierowane jest do młodych dziewczyn, aby czuły się bezpieczne. To jest priorytet w każdym obszarze i uważam, że każda osoba powinna czuć się bezpieczna, bez względu na to jaką ma orientację seksualną, bez względu na to, jakie ma preferencje, bez względu na to kim jest. Powinieneś czuć się bezpieczny, powinieneś czuć się akceptowany i szczęśliwy. Uważam, że to najważniejsze, GLSEN niesamowicie wspiera wszystkie te idee, więc bardzo chciałabym pomóc jak tylko mogę.

Każdy ma wzloty i upadki w życiu, chcąc… Przy odrobinie szczęścia masz przy sobie ludzi, którzy się o ciebie troszczą… GLSEN dostarcza to, pomaga w tym.. jest jak twój starszy brat, czy starsza siostra, twój starszy ktoś, do kogo możesz się zwrócić i pomoże ci przejść przez ciężki okres.

Niestety, z całą tą sytuacją polityczną, która ma aktualnie miejsce, nie jest to dobry przykład szacunku, moim zdaniem. I mam nadzieję, że w tej kwestii, ulegnie to zmianie. Myślę, że to oczywiste, że jest taka jedna osoba, która nie okazuje szacunku, więc mam nadzieję, że szacunek i miłość i przede wszystkim pozytywność wygra, nie negatywność.
         0   Post został napisany przez: Kylie w kategorii: Działalność Charytatywna, Publiczne Wystąpienia, Video Center, Wywiady