NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Paul Wesley o relacjach z Niną – tłumaczenie artykułu Hollywood Life

26 Apr 2020
       Paul Wesley o relacjach z Niną – tłumaczenie artykułu Hollywood Life

hollywoodlife.com

Nina Dobrev zaszokowała fanów The Vampire Diaries w czerwcu, kiedy ujawniła, że zupełnie nie lubiła się z kolegą z planu, Paulem Wesley, pomimo ich ekranowej chemii.

Ta dwójka jest aktualnie bliskimi przyjaciółmi, ale to fascynujące, jak udawali to w pierwszych sezonach.

Teraz Paul Wesley potwierdza historię Niny, dodając że on także za nią zbytnio nie przepadał! Paul odniósł się do wzajemnej pogardy podczas rozmów z reporterami na wakacyjnym panelu Television Critics Association.

“Myślę, że to do czego zmierzała Nina – w czym totalnie się z nią zgadzam – to, że zupełnie się nie dogadywaliśmy przez pierwsze lata,” mówi Paul.

Nie wspomniał żadnych konkretnych konfrontacji, ale przyznał, że mieli tendencje do “działania sobie na nerwy.” Ale Paul chce żebyśmy wiedzieli, że to przeszłość i teraz z Niną “rozwinęli wspaniałą przyjaźń.”

“Więc to jak miłe, szczęśliwe zakończenie,” powiedział.

Ta dwójka spotkała się jako zupełni nieznajomi i przez lata poznali się bardzo, bardzo dobrze. Oboje byli również ciągle wykończeni przez rygorystyczne plany filmowe i zaplanowane promocje.

“Kiedy ludzie pracują razem nonstop, zajmują się razem promocją nonstop – przez lata,” mówi Paul. “Nie doceniasz wtedy osoby, która jest przed tobą.”

“Reagujesz bardziej, ‘Och, no wiesz, jestem wykończony i zmęczony,’” dodaje i kontynuuje “A teraz myślę, że to tak fajna historia, ponieważ zostaliśmy bardzo bliskimi przyjaciółmi.”

To może być tak stresujące, gdy nie możesz znaleźć czasu dla siebie poza napiętym grafikiem i stale widujesz te same osoby. W takim pełnym presji scenariuszu może zacząć denerwować cię nawet najmniejsza rzecz w ludziach wokół ciebie. Możemy wybaczyć tej dwójce brak sympatii do siebie w tamtych czasach i uwielbiamy to, że są teraz tak blisko.

czytaj dalej w rozwinięciu

“Myślę, że to była fajna lekcja do nauki,” stwierdza Paul i wyjaśnia, “Czasami są ludzie, których… może zbytnio się nie dogadujecie na początku, ale później mogą cię zaskoczyć. Myślę, że wiele moich przyjaźni tak się zaczęło.”

Cóż, warto wykazać się cierpliwością przy tych, z którymi nie od razu się dogadujemy, by dać szanse na rozwinięcie się przyjaźni. Dla Paula, nauczenie się tego było częścią jego dorstania. W końcu, on i Nina byli o wiele młodsi, gdy The Vampire Diaries pojawiło się na The CW.

“Byliśmy dziećmi,” wspomina Paul ich pierwsze lata razem. “Ona była, no wiesz, nawet nie mogła legalnie się napić. Ja miałem 24 lub 25 lat,” mówi.

Wygląda na to, że Nina i Paul zmagali się z adaptacją zostania popularnymi tak nagle i w tak młodym wieku.

“Byliśmy w tym popularnym serialu,” mówi Paul, “To jak szkoła średnia. Trochę jak uczestnictwo w obozie letnim.”

Ta dwójka z pewnością miała jeden z ciekawszych startów. Ale oboje teraz mówią, że pozostają w ciągłym kontakcie i spędzają ze sobą czas. Cieszymy się, że Paul i Nina otrzymali swoje szczęśliwe zakończenie, przynajmniej poza ekranem. Mamy nadzieję, że jak najszybciej będą mieli okazję ponownie ze sobą pracować, tym razem jako dobrzy przyjaciele.

tłumaczenie ©ndobrev.pl
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Newsy & Plotki, Pamiętniki Wampirów