NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Nina & Paul Wesley nie przepadali za sobą na początku The Vampire Diaries

3 Apr 2020
       Nina & Paul Wesley nie przepadali za sobą na początku The Vampire Diaries

thehollywoodgossip.com:

Jak się okazuje, Nina Dobrev jest jeszcze lepszą aktorką, niż sądziliśmy.

Dlaczego to mówimy, po kilku latach od zakończenia The Vampire Diaries? Ponieważ właśnie się dowiedzieliśmy, że Dobrev i jej kolega z planu, Paul Wesley nieznosili się na początku kręcenia serialu, pomimo widocznej chemii, którą prezentowali na ekranie. Mamy te informacje z bardzo wiarygodnego źródła: Samej Dobrev!

“Paul i ja niedogadywaliśmy się na początku serialu. Szanowałam Paula Wesley, ale nie lubiłam Paula Wesley,” powiedziała aktorka podczas podcastu “Directionally Challenged” prowadzonego przez Candice King i Kaylę Ewell.

Dobrev, oczywiście, grała w serialu Elenę Gilbert i opuściła go po 6 sezonie, a następnie wróciła po dwóch latach na finał. Wesley grał Stefana Salvatore, miłość Eleny przez pierwszych kilka sezonów, zanim zakochała się jeszcze mocniej w jego bracie, Damonie. Ta dwójka dzieliła ze sobą mnóstwo scen.

“Pamiętam jak wszyscy podchodzili do mnie, gdy serial wystartował i pytali, ‘Czy ty i Paul jesteście razem?’ Wszyscy uważali, że jest między nami taka chemia,” kontynuuje Dobrev.

Wyjaśnia także, dlaczego jej zdaniem tak mogło to wyglądać:

“Zdaje sobie teraz sprawę z tego, że jest naprawdę cienka granica pomiędzy miłością i nienawiścią, a my tak działaliśmy sobie na nerwy, że było to odczytywane jako miłość, ale…

“My po prostu zupełnie się nie dogadywaliśmy przez pierwsze pięć miesięcy na planie.”

Jak się okazuje, to nie był sekret. To była najwyraźniej otwarta, wzajemna niechęć pomiędzy Dobrev i Wesleyem.

czytaj dalej w rozwinięciu newsa

“Przez większość czasu, zakochane w sobie osoby w filmach i serialach zbytnio się ze sobą nie dogadują i to jest odczytywane jako naprawdę intensywna chemia,” dodaje Dobrev, nawiązując do sytuacji, jaką miała z Wesleyem podczas kręcenia pierwszych odcinków.

“Może mieliśmy moment, w którym faktyczne nawiązało się połączenie i spojrzał wtedy na mnie i powiedział, ‘Za dziesięć lat od dzisiaj, kiedy już nie będziemy w tym serialu, naprawdę za mną zatęsknisz. Zatęsknisz za tym czasem; spojrzysz w tył i to będą te stare, dobre czasy.’

I aktorka teraz przyznaje, że Wesley miał “tak cholerną racje.” Ich wspólna niechęć do siebie nie przetrwała długo.

“Skończyliśmy z bardzo dobrymi relacjami. Myślę, że teraz widuje się z nim chyba najczęściej, najwięcej spędzamy razem czasu,” mówi.

“Jesteśmy prawdopodobnie najbliżej. Dużo spędzamy razem czasu. Jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Kocham jego żonę. To zabawne jak czas wszystko zmienia, ponieważ nigdy nie sądziłam, że będzie jednym z moich najlepszych przyjaciół.”

Dobrev spotykała się z Ianem Somerhalderem od 2011 do 2013 roku, podczas najwyższej oglądalności serialu. Aktorzy rozstali się dobrych kilka lat temu, ale pozostali blisko.

“Kiedy z kimś pracujesz i spędzasz razem mnóstwo czasu, drobne rzeczy w tej drugiej osobie zaczynają cię denerwować. To jak związek. Jakbyśmy byli małżeństwem,” powiedziała odnośnie całej obsady.

“Byliśmy razem każdego dnia, całowaliśmy się i robiliśmy wszystkie te rzeczy, poza seksem, więc tak – jak małżeństwo.”

Ouch, Nina. Mocno. Czytają nas ludzie będący w małżeństwie, okay?!?

Do licha.

tłumaczenie ©ndobrev.pl
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Newsy & Plotki, Pamiętniki Wampirów, Wywiady, Podcasty, Wywiady