NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » The Vampire Diaries – Kevin Williamson porozmawiał o finale serialu z TV Insider


12 Mar 2017
       The Vampire Diaries – Kevin Williamson porozmawiał o finale serialu z TV Insider

Kevin Williamson powrócił ponownie do The Vampire Diaries w ósmy sezonie, tym razem po to, aby napisać finał serialu,“I was Feeling Epic,” razem z Julie Plec, która odpowiedzialna jest również za reżyserię tego odcinka. (Fani z dobrą pamięcią zapewne pamiętają, że Elena Gilbert użyła słowa “epickie” by opisać swoje pierwsze spotkanie z nowym chłopakiem w szkole, Stefanem Salvatore.)

Williamson podzielił się informacjami o tym dlaczego napisali to co napisali, co innego mogłoby się wydarzyć oraz jakie mieli oczekiwania odnośnie reakcji fanów oglądających finał serii, bez względu na to, czy byli Team Stefan, czy Team Damon!

Zważając na to, że odcinek napisali Kevin Williamson i Julie Plec, przyniósł on zaskakująco dużo szczęśliwych zakończeń dla prawie każdego; wydaje się, że wszyscy odnaleźli swoje szczęśliwe miejsce. W Piekle musi być bardzo samotnie dla Katherine Pierce!

Tak! Szczęśliwe zakończenia, proszę. I mam nadzieję, że ludzie zrozumieją, fani Steleny również; sam jestem jednym z nich. W innym świecie, gdybyśmy mogli napisać więcej historii Eleny i Stefana, pewnie bralibyśmy pod uwagę inne zakończenie. Czuję, że w takie miejsce po prostu poprowadziła nas ta historia. Zawsze chcieliśmy zakończyć serial obojgiem braci razem, ponieważ zawsze kręciło się to wokół więzów rodzinnych. Myślę, że w duchu nasze zakończenie pozostaje nienaruszone od samego początku. Właśnie to było dla nas w tym takie piękne, że mogliśmy pozostawić do ostatniego momentu, “Witaj, bracie.”

Dlaczego na końcu całe trio, Elena, Stefan i Damon zostali ponownie ludźmi?

Chcieliśmy, aby odzyskali swoje człowieczeństwo, a później zaznali spokoju.

Stąd ta scena z Eleną i jej rodziną. Jak trudno było ściągnąć z powrotem Ninę w tym sezonie?

Miała tak bardzo napięty grafik. Bardzo chcieliśmy ją mieć w finałowym sezonie, na jakieś sześć ostatnich odcinków, albo chociaż trzy, ale ledwo udało nam się wygospodarować tydzień czasu. Jednego dnia musiała polecieć do Hong Kongu. Ale dała radę; nie spała zbyt wiele.

czytaj więcej w rozwinięciu newsa

Jak źle by było, gdyby Nina nie dała rady pojawić się w finale?

Mieliśmy plan zapasowy, ale nie był on tak dobry bez obecności Eleny i Katherine. Co jest świetne, to fakt, że Nina naprawdę chciała wrócić i udało jej się to rozgryźć. Wielkie podziękowania dla niej.

To było zabawne, że pojawiło się w finale nawiązanie do jednego z twoich znanych filmów. Kiedy Damon usłyszał, że Elena utknęła w kotłowni, powiedział, że widział to w jakimś horrorze.

[Śmiech] To był mój ukłon “Koszmaru z ulicy Wiązów” do Wesa Cravena.

Cóż, dziękuję za aktywowanie moich kanalików łzowych. Jeszcze jakieś przemyślenia?

Przy tworzeniu finału, kluczowe jest to, że chcesz powiedzieć ‘dziękuję’. Naprawdę staraliśmy się pokazać swoją wdzięczność widowni i wypełnić serial tak wieloma momentami, nawiązującymi do całego serialu wzdłuż, jak tylko mogliśmy.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Sezon 8