NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » GossipCop obala plotki o ostatnich romansach Niny

30 Jul 2014
       GossipCop obala plotki o ostatnich romansach Niny

Strona Gossip Cop, która zajmuje się sprawdzaniem wiarygodności krążących po sieci informacji na temat gwiazd, przyjrzała się ostatnim artykułom o Dobrev, gdzie przypisywano jej liczne romanse. Ile w tym prawdy? Jeśli jesteście ciekawi, to zachęcamy do przeczytania poniższych tłumaczeń.

Nina Dobrev trochę się rozbrykała podczas Comic-Con… jeśli wierzycie sensacyjnym opowieściom, w których powiązano ją romantycznie z Orlando Bloomem, Benjaminem McKenzie oraz Derekiem Theler.

Gossip Cop już pisało o tym, że Dobrev i McKenzie zostali zauważeni jedynie podczas uścisku, a Perez Hilton i inni od razu ogłosili “nową parę!” W rzeczywistości, aktor “Gotham” jedynie zaopiekował się gwiazdą “The Vampire Diaries” podczas gdy była wystawiona na agresywnych paparazzich.


A co z Bloomem?

Us Weekly twierdzi, że on i Dobrev byli widziani “podczas flirtu.”

Natomiast co do Thelera, People posunęło się do napisania, że gwiazdor “Baby Daddy” był widziany podczas “przelotnego pocałunku” z Dobrev.

Więc, z którym z tych facetów się spotyka?

Z ŻADNYM Z NICH.

Źródła bliskie Dobrev powiedziały Gossip Cop, że “jedynie się przyjaźni” z tymi wszystkimi mężczyznami.

Aktualnie, aktorka jest singielką. Jeśli to się zmieni, napiszemy o tym — porządne informacje.

czytaj więcej w rozwinięciu newsa

Nina Dobrev zapomniała o Ianie Somerhalderze — dzięki Benowi McKenzie!” trąbią nagłówki na stronie wiecznie nie mającego o niczym bladego pojęcia, Pereza Hilton.

Bloger napisał o tym, że te dwie gwiazdy zostały sfotografowane podczas “intensywnego uścisku” na zewnątrz jednej z sobotnich imprez podczas Comic-Con, a następnie dodał “wygląda na to, że szykuje się nam nowa para!”

“Ta baaaaaaardzo ‘zaprzyjaźniona’ dwójka nawet weszła do tej samej taksówki… Aby zapewne zakończyć noc z hukiem (gra słów zamierzona!),” donosi mało śmieszny Perez.

Kontynuuje, “Teraz, nie mamy pojęcia czy parę faktycznie łączą romantyczne relacje, ale patrząc na uśmiech Bena — jest szczęśliwy mając aktorkę ‘The Vampire Diaries’ u swojego boku!”

“Ciekawe czy zdecydowała się na ten nowy związek po tym, jak jej ex-najlepszy przyjaciel Ian Somerhalder został zauważony z aktorką ‘Twilight,’ Nikki Reed w zeszłym tygodniu??” pyta Perez.

Oczywiście, prawdziwi dziennikarze po prostu się nie “zastanawiają,” a także nie publikują informacji, o których nie mają zielonego pojęcia.

Jeśli Perez nie miałby problemu ze sprawdzaniem faktów, wiedziałby to, że Dobrev i McKenzie przyjaźnią się od lat, podobnie jak kolega Dobrev z planu, Paul Wesley, który grał w serialu “The O.C.” razem z McKenzie.

Co więcej, źródła JustJared doniosły, że McKenzie jedynie starał się ochronić Dobrev przez agresywnymi paparazzi. Więc ten uścisk McKenziego miał na celu uspokojenie jej, a nie był znakiem kwitnącego romansu, jak sugeruje Perez.

Niestety, wygląda na to, że Dobrev potrzebuje także ochrony przed podłymi “donosami” Pereza.

Nina Dobrev i Orlando Bloom “zabawiali się przez 20 minut” na przyjęciu Zachary’ego Levi, Nerd HQ w San Diego w miniony weekend, jak donosi “świadek” magazynu Us Weekly.

Tabloid twierdzi, że gwiazdy “nie mogły odlepić oczy, czy też rąk, od siebie.”

“Szaleli na parkiecie,” mówi kolejne źródło Us Weekly.

Zaraz po tym magazyn stara się natychmiastowo zdystansować sam siebie od jakiegokolwiek oficjalnego stwierdzenia romansu Dobrev-Bloom, zdobywając informacje od innego naocznego świadka, “Jest singielką i dobrze się bawi!”

Uh-huh.

A może fakt, że wygląda na to, że tylko Us Weekly ma świadków rzekomego pocałunku Dobrev i Blooma na pełnym ludzi przyjęciu, kilka dni temu, jest dobrą wskazówką, że to nigdy nie miało miejsca.

Szczególnie po tym, jak Gossip Cop zwróciło uwagę na to, że ostatnio aktorka była na siłę łączona z dwoma innymi mężczyznami.

Dobrev ostatnio ciągle jest tematem plotek, gdzie łączona jest z każdym mężczyzną, który akurat obok niej stanie.

Ale wszystkie te plotki są nieprawdziwe.

Źródła bliskie Dobrev powiedziały ekskluzywnie Gossip Cop, że ona i Bloom dzielą menadżera i są “jedynie przyjaciółmi.”
         10   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Newsy & Plotki