NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » FAM

2 Apr 2020
       Nina & Tone Bell w wiadomości pożegnalnej dla fanów serialu “Fam”

Nina i Tone Bell nagrali filmik, na którym dziękują wszystkim za wspólną pracę nad serialem Fam i żegnają się z fanami, w związku z decyzją CBS o nie zamawianiu kolejnego sezonu komedii. Aktorzy zapewili także, że z pewnością zobaczymy ich jeszcze razem na ekranie.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Produkcje Telewizyjne, FAM, Video Center

2 Apr 2020
       Tłumaczenie wywiadu Niny dla magazynu Imagista [maj 2019]

Nina Dobrev nie pochodzi z Hollywoodzkiej rodziny. Nina miała skromne początki. Jej pochodząca z Bułgarii rodzina emigrowała do Kanady, gdy była dzieckiem. Jej naturalna miłość do występowania rozbudziła w niej miłość do zawodu, gdy była mała i od tamtej pory pracowała ciężko, by dostać się tu, gdzie jest dzisiaj. Nina Dobrev maszeruje w rytmie swojej własnej muzyki, jest tą osobą [którą chciała być]. Jej zaraźliwa energia sprawiła, że odniosła sukces, a my mieliśmy przyjemność porozmawiać z nią na temat The Vampire Diaries i jej nowego serialu, Fam.

Imagista: Skąd oryginalnie pochodzisz?

Nina Dobrev: Urodziłam się w Bułgarii; moi rodzice emigrowali z nami do Toronto, gdy byliśmy mali, więc mieszkałam tam dopóki przeniosłam się do USA dla aktorstwa.

Imagista: Jak to się stało, że zajęłaś się aktorstwem?

Nina Dobrev: Nie jestem typowym aktorem, w sensie, moja podróż nie zaczęła się od tego, że zawsze marzyłam o byciu aktorką. Jako dziecko, a już szczególnie jako dziecko imigrantów, nie mieliśmy zbyt wiele i to była codzienna walka o związanie końca z końcem. Gdy powiedziałam rodzicom, że chcę być aktorką, wspierali to, ale myślę, że niezbyt wierzyli w to, że to mogłoby się to stać faktycznie moją karierą. Od najmłodszych lat kochałam występować, w każdej formie. Moi rodzice i mój brat prawdopodobnie opisaliby mnie jako irytujące dziecko, widzieli, że kocham przedstawienia. Rodzice zaczęli zapisywać mnie na zajęła z aktorstwa i obozy letnie, aby utrzymać mnie zajętą, tam to wszystko się dla mnie zaczęło. Prawdziwie rozwijać się w tym temacie zaczęłam podczas zajęć scenicznych w szkole średniej w Toronto. Wtedy zdobyłam agenta i wszystko ruszyło.

Imagista: Masz imponujące osiągnięcia. Twoim zdaniem, co było wielkim przełomem?

Nina Dobrev: Ciężko powiedzieć, czuję, że pierwszym małym przełomem było prawdopodobnie Degrassi, a później The Vampire Diaries.

Imagista: The Vampire Diaries było ogromne! Grałaś Elenę w serialu, możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach?

Nina Dobrev: Serial był fantastyczny i pamiętam, że podczas kręcenia pierwszego sezonu wszyscy byli tak podekscytowani nim. Proces przesłuchań odbywał się bardzo energicznie i trzeba było przejść przez wiele etapów, aby dostać rolę. Byłam na przesłuchaniu jakieś trzy razy, zanim dostałam rolę i później mieliśmy jeszcze próby ekranowe z chłopakami, aby zdecydować kto będzie Stefanem i Damonem. Te sześć lat, które spędziłam na planie serialu, było bardzo ekscytujące, zmieniło moje życie na tak wiele sposobów.

Imagista: Teraz trochę zmieniłaś kierunek i grasz Clem w sitcomie Fam, jak się czujesz z tą zmianą?

Nina Dobrev: Fam jest komedią, która zarówno jest sitcimomem kręconym przed publicznością na żywo. To trochę jak gra w teatrze; jak mnóstwo drobnych sztuk teatralnych, które wystawiasz co tydzień. Pierwsze cztery dni się przygotowujesz, a piątego dnia występujesz przed publicznością.

czytaj dalej w rozwinięciu newsa
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Produkcje Telewizyjne, FAM, Others, Pamiętniki Wampirów, Wywiady

1 Apr 2020
       Stacja CBS nie zamówi drugiego sezonu komedii “Fam”

deadline.com:

CBS nie zamówi drugiego sezonu nowego serialu komediowego Fam, w którym grała była gwiazda The Vampire Diaries, Nina Dobrev oraz Tone Bell.

Premiera komedii odbyła się bez wielkich fanfar w połowie sezonu [telewizyjnegi]. Serial, za którego stworzenie i produkcję odpowiadali Corinne Kingsbury, Kapital Entertainment oraz CBS Television Studios, nie miał zbyt wielkiej oglądalności, średnio 1,2 osoby dorosłe w wieku 18-49 lat (+ publiczność na żywo).

W serialu grali również Odessa Adlon, Brian Stokes Mitchell i Sheryl Lee Ralph.

Kingsbury odpowiadała za produkcję razem z pracującymi dla Kapital EntertainmentAaronem Kaplan oraz Daną Honor, a także z Wendi Trilling z TrillTV. Kapital współprodukowało serial razem z CBS TV Studios.

Inna świeża produkcja Kingsbury, “In the Dark” na stacji The CW, dostało zamówienie na drugi sezon.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Produkcje Telewizyjne, FAM, Newsy & Plotki

29 Mar 2020
       Tłumaczenie wywiadu z Niną dla magazynu Story + Rain [kwiecień 2019]

Lśni w najjaśniejszych (i najsilniejszych) wiosennych kolorach
Nina Dobrev nie jest tym, kim myślicie.

Tak, możecie znać ją z Degrassi, The Vampire Diaries lub The Perks of Being a Wallflower. Jest bardzo znana – może też jesteście w gronie jej 17.6 milionów obserwujących na Instagramie. Ostatnio prezentuje się z innej strony: ma poczucie humoru, kradnie sceny w niezależnych produkcjach i marzy o Broadwayu. Spotkaliśmy się z 30-letnią aktorką, gdy wracała do zdrowia po przeziębieniu w L.A. i porozmawialiśmy o jej strachu, supermocach i nowym sitcomie, Fam.

Marisa Meltzer: Brakuje ci pracy w Atlancie?

Nina Dobrev: Gdy pracowałam nad The Vampire Diaries byłam w Atlancie przez jakieś 6 lat. Wciąż mam tam dom – włożyłam mnóstwo czasu i energii w udekorowanie go. To miasto jest tak fajne, rozkwita. Prawie wszystkie filmy Marvela są kręcone w Atlancie. Wychodzisz i wpadasz na Kapitana Amerykę lub Tony’ego Starka.

MM: Słyszałam, że mnóstwo filmów jest kręconych na Węgrzech.

Nina Dobrev: W Bułgarii, skąd pochodzę, jest wielkie studio filmowe. Ale nigdy nie miałam okazji kręcić w domu, co smuci moją rodzinę. Pytają, “dlaczego tutaj nic nie kręcisz?” Moi dziadkowie i kuzyni i tata – wszyscy tam żyją.

MM: Mam przyjaciela, który mieszka na Węgrzech i powiedział, że mają najlepszy jogurt na świecie.

Nina Dobrev: To dla mnie nowość, nie jestem generalnie wielkim fanem nabiału. Ale jem mięso.

MM: Chciałabyś zagrać w filmie Marvela?

Nina Dobrev: Byłam na przesłuchaniach do kilku z nich. Wciąż muszę walczyć o role.

MM: Jakie są twoje supermoce?

Nina Dobrev: Moje supermoce? Jestem bardzo przekonywująca. Kiedy mam jakiś pomysł, obmyślam jakie kroki podjąć, by znaleźć się tam, gdzie chcę.

czytaj dalej w rozwinięciu
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Produkcje Telewizyjne, FAM, Produkcje Filmowe, Run This Town, Wywiady

28 Mar 2020
       Zdjęcia promocyjne “Fam” 1.10 Dance Dance Resolution – 1.13 This Is Fam [aktualizacja]

W galerii możecie obejrzeć kolejne zdjecia z “Fam” – zatualizowane zostały albumy od 1.10 Dance Dance Resolution do 1.13 This Is Fam.Linki do galerii:
+ 06 zdjęć | Television Series > Fam (2019) > Episode Stills > 1.10 – Dance Dance Resolution
+ 10 zdjęć | Television Series > Fam (2019) > Episode Stills > 1.11 – Party Girl
+ 14 zdjęć | Television Series > Fam (2019) > Episode Stills > 1.12 – Say Mess to the Dress
+ 15 zdjęć | Television Series > Fam (2019) > Episode Stills > 1.13 – This Is Fam
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Produkcje Telewizyjne, FAM, Galeria Zdjęciowa

28 Mar 2020
       Zdjęcia promocyjne odcinków “Fam” 1.01 Pilot – 1.09 Ocean View [aktualizacja]

W galerii możecie obejrzeć zdjecia promocyjne odcinków “Fam” – zatualizowane zostały albumy od 1.01 Pilot do 1.09 Ocean View.Linki do galerii:
+ 18 zdjęć | Television Series > Fam (2019) > Episode Stills > 1.01 – Pilot
+ 12 zdjęć | Television Series > Fam (2019) > Episode Stills > 1.02 – Freddy Returns
+ 11 zdjęć | Television Series > Fam (2019) > Episode Stills > 1.03 – Stealing Time
+ 08 zdjęć | Television Series > Fam (2019) > Episode Stills > 1.04 – It’s Been A While
+ 11 zdjęć | Television Series > Fam (2019) > Episode Stills > 1.05 – Jolene, Jolene…
+ 10 zdjęć | Television Series > Fam (2019) > Episode Stills > 1.06 – Pregnant Pause
+ 10 zdjęć | Television Series > Fam (2019) > Episode Stills > 1.07 – Drunk in Love
+ 08 zdjęć | Television Series > Fam (2019) > Episode Stills > 1.08 – JoJo Returns
+ 09 zdjęć | Television Series > Fam (2019) > Episode Stills > 1.09 – Ocean View
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Produkcje Telewizyjne, FAM, Galeria Zdjęciowa

15 Mar 2020
       Tłumaczenie artykułu & wywiadu z Niną dla magazynu CBS Watch

MOŻE I PARKUJE JAK GWIAZDA ROCKA – ale Nina Dobrev jest radosna. Po spędzeniu zaledwie pięciu minut przy zewnętrznym stoliku w modnej kawiarnii w Los Angeles, aktorka spojrzała w stronę swojego zaparkowanego naprzeciwko SUVa, zdając sobie sprawę z tego, że nie opłaciła parkomatu. “Przepraszam, dwie sekundy,” mówi.

Przysłowiowy miernik życia wymaga własnej zmiany, te realia nie są Dobrev obce. Urodzona w Bułgarii aktorka miała 2 lata kiedy jej rodzice zdecydowali się na migracje do Toronto, razem z nią i jej starszym bratem Alexandrem.

“Nie mieliśmy pieniędzy,” mówi po powrocie na swoje miejsce. “Moi rodzice nie mówili po angielsku i mieli dwójkę dzieci, więc praktycznie co chwilę chodziliśmy na [anglojęzyczne] filmy.”

Jako dziecko Dobrev – której pełne imię to Nikolina, po babci ze strony mamy – skłaniała się w kierunku rysunku, tańca, aktorstwa oraz gimnastyki. Aktorstwem zajęła się w wieku 17 lat, gdy otrzymała w 2009 roku rolę w kanadyjskim hicie serialowym Degrassi: The Next Generation. Gdy miała 20 lat, wcieliła się w rolę Eleny Gilbert, zostając gwiazdą młodzieżowego hitu stacji The CW, The Vampire Diaries. Była związana z serialem przez sześć lat, zanim zdecydowała się odejść, spragniona nowych przygód.

Dobrev przyznaje, że jej szybkie osiągnięcie sławy “to było wiele w tym wieku,” a decyzja o opuszczeniu wciąż popularnego serialu i wysokich zarobków została podjęta w przemyślany sposób. Spytana o pierścionki na palcach ze srebra i różowego złota, wskazuje na jeden z nich i mówi,

“Kupiłam go na moje 27 urodziny, kiedy miałam taki okres przejściowy. To pierścionek obietnicy – przypomnienie, aby pozostać prawdziwym wobec samego siebie i pracować nad sobą do końca życia.”

Teraz, w wieku 30 lat, towarzyszy jej uśmiech. Żegnajcie wampiry i czarownice – witaj sitcomie kręcony przed publicznością na żywo! W “Fam” gra rolę Clementine (nazywajcie ją Clem), zreformowaną niepokorną dziewczynę, której świat – i zbliżające się małżeństwo z przyziemnym Nickiem (Tone Bell) – zmienia się w chaos kiedy wprowadza się do niej młodsza, buntownicza siostra Shannon (Odessa Adlon).

“Clem jest apodyktyczna względem Shannon, ponieważ nie chce, aby powtarzała błędy, które ona popełniła” wyjaśnia. “Stara się ją przed tym ochronić. Ale Clem nie zdaje sobie jeszcze sprawy z tego, że Shannon potrzebuje popełnić swoje błędy i uczyć się z nich, tak jak ona to zrobiła.” Jeśli Nina będzie miała coś do powiedzenia, Clem wróci trochę do swojej dzikiej strony. “Byłabym szczęśliwa, jeśli byłaby odrobinę mniej spięta i może zobaczymy trochę tego w dalszej części sezonu.”

Prywatnie, aktorka jest pełna niespodzianek. 17 milionów obserwujących ją na Instagramie fanów wie, że widziała każdy film Audrey Hepburn i kocha buty od Christiana Louboutin. To co niekoniecznie widzimy w jej social media to strój jak dzisiaj – jeansy i sweter w paski – spokojnie mogłaby nadal uchodzić za nastolatkę. Dużo żartuje, ale jest także bardzo sentymentalna: część z grona jej przyjaciół to osoby, które zna od przedszkola, a przy jej boku w trakcie tego lunchu leży Ember, imponujący Husky, któremu Dobrev pomaga odkąd została przesiedlona w związku z pożarami w Kalifornii.

czytaj dalej w rozwinięciu newsa
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Produkcje Telewizyjne, FAM, Wywiady

15 Mar 2020
       Tłumaczenie wywiadu Niny dla Women’s Wear Daily podczas 2019 SXSW

Women’s Wear Daily:

Dobrev wylądowała w Austin świeżo po Paris Fashion Week i Oscarach, aby porozmawiać o swoim nowym filmie “Run This Town” i tym, dlaczego chciałaby przywrócić do życia komedie romantyczne z lat 90.

Jak sama przyznała — i opisała na Instagramie — Nina Dobrev straciła poczucie czasu, dni i lokalizacji, gdy przybyła do Austin (Texas) na SXSW, po tygodniach podróży pomiędzy Los Angeles, Nowym Jorkiem i Paryżem.

Mogąc zatrzymać się na chwilę pomiędzy swoimi promocyjnymi zobowiązaniami, Dobrev wolała usiąść na podłodze przy oknie w hotelu The Line, z kawą w jednej dłoni i torebką Loewe w drugiej.

“Och, jest zabawa,” powiedziała — bez cienia oznak zmęczenia po podróży, czy geograficznej dezorientacji.

Dobrev wzięła udział w festiwalu w związku ze swoim filmem “Run This Town,” w którym występują również Damian Lewis, Mena Massoud, Ben Platt i Scott Speedman – opowiada on historię upadku burmistrza Toronto, Roba Ford.

“On był jak mini-Trump zanim wydarzył się Trump,” powiedziała o Fordzie. “Z jego oświadczeniami i deklaracjami i niestosownym zachowaniem. Powinniśmy byli potraktować go jako ostrzeżenie.”

Dobrev gra studentkę prawa, Ashley, która właśnie ukończyła szkołę i odkryła, że nie może zdobyć pracy w swoim zawodzie.

“Wiele dzieci idzie teraz do szkoły, biorą na to kredyt, a okazuje się, że nie ma dla nich później pracy. Rządzący i politycy od 30, 40 lat uchwalają prawa, które wpływają na nas jeszcze długo po ich odejściu, więc istnieje tutaj luka w zrozumieniu. Film w zasadzie jest o tej luce i o tym co się dzieje z millenialsami, ich zmaganiami i jakie są ich problemy.”

Postać Ashley zmaga się z molestowaniem w miejscu pracy.

“Niestety to zdarza się często kobietom w ich miejcach pracy,” mówi. “Szczególnie teraz, po kampaniach Time’s Up i #MeToo, jest zero tolerancji dla tego typu zachowań. I niestety Ashley doświadcza dość obrzydliwych zachowań w swojej pracy.”

Aktorka jest zajęta promocją serialu stacji CBS, “Fam,” który aktualnie leci w telewizji i czeka na decyzję odnośnie drugiego sezonu. Serial jest kręcony przed publicznością na żywo, to doświadczenie było dla Dobrev wspaniałe.

“Nie da się tego do niczego przyrównać,” mówi. “To jak teatr bez teatru. Naprawdę to lubię.”

Jej kolejny film, który niedługo będzie miał premierę to film akcji-thriller “Lucky Day,”, po którym ma nadzieję, że zajmie się komediami romantycznymi.

“Komedie, komedie romantyczne, wszystko z tego gatunku. Naprawdę chcę przywrócić do życia komedie romantyczne rodem z lat 90, jak zrobili to z ‘Jak romantycznie!’. W pewnym sensie odwrócili ten gatunek z powrotem i dodali świeżości, unikalnej perspektywy,” mówi. “Zajęłam się także pisaniem — napisałam komedię romantyczną, którą ostatnio w końcu sprzedaliśmy — to była dla mnie fajne doświadczenie. Chcę to dalej zgłębiać.”

tłumaczenie ©ndobrev.pl
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Produkcje Telewizyjne, FAM, Produkcje Filmowe, Run This Town, Wywiady

15 Mar 2020
       Nina w wywiadzie dla CBS podczas promocji serialu “Fam” w Nowym Jorku

Niżej możecie obejrzeć wywiad, którego udzieliła Nina dla CBS podczas promocji serialu Fam w Nowym Jorku.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Produkcje Telewizyjne, FAM, Video Center, Wywiady

14 Mar 2020
       Zdjęcia & nagrania z wizyty Niny w programie CBS This Morning

28 lutego 2019 Nina pojawiła się w kolejnym porannym programie, tym razem w CBS This Morning gdzie promowała serial Fam.


Linki do galerii:
+ 3 zdjęcia | Talk Shows > 2019 > February 28th: CBS This Morning
+ 1 zdjęcie | Miscellanous > Public Appearances > 2019 > CBS This Morning [February]

prywatne nagrania w rozwinięciu newsa
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Produkcje Telewizyjne, FAM, Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Publiczne Wystąpienia, Video Center, Wywiady

14 Mar 2020
       Nina z wizytą w AOL Build Series w Nowym Jorku – zdjęcia & nagrania

28 lutego 2019 Nina pojawiła się w programie AOL Build Series gdzie promowała sitcom Fam. Aktorka opowiedziała także o pracy z Odessą Adlon i Tone’m Bell, życiu po The Vampire Diaries oraz swoich odczuciach względem social media, fanów i publicznego wizerunku.


Linki do galerii:
+ 42 zdjęć | Talk Shows > 2019 > February 28th: Visiting Build
+ 10 zdjęć | Miscellanous > Public Appearances > 2019 > AOL Build Series in New York [February]

więcej nagrań w rozwinięciu newsa
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Produkcje Telewizyjne, FAM, Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Publiczne Wystąpienia, Video Center, Wywiady

26 Feb 2020
       Pełen wywiad Arielle Vandenberg z Niną dla “The Only Child”

Niżej możecie obejrzeć pełne nagranie wywiadu, którego Nina udzieliła swojej przyjaciółce, Arielle Vandenberg.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Produkcje Telewizyjne, FAM, Wywiady, Podcasty, Video Center

26 Feb 2020
       Zdjęcia & nagrania z wizyty w wieczornym programie Busy Tonight

4 lutego 2019 Nina wystąpiła gościnnie w wieczornym programie Busy Tonight prowadzonym przez Busy Philipps. Aktorka opowiedziała między innymi o serialu Fam, graniu przed publicznością na żywo, The Vampire Diaries, a także wizycie w nowym domu Nicka Jonasa.


Linki do galerii:
+ 9 zdjęć | Talk Shows > 2019 > February 4th: Busy Tonight
+ 6 zdjęć | Miscellanous > Public Appearances > 2019 > Busy Tonight [February]

prywatne nagrania w rozwinięciu newsa
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Produkcje Telewizyjne, FAM, Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Publiczne Wystąpienia, Video Center, Wywiady

24 Feb 2020
       Kreatorka ‘Fam’ Corinne Kingsbury opowiedziała o Ninie & serialu

Nowy serial Fam wypełni komediową ramówkę CBS w czwartkowe wieczory. Nina Dobrev wkracza w świat sitcomów jako Clem, która planuje swoje życie razem z kochającym narzeczonym Nickiem (Tone Bell) oraz miłymi, przyszłymi teściami.

Jednakże, wszystko wywraca się do góry nogami, gdy jej nastoletnia i wolna duchem przyrodnia siostra Shannon (Odessa Adlon) zjawia się w życiu pary. To doprowadza do wyjścia na światło dzienne przeszłości Clem i powrotu jej rodziny, łacznie z mniej-niż-idealnym ojciem. W głównym centrum dowodzenia serialu jest jego kreatorka, producentka wykonawcza Corinne Kingsbury, znana z pracy nad The Newsroom.

Jeszcze przed premierą serialu, 37-latka poświęciła chwilę czasu i porozmawiała z nami o produkcji. […]

Jeśli chodzi o Ninę — osobę nie za bardzo znaną z komedii, czy sitcomów, która wkracza na nowe terytorium — jak została w to zaangażowana?

Przechodziliśmy przez proces castingu i nasz kochany kierownik obsady pokazał nam te nagrania Niny dla Funny or Die. Nie znałam jej z żadnej komedii i nie widziałam The Vampire Diaries, ale mocno przyjrzałam się tym komediowym nagraniom, które zrobiła. Była tak przezabawna i wszechstronna. Jak taki komediowy kameleon, nie mogłam w to uwierzyć. Naprawdę mocno o nią walczyłam. I nie była to walka ze stacją, ponieważ wszyscy ją kochali. W końcu pojawiła się na planie i wszyscy czuliśmy się tak szczęśliwi mając ją.

Czego mogą oczekiwać widzowie Fam w kolejnych tygodniach?

Jest naprawdę taki codzienny. Myślę, że ludzie będą w stanie zobaczyć swoje rodziny w tym serialu. Jest zabawny. Opowiadamy historie postaci, które przechodzą przez swoje problemy. Myślę, że ludzie będą mieć 22 minuty śmiechu każdego tygodnia.

tłumaczenie ©ndobrev.pl
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Produkcje Telewizyjne, FAM