NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Tłumaczenie wywiadu Niny dla Women’s Wear Daily podczas 2019 SXSW
 

15 Mar 2020
       Tłumaczenie wywiadu Niny dla Women’s Wear Daily podczas 2019 SXSW

Women’s Wear Daily:

Dobrev wylądowała w Austin świeżo po Paris Fashion Week i Oscarach, aby porozmawiać o swoim nowym filmie “Run This Town” i tym, dlaczego chciałaby przywrócić do życia komedie romantyczne z lat 90.

Jak sama przyznała — i opisała na Instagramie — Nina Dobrev straciła poczucie czasu, dni i lokalizacji, gdy przybyła do Austin (Texas) na SXSW, po tygodniach podróży pomiędzy Los Angeles, Nowym Jorkiem i Paryżem.

Mogąc zatrzymać się na chwilę pomiędzy swoimi promocyjnymi zobowiązaniami, Dobrev wolała usiąść na podłodze przy oknie w hotelu The Line, z kawą w jednej dłoni i torebką Loewe w drugiej.

“Och, jest zabawa,” powiedziała — bez cienia oznak zmęczenia po podróży, czy geograficznej dezorientacji.

Dobrev wzięła udział w festiwalu w związku ze swoim filmem “Run This Town,” w którym występują również Damian Lewis, Mena Massoud, Ben Platt i Scott Speedman – opowiada on historię upadku burmistrza Toronto, Roba Ford.

“On był jak mini-Trump zanim wydarzył się Trump,” powiedziała o Fordzie. “Z jego oświadczeniami i deklaracjami i niestosownym zachowaniem. Powinniśmy byli potraktować go jako ostrzeżenie.”

Dobrev gra studentkę prawa, Ashley, która właśnie ukończyła szkołę i odkryła, że nie może zdobyć pracy w swoim zawodzie.

“Wiele dzieci idzie teraz do szkoły, biorą na to kredyt, a okazuje się, że nie ma dla nich później pracy. Rządzący i politycy od 30, 40 lat uchwalają prawa, które wpływają na nas jeszcze długo po ich odejściu, więc istnieje tutaj luka w zrozumieniu. Film w zasadzie jest o tej luce i o tym co się dzieje z millenialsami, ich zmaganiami i jakie są ich problemy.”

Postać Ashley zmaga się z molestowaniem w miejscu pracy.

“Niestety to zdarza się często kobietom w ich miejcach pracy,” mówi. “Szczególnie teraz, po kampaniach Time’s Up i #MeToo, jest zero tolerancji dla tego typu zachowań. I niestety Ashley doświadcza dość obrzydliwych zachowań w swojej pracy.”

Aktorka jest zajęta promocją serialu stacji CBS, “Fam,” który aktualnie leci w telewizji i czeka na decyzję odnośnie drugiego sezonu. Serial jest kręcony przed publicznością na żywo, to doświadczenie było dla Dobrev wspaniałe.

“Nie da się tego do niczego przyrównać,” mówi. “To jak teatr bez teatru. Naprawdę to lubię.”

Jej kolejny film, który niedługo będzie miał premierę to film akcji-thriller “Lucky Day,”, po którym ma nadzieję, że zajmie się komediami romantycznymi.

“Komedie, komedie romantyczne, wszystko z tego gatunku. Naprawdę chcę przywrócić do życia komedie romantyczne rodem z lat 90, jak zrobili to z ‘Jak romantycznie!’. W pewnym sensie odwrócili ten gatunek z powrotem i dodali świeżości, unikalnej perspektywy,” mówi. “Zajęłam się także pisaniem — napisałam komedię romantyczną, którą ostatnio w końcu sprzedaliśmy — to była dla mnie fajne doświadczenie. Chcę to dalej zgłębiać.”

tłumaczenie ©ndobrev.pl
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Produkcje Telewizyjne, FAM, Produkcje Filmowe, Run This Town, Wywiady