NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Kreatorka ‘Fam’ Corinne Kingsbury opowiedziała o Ninie & serialu
 

24 Feb 2020
       Kreatorka ‘Fam’ Corinne Kingsbury opowiedziała o Ninie & serialu

Nowy serial Fam wypełni komediową ramówkę CBS w czwartkowe wieczory. Nina Dobrev wkracza w świat sitcomów jako Clem, która planuje swoje życie razem z kochającym narzeczonym Nickiem (Tone Bell) oraz miłymi, przyszłymi teściami.

Jednakże, wszystko wywraca się do góry nogami, gdy jej nastoletnia i wolna duchem przyrodnia siostra Shannon (Odessa Adlon) zjawia się w życiu pary. To doprowadza do wyjścia na światło dzienne przeszłości Clem i powrotu jej rodziny, łacznie z mniej-niż-idealnym ojciem. W głównym centrum dowodzenia serialu jest jego kreatorka, producentka wykonawcza Corinne Kingsbury, znana z pracy nad The Newsroom.

Jeszcze przed premierą serialu, 37-latka poświęciła chwilę czasu i porozmawiała z nami o produkcji. […]

Jeśli chodzi o Ninę — osobę nie za bardzo znaną z komedii, czy sitcomów, która wkracza na nowe terytorium — jak została w to zaangażowana?

Przechodziliśmy przez proces castingu i nasz kochany kierownik obsady pokazał nam te nagrania Niny dla Funny or Die. Nie znałam jej z żadnej komedii i nie widziałam The Vampire Diaries, ale mocno przyjrzałam się tym komediowym nagraniom, które zrobiła. Była tak przezabawna i wszechstronna. Jak taki komediowy kameleon, nie mogłam w to uwierzyć. Naprawdę mocno o nią walczyłam. I nie była to walka ze stacją, ponieważ wszyscy ją kochali. W końcu pojawiła się na planie i wszyscy czuliśmy się tak szczęśliwi mając ją.

Czego mogą oczekiwać widzowie Fam w kolejnych tygodniach?

Jest naprawdę taki codzienny. Myślę, że ludzie będą w stanie zobaczyć swoje rodziny w tym serialu. Jest zabawny. Opowiadamy historie postaci, które przechodzą przez swoje problemy. Myślę, że ludzie będą mieć 22 minuty śmiechu każdego tygodnia.

tłumaczenie ©ndobrev.pl
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Produkcje Telewizyjne, FAM