NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » WWD – 5 minut z Niną Dobrev
 

24 Aug 2017
       WWD – 5 minut z Niną Dobrev

WWD.com:

Paparazzi uważnie stanęli tuż obok peruwiańskiej restauracji Rosaline w Zachodnim Hollywood, obserwując każdego, kto przyjeżdża, aż przed wejściem zatrzymał się czarny SUV, który przywiózł Ninę Dobrev. Wtorkowy wieczór został poświęcony świętowaniu przez Harper’s Bazaar i Sephorę, Niny, wrześniowej dziewczyny z okładki. Gwiazda “The Vampire Diaries” opowiedziała o tym jak to jest być gościem w Harper’s i o nadchodzących projektach, o których tak naprawdę nie może jeszcze mówić.

O jej wrażeniach po współpracy z Harper’s: “To co było naprawdę świetne to to, że mogliśmy wypróbować wielu rzeczy, zanim one wyszły, bo magazyny często mają okazję do wypróbowania różnych produktów przed ich oficjalną premierą i ostatecznie to redaktorzy decydują czy chcą tego użyć, czy też nie. Więc byłam króliczkiem doświadczalnym, ale jak zapewne wiesz, żaden z tych produktów nie był testowany na zwierzętach. Testowali na mnie, więc nie było okrucieństwa, tak jakby. Ale to było zabawne. Próbowałam rzeczy zanim ktokolwiek inny mógł ich spróbować i zostawiłam sobie wiele rzeczy i części ubrań, które jeszcze nawet nie ujrzały światła dziennego. Byłam świadoma wszystkich nowych produktów, zanim wiedział ktokolwiek inny i to sprawiło, że poczułam się fajną dziewczyną chociaż przez 5 minut.”

O tym co ją zaskoczyło przy pracy jako edytor z Harper’s: “Było wiele pracy. Wiele pytań, wiele wywiadów i wizyt w wielu miejscach. Ale przez cały ten czas, kiedy pracowałam, nie czułam jakby była to praca, bo było bardzo zabawnie.”


O swoim ostatnim drogim zakupie ubraniowym:
“Kupiłam parę butów od Chloé, które noszę cały czas. Były dosyć drogie, ale noszę je prawię codziennie, więc były tego warte.”


O elemencie ubrania, które jest najbardziej chwalone:
“Mam skórzaną kurtkę od Armani, którą często noszę i szpilki od Valentino, które moje dziewczyny stale próbują mi ukraść.”

O przyszłych projektach: “Flatliners wychodzi naprawdę niedługo. Jestem naprawdę bardzo podekscytowana tym faktem. Zaczęłam także pracować nad własnymi rzeczami. Nie mogę jeszcze o tym mówić, bo nic nie jest jeszcze ogłoszone, ale kilka rzeczy wyjdzie już niedługo.”
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Wywiady