NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Harper’s Baazar – 24 godziny z Niną Dobrev
 

17 Aug 2017
       Harper’s Baazar – 24 godziny z Niną Dobrev

8:00 – Odkąd mam pieska Maverick, mój poranek zaczyna się lizaniem po twarzy i wbijaniem pazurów w mój kark. Wychodzę w piżamie na zewnątrz, aby nie załatwiła się w domu.

8:15 – Kiedy wracam do środka, zaczynam moją poranną rutynę. Jeśli mam czas, robię sobie parę. Parowy prysznic był jednym z moich priorytetów kiedy odnawiałam mój dom w Los Angeles. To dobry czas na medytację i zatrzymanie paru minut zanim zacznie się dzień. Później myję twarz i nakładam krem La Mer, którego używam od lat. Jestem minimalistką w moim dziennym makijażu, kiedy nie mam żadnego wyjścia. Kiedy się ubieram, zwracam uwagę na komfort – wszystko w czym czuję się słodko, ale w czym mogę się również swobodnie poruszać. Stale próbuję odnaleźć siebie między bieganiem na spotkania a graniem w siatkówkę na plaży czy spotkaniem na basenie z przyjaciółmi.

8:45 – Robię taki sam shake na śniadanie każdego dnia: Proteinowy proszek Sunwarrior (o smaku czekoladowym), połowa banana, masło orzechowe o smaku kokosa (które przywiozłam z Hawajów), mleko migdałowe, szpinak, jarmuż i cynamon. Mój blender NutriBullet jest moją siłą życiową. Lubię zaczynać dzień zdrowo. Jeśli mam tosty i naleśniki na brunch z dziewczynami, mam tendencję do oszukiwania diety cały dzień, bo oszukałam już raz. Jestem w tym, albo poza tym.

9:30 – Po śniadaniu zazwyczaj pływam w basenie. Nie jest podgrzewany, więc jest to rodzaj krioterapii. Następnie biorę Maverick na spacer po okolicy. Jeśli jest ładny dzień, biorę mój ekstra wielki fotel szydełkowy na taras i czytam scenariusz. To najbardziej kosmiczna rzecz – to jest w zasadzie jak leżenie w chmurach.

12:30 – W dobry dzień, lunchem będzie duża sałatka z awokado, grilowanym łososiem i cytryną, którą robię w domu albo zamawiam z Sweetgreen. Jeśli to cheat day, jem burgera.

13:30 – Po południu, zazwyczaj kończę spotkania z przyjaciółmi wypadem na kawę lub grą w siatkówkę na plaży. Pracuję także nad scenariuszami, przygotowuję się do następnego dnia.

18:00 – Kiedy mam wolny wieczór, lubię zostać w domu i oglądać filmy oraz gotować z moimi dziewczynami. Wybieramy jedną z książek kucharskich na moim komputerze, otwieramy przypadkową stronę i wykonujemy przepis jak najlepiej potrafimy. Dużo także razem ćwiczymy. Przed kolacją, spotykamy się zazwyczaj na ćwiczenia Les Mills (moje ulubione to Grit) albo na zajęciach tanecznych albo idziemy na siłownię. Mamy detoks, a potem retoks.

21:00 – Wieczorem szukam zazwyczaj czegoś na Netflix. Obejrzałam niedawno 13 Reasons Why, które było naprawdę trudne, ale wpływowe. Albo czytam. Właśnie skończyłam How to Murder Your Life autorstwa Cat Marnell.

22:30 – Przed pójściem spać, zmywam makijaż. Ostatnio złapałam mojego psa i zasnęłam z nią w ramionach.

Must Have Niny:
Szminka “Tom Ford, Lip Color Sheer in Paradiso and Sweet Spot”
Krem “La Mer Crème de la Mer”
Perfumy “Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche”
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Wywiady