NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Nina & Reebok – Jak dopasować swój strój do lata!
 

6 Aug 2017
       Nina & Reebok – Jak dopasować swój strój do lata!

Nina wzięła udział w pytanie-odpowiedź z marką Reebok, w którym opowiedziała m.in. o rzeczy w jej garderobie, która pasuje do wszystkiego.

Kiedy masz czas wolny na planie, w czym ludzie mogą cię najczęściej spotkać?
Kiedy mam czas wolny na planie, ludzie najczęściej mogą mnie zobaczyć w stroju do jogi. Jestem w tym wytrwała, a my czasem zaczynamy kręcenie bardzo bardzo wcześnie, mają tendencję do budzenia nas o 4 albo 5 rano. Wtedy nikt nie ma ochoty na zakładanie jeansów czy innych mało komfortowych rzeczy. O nie, wszyscy szukamy czegoś super wygodnego.

Co jest najbardziej adaptującym strojem w twojej garderobie?
Myślę, że najbardziej adaptującym strojem w mojej garderobie są wszystkie czarne legginsy, bo możesz je założyć kiedy ćwiczysz, ale także dopasować je do szpilek, jeansowej katany lub skórzanej kurtki.

Jakie są twoje porady dla dziewczyn, które mają jakieś wyjście?
Kupuj tylko takie rzeczy, które absolutnie kochasz. Niezależnie od tego w jaki sposób do tego dotrzesz, będzie to dobry kawałek. Może być to tania rzecz, która będzie dobra dla jednego stroju. Powinnam wziąć te rady dla siebie. Dzięki za przypomnienie mi, muszę się wziąć za wiosenne porządki.

Które elementy garderoby zakładasz na siłownię oraz na wyjście na ulice Los Angeles?
Wszystkie. Załatwiam sprawy na mieście w moich ubraniach od ćwiczeń. Cały czas chodzę z moim nowym pieskiem, a kończę na lunchu czy drinku. Nie musisz wybierać. To nie musi już wyglądać modnie czy fitnessowo. Znaleźli sposób na połączenie tych dwóch rzeczy i teraz jest to ze sobą spójne.
         0   Post został napisany przez: Kylie w kategorii: Video Center, Wywiady