NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » PopSugar o strojach kąpielowych Niny
 

1 Aug 2017
       PopSugar o strojach kąpielowych Niny

PopSugar.com:

Nina Dobrev jest tym, co nazywasz modowym kameleonem. Ma zabawny, kobiecy styl – wystarczy spojrzeć na jej look z czerwonego dywanu – ale umiejętnie przekształca go również w wysportowaną, fitnessową dziewczynę.
Po raz pierwszy doświadczyłam tego, kiedy rozmawiałam z nią podczas imprezy Reebok x Les Mills, gdzie Nina prowadziła nie jedno, a dwa ćwiczenia. Była ubrana w strój od Reebok (byłam zapatrzona na jej buty Ultra 4.0 Les Mills) i nie mogła wyglądać lepiej, nawet jeśli by próbowała!

Podczas naszej rozmowy o zdrowiu, fitnessie oraz jej dziewczyńskim składzie, to co chciałam wiedzieć najbardziej, to gust Niny w wyborze strojów kąpielowych. Na szczęście, gwiazda odpowiedziała na moje pytanie, uchylając rąbka tajemnicy:

Zwykle lubię śmiałe kolory. Szczególnie w lato, kiedy jestem opalona, mogę zdecydować się na bardziej drastyczny kolor. Ale szczerze, jako kobieta, to zależy od tego jak się czujesz, od tego co robiłaś poprzedniej nocy oraz jak jak aktywna byłaś w poprzednim tygodniu. Kostium kąpielowy będzie albo z długim rękawem, w stylu crop-top, albo wycięte bikini. To po prostu zależy od tego jak się czuję.

Jeśli prześledzisz Instagram Niny, zobaczysz że jest prawdziwa w swoim słowie. Ubiera odważne kolory bikini i chodzi w nich z pewnością siebie. Nie można też przeoczyć jej brązowego abs, który częściowo zawdzięcza swojemu aktywnemu trybowi życia.
         0   Post został napisany przez: Kylie w kategorii: Artykuły