NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Nina & Ruby Rose dzielą się cennymi radami odnośnie życia – wywiad
 

4 Feb 2017
       Nina & Ruby Rose dzielą się cennymi radami odnośnie życia – wywiad

Podczas promocji xXx: Return of Xander Cage w Londynie, Nina udzieliła wywiadu razem z Ruby Rose, w którym wspólnie podzieliły się cennymi radami odnośnie życia. Materiał razem z tłumaczeniem znajdziecie niżej.

Na temat kochania własnego ciała.

RUBY ROSE: Twoje ciało jest tak wspaniałą rzeczą. Możesz uczynić je silnym, możesz uczynić je zwinnym, możesz zrobić z nim te wszystkie rzeczy. Ono dosłownie daje ci życie. Więc jeśli nie czujesz się komfortowo w swojej własnej skórze, musisz sobie po prostu przypomnieć jak dużo twoje ciało robi, jak bardzo tworzysz ten świat i jak dużo siły masz jako osoba.

Na tema złamanego serca.

NINA DOBREV: To uczyniło mnie silniejszą w rezultacie. Tak mocno jak to czasami boli i jak bardzo jest czasami źle, przetrwanie tego i stanie się kobietą, którą jestem po tym, jest prawdopodobnie najlepszą rzeczą jakiej kiedykolwiek się nauczyłam.

dalsza część tłumaczenia w rozwinięciu newsa

Na temat lekcji życia.

RUBY ROSE: Wszyscy odbywamy tą podróż, wszyscy mamy te wspaniałe miejsca, do których zmierzamy w życiu, będą się pojawiać wzloty i upadki, ale to wszystko jest lekcją, są to rzeczy, które kreują to kim będziemy jako ludzie.

Na temat radzenia sobie z [internetowymi] trollami.

RUBY ROSE: Jak już usłyszysz to milion jeden razy wcześniej, to reagujesz “W porządku, następny?” Żyję własnym życiem, świetnie spędzam czas, mam wspaniałych przyjaciół, mam wspaniałą rodzinę, mam dwa naprawdę dziwne psy. Nie mogłabym prosić o więcej. Nic co powie ktoś, kto mnie nie zna, to wykluwa się i pozostaje w Internecie, nie może mnie to obrazić.

Na temat najlepszych otrzymanych rad.

NINA DOBREV: [Moja mama] Powiedziała mi, abym była miła dla ludzi kiedy wszystko idzie świetnie, ponieważ na pewno spotkam ich także wtedy, kiedy będzie układać się gorzej.
RUBY ROSE: Oo, to jest dobre. Powiedziała ci to?!
NINA DOBREV: Tak. Zgaduję, że myślała, że jestem małym dupkiem.
RUBY ROSE: Piąteczka!
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Video Center, Wywiady