NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Tłumaczenia życzeń urodzinowych dla Niny od rodziny & przyjaciół
 

10 Jan 2017
       Tłumaczenia życzeń urodzinowych dla Niny od rodziny & przyjaciół

Jak na pewno wiecie, wczorajszego dnia Nina obchodziła swoje 28 urodziny. Z tej okazji mnóstwo osób złożyło jej życzenia, część z nich przetłumaczyłam i możecie je przeczytać niżej – pochodzą one głównie od bliższych Dobrev osób.

michaela_paintaworld WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, moje kochanie! Zawsze byłaś szybka, żądna przygód, kochająca ryzyko! Pozostań bezpieczna podczas swoich błyskotliwych odkryć.

juleshough Wszystkiego najlepszego dla tego pięknego jednorożca petardy! ?? Posiadasz rzadką zdolność sprawiania, że ludzie momentalnie czują się mile widziani, czują się elementem pociągu przyjaciół Niny! (A wszyscy wiemy jak fajny jest ten pociąg?) Każdy, kto miał wystarczająco dużo szczęścia, by nim jechać, wie jak wiele twoja przyjaźń znaczy! Kocham cię całym moim sercem kochana! Mam nadzieję, że masz najlepszy rok. Najlepsze jeszcze przyjdzie! ???

riawnacapri Więc, jestem pewna, że wiecie dlaczego postanowiłam zostawić swoje zestawienie #NajlepszejDziewątki2016 na dzisiaj, 9 stycznia, urodziny mojej przyjaciółki @ninadobrev. ???I jak bardzo szczęśliwe to może być, mamy za sobą także 9 lat przyjaźni!!! ?? Wszystkiego najlepszego Neens! Kocham cię bardziej, niż słowa mogą to wyrazić. ❤ Och i jlaw także życzy ci wszystkiego najlepszego.

ilariaurbinati Wszystkiego wszystkiego wszystkiego najlepszego dla mojej najsłodszej, najzabawniejszej, spontanicznej, odważnej, żądnej przygód, posiadającej wielkie serce przyjaciółki @ninadobrev – twoje serce jest pełne życia i kocham cię za to ❤❤❤

vindiesel Wszystkiego Najlepszego Nina. Jestem takim szczęściarzem, że miałem okazję tworzyć z tobą magię… Jestem tak wdzięczny, że jesteś częścią ligi xXx. Jesteś tak utalentowana i piękna, ale za tym kryje się także piękna dusza. Jestem dumny z ciebie na tak wiele sposobów. Kiedy o tobie myślę, zawsze tylko jedne słowa przychodzą mi na myśl. “Kocham cię” Obfitego roku aniołku i zasłużyłaś na to wszystko!!!

ashdragon Dla najwspanialszej najlepszej przyjaciółki jaką kiedykolwiek mogłabym sobie życzyć… WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Neenz! Jesteś naprawdę najbardziej szaloną, niepoczytalną, żądną przygód istotą, jaką kiedykolwiek poznałam. Z tobą nigdy nie jest nudno… Niezależnie od tego, czy jest to zeskakiwanie z wysokiej ściany, czy wyskakiwanie z samolotu, wyciągasz z życia ile tylko się da. Jesteś najbardziej troskliwą, opiekuńczą, dbającą o drugiego osobą i życzę ci jeszcze wielu lat szaleństwa… Nigdy nie zwalniaj ? kocham cię dziewczyno #happybirthday #my?

więcej życzeń w rozwinięciu newsa

cheeklane ??? WSZYSTKIEGO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla jednej z najsilniejszych, najbystrzejszych, hojnych, kochających i przede wszystkim najzabawniejszych.. och i niezdarnych ? osób jakie znam! Jestem tak wdzięczna za to, że mam cię w swoim życiu i za te wszystkie szalone wspomnienia i przygody, których część nadal czeka by nadejść! Jesteś prawdziwą definicją JEDNOROŻCA ? I mam przeczucie, że 2017 aka 28 rok będzie wspaniały!!! ? Kocham cię ❤ #YoureSoSpecialToMe #TequilaAndOnesies #FMercuryInRetrograde #ButDoYouGetIt ?

hillaryharley Ten dzień (cóż, ta noc/cały tydzień) jest jednym z moich ulubionych wspomnień. Tak wiele moich ulubionych doświadczeń było z tobą (czy to wyskakiwanie z samolotu, czy road-tripping czy proste wspólne gotowanie podczas wieczorów z dziewczynami). Nie mogłabym być bardziej wdzięczna za twoją przyjaźń i wszystkie te przygody, które się z nią wiążą! Bardzo cię kocham, Neens! Wszystkiego Najlepszego!! Świętuj, ciesz się tym wszystkim. To twój dzień/rok by błyszczeć! ? #birdsofafeather #rideordie

nobread Wszystkiego najlepszego TOBIE @ninadobrev. Jestem niesamowitą SZCZĘŚCIARĄ mają cię w swoim życiu, moja fanko zabawy,  warkoczącej wody, żądna przygód partnerko do zbrodni. Dziękuję ci za bycie jednym z najmilszych, troszczących się i najzabawniejszych jednorożców jakie znam ?? #nobrev? #dobread?

marymiller2323 Wszystkiego wszystkiego najlepszego NEENS???!!! Wiele więcej przytulania w chmurach☁️, weekendowych przygód & miliona więcej treningów ?! Po prostu bądź SOBĄ, 2017 będzie jeszcze lepszy! KOCHAM CIĘ❤️❤️❤️

lesliepowellmusic Jest piękna i jest łaskawa… Ma onesie na każdy dzień.
Jest elegancka i ma gust
Nigdy nie pozwala się zmarnować tequili

Twoje zdrowie @ninadobrev !!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!

D.j. Caruso Wszystkiego najlepszego dla mojej przyjaciółki @ninadobrev. Uroda #NatalieWood. Duch #AmeliiEarhart & umiejętności komediowe #LucilleBall.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Instagram, Others