NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Comic Con 2016: Julie Plec o możliwym powrocie Niny do The Vampire Diaries
 

26 Jul 2016
       Comic Con 2016: Julie Plec o możliwym powrocie Niny do The Vampire Diaries

etcanada.com:

Fani mieli złamane serca, kiedy Nina Dobrev opuściła “The Vampire Diaries”, grana przez nią postać została odesłana na spoczynek, w jednym z największych wyciskaczu łez w telewizji od lat

Teraz, kiedy zostało potwierdzone, że kolejny sezon hitowego serialu będzie jego ostatnim, czy urodzona w Kanadzie aktorka powróci do serialu po raz ostatni?

Jak twierdzi producentka “Vampire Diaries,” Julie Plec, to może wchodzić w grę. “W tym roku będziemy celebrować serial jako całość,” powiedziała Plec o finałowym sezonie, dodając, że Dobrev może się zgodzić na powrót do serialu w finale.

“Nie wywierając żadnej presji czy czegokolwiek, Nino Dobrev,” powiedziała Plec w wywiadzie z TV Line, “ale obietnica została złożona. Emocjonalna obietnica, która chciałabym, aby została wcielona w życie. Słyszałaś to tutaj… przyjacielskie obietnica zostały złożone, teraz zobaczymy, czy jesteśmy w stanie ich dotrzymać.”
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Newsy & Plotki, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 8