NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » TVD: Julie Plec o możliwym powrocie Niny do serialu
 

22 Jan 2016
       TVD: Julie Plec o możliwym powrocie Niny do serialu

movienewsguide.com

Po odejściu Niny Dobrev z “The Vampire Diaries” pojawiło się wiele plotek na temat jej możliwego powrotu. Nie zapadła w tej kwestii jeszcze żadna decyzja, jednak producentka serialu, Julie Plec, przyznała, że powitałaby Ninę Dobrev z otwartymi ramionami w 8 sezonie.

Julie Plec powiedziała Variety, że było jej smutno, gdy aktorka odeszła, ponieważ wszyscy kochali Ninę i Elenę.

“Tak, bardzo mi jej brakuje i przywróciłabym jej postać od razu, gdyby zadzwoniła i powiedziała, ‘Hey, mogę wrócić?’.”

Jednakże, odejście Niny Dobrev miało także swoje plusy. Plec powiedziała, że miało to świetny wpływ na pobudzenie większej kreatywności w serialu. Dlatego, że wszystkie poprzednie sezony, w ten czy inny sposób, skupiały się na trójkącie miłosnym między Eleną, Stefanem oraz Damonem. Teraz nie ma tego trójkąta, pozostały do zgłębienia inne kwestie.

“Dobrze jest mieć możliwość opowiedzenia historii o dwóch braciach, którzy są ze sobą bardziej związani.” Dodaje, “… mieliśmy dużo zabawy przy pisaniu scenariusz w tym roku. Scenarzyści, rozkoszujemy się tym jak cholera.”

Chociaż Julie Plec chętnie zobaczyłaby ją z powrotem w serialu, Nina Dobrev powiedziała już, że nie jest zainteresowana. W rozmowie z Entertainment Weekly kilka miesięcy temu wyraziła swój brak chęci do powrotu. Powiedziała, ”Ten rozdział jest zamknięty, to smutne, gorzko-słodkie.”

Podczas gdy debata ‘czy będzie chciała, czy nie’ będzie trwać w najlepsze, serial powróci z nowymi odcinkami 29 stycznia.
         1   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów