NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Impreza urodzinowa Niny z okazji 27 urodzin!
 

15 Jan 2016
       Impreza urodzinowa Niny z okazji 27 urodzin!

9 stycznia Nina świętowała swoje 27 urodziny i urządziła imprezę kostiumową. Wśród gości nie zabrakło jej dobrych przyjaciółek – Riawny Capri, Hillary Harley czy chłopaka aktorki, Austina Stowell. W naszej galerii znajdziecie prywatne fotografie. Motywem przewodnim przyjęcia były… emotikony!

“To były świetne urodziny,” powiedziało E! News źródło. “Nina był tak szczęśliwa, że wielu jej bliskich przyjaciół się zjawiło. To była wielka impreza.”

Wśród pozostałych gości, na imprezie obecni także byli: Kat Graham, Nick Jonas, Julianne Hough, Derek Hough, Lauren Paul, Hailee Steinfeld, Morgan Beau, Arielle Vandenberg, Adam Devine, Lane Cheek, Ericka Bonilla, Jessica Szohr, Eli Mizrahi.

Dobrev przebrała się za kota, miała na sobie czarny, obcisły strój, a twarz pomalowała na złoto. Skusiła się niemalże na taniec na rurze, podczas noszenia na sobie wielkiej karty z “najczęściej używanymi” emotikonami. Włożyła ją na siebie także podczas zdmuchiwania świeczek na torcie urodzinowym. Stowell przebrał się za emotikonę pandy. Jonas był symbolem 100. Kilku zaproszonych gości podzieliło się zdjęciami na Instagramie.

“Austin i Nina wyglądali naprawdę słodko razem i widać było, jak bardzo im na sobie zależy,” dodaje źródło E!.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA W NASZEJ GALERII (CLICK)

nagrania z przyjęcia w rozwinięciu

         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Instagram, Others, Video Center