NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Tłumaczenie krótkiego wywiadu dla Instyle
 

22 Oct 2015
       Tłumaczenie krótkiego wywiadu dla Instyle

Można by pomyśleć, że aktorka z tak popularnych seriali, jak The Vampire Diaries oraz Degrassi: The Next Generation chciałaby zrobić sobie przerwę od pracy, ale jak się dowiedzieliśmy podczas 6th Annual Veuve Clicquot Polo Classic w Los Angeles, nic nie zatrzyma Niny Dobrev. Ta utalentowana aktorka przygotowuje się do kolejnej roli i chociaż nie wiemy jeszcze o co dokładnie chodzi, to dowiedzieliśmy się, że przejdzie w związku z tym znaczącą transformację:

“Zetnę włosy do mojej kolejnej roli. Będę pracować nad filmem, ale jeszcze tego nie ogłosiliśmy, więc nie mogę o tym rozmawiać, ale zetniemy do niego moje włosy.”

Pewna siebie bywalczyni Hollywood postanowiła także podzielić się z dziewczynami z całego świata kilkoma motywującymi słowami.

“Bawcie się, nie bądźcie zawsze rozsądne, bądźcie wolne, słuchajcie tylko samych siebie, czego chcecie, nie słuchajcie innych ludzi, ponieważ ich opinia się nie liczy. Liczy się to w co same wierzycie, co was uszczęśliwia, dzięki czemu się uśmiechacie, to co pozwala wam przetrwać dzień,” powiedziała w rozmowie z InStyle. “Więc nie pozwólcie na to, aby opinie innych ludzi was dotykały, ponieważ każdy posiada jakąś opinię, a nie da się zadowolić wszystkich — muszę sobie to przypominać każdego dnia.”

My zdecydowanie poczuliśmy się zainspirowani.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Wywiady