NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Nina o zakończeniu pracy w TVD dla EW
 

11 Oct 2015
       Nina o zakończeniu pracy w TVD dla EW

Nina Dobrev może i opuściła The Vampire Diaries, ale aktorka powiedziała, że zdecydowanie włączy serial, kiedy ten powróci na ekran kanału The CW , 8 października.

“Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć jak będzie wyglądać nowy sezon,” powiedziała. “Będę oglądać. Jestem bardzo podekscytowana ze względu na moich przyjaciół.” Jedną rzeczą, której aktorka nie zrobi, jednakże, to ponowne pojawienie się w produkcji. “Ten rozdział jest zamknięty, ze słodko-gorzkim smutkiem,” dodała.

Dobrev ogłosiła w kwietniu, że odchodzi z serialu, a następnie mówiła o swoim odejściu podczas Teen Choice Awards w sierpniu.

“Zupełnie jak Elena, zaczynałam w serialu jako młoda dziewczyna, dorosłyśmy razem,” powiedziała Dobrev podczas gali rozdań nagród. “Dorosłyśmy i przez minionych sześć lat stałyśmy się kobietami. To było sześć wspaniałych lat, które miałam przyjemność dzielić z wami kochani. Nie byłoby mnie tu bez was. Nie byłoby mnie tu bez Julie Plec i Kevina Williamsona. Odmienili moje życie tą rolą. Przepraszam. Trzema rolami. Czterema rolami. Ciężko jest nadążać w tych czasach.”

Dobra wiadomość dla fanów aktorki? Dobrev będzie można niedługo obejrzeć w ‘The Final Girls,’ gdzie wciela się w rolę posiadającej cięty język Vicki, która zostaje przeniesiona do świata filmu typu slasher, pod tytułem Camp Bloodbath.

“Ona się nie cenzuruje,” mówi Dobrev o odgrywanej postaci. “Jest jak, ‘Ten facet mnie zabije, potrzebujemy cholernej piły, musimy to zrobić!’”
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Produkcje Filmowe, Wywiady