NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » TVD: Sneak peek z 6×21 z Eleną i Caroline
 

7 May 2015
       TVD: Sneak peek z 6×21 z Eleną i Caroline

Caroline: Ok, chłopcy już się przygotowują, panna młoda robi makijaż i włosy, a ja idę już na miejsce żeby poprawić to, co zostało spieprzone… Elena, lokówka!
Elena: Tak, widzę ją, Care. Jestem człowiekiem, nie jestem ślepa. Nie jestem także krucha, więc nie musicie chodzić wokół mnie na paluszkach. (walk on eggshells – dosł. chodzić po skorupkach)
Caroline: W sumie to muszę, bo jak ty będziesz po nich chodzić to się skaleczysz, dostaniesz zakażenie i umrzesz.
Elena: Wiesz co? Patrząc na moje szczęście, pewnie tak by się stało.
Caroline: Więc… jak tam wygląda świat żywych?
Elena: Jest inaczej. Jestem wolniejsza, patrzę w prawo i lewo zanim przejdę przez ulicę. Ale fajnie jest…
Caroline: Nie być potworem jak ja? Który wyłączył swoje człowieczeństwo i zabijał zanim uporać się z żałobą jak normalna osoba?
Elena: Chciałam powiedzieć, że fajnie jest nie musieć nosić pierścionka na słońce non stop.
Caroline: Tak bardzo cię przepraszam, Elena. Chciałam cię skrzywdzić mówiąc, że nigdy nie byłabyś szczęśliwa z Damonem nie będąc człowiekiem. A teraz nim jesteś. Mam nadzieję, że to nie dlatego, że przeze mnie myślałaś, że będziesz nieszczęśliwa na wieki.
Elena: Care… chciałam zostać człowiekiem od czasu przemiany w wampira. Poza tym, jestem ostatnią osobą, którą miałabyś przepraszać.
Caroline: Dzięki.
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6, Sneak Peeki, Video Center