NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » 5 scen, które zasłużyły na Emmy według EW.com
 

13 Apr 2015
       5 scen, które zasłużyły na Emmy według EW.com

Chyba już wszyscy słyszeli wielkie nowiny: Nina Dobrev odchodzi z The Vampire Diaries. Musimy przyznać, że nie jesteśmy zaskoczeni, niemniej jednak mamy złamane serce. The Vampire Diaries było jednym z pierwszych seriali, które zainspirowały nas do otworzenia strony, była to też jedna z serii, która pokazała nam, że nie ma nic złego w lekkiej obsesji, która kończy się tym, że oglądasz od początku swoje ulubione odcinki do 4 nad ranem (ktoś chętny na maraton z 3 sezonem?).

Mimo, że trudno jest się pożegnać, chcielibyśmy wspomnieć niektóre z najlepszych scen Niny w serialu. Po tym, jak produkcja Jane the Virgin wygrała Złotego Globa, nikt już nie może powiedzieć, że poniższe sceny z hitu CW nie są warte nagrody Emmy. Chwyćcie chusteczki i butelkę (butelki) wina – zaraz się zacznie.

548~155. Postać Eleny wchodzi na wyższy poziom, sezon drugi, odcinek 21, “The Sun Also Rises”. Każdy fan TVD wie, że kiedy w tle gra piosenka Birdy, czas uwolnić morze łez. Dodaj do tego pogrzeb i masz gwarancję złamanego serca. Dobrev perfekcyjnie oddała emocje i walkę Eleny, używając jedynie mimiki twarzy. Jest silna dla Jeremy’ego wiedząc, że mają już tylko siebie. Później jednak załamuje się nad grobem rodziców – praktycznie błaga ich o jakiś znak wskazujący na to, że wszystko się ułoży. No dalej “Skinny Love” – wszystko będzie dobrze.

Czy zgadzacie się, że włosy Eleny w drugim sezonie były najlepsze i powinny takie pozostać?

czytaj więcej w rozwinięciu newsa

0039~24. Retrospekcje: Katerina rodzi Nadię, sezon drugi, odcinek 9, “Katerina”.  Scenarzyści dopisali Katherine bułgarskie pochodzenie wzorując się na tamtejszych korzeniach Dobrev, czyniąc tym samym jej występ o wiele autentyczniejszym, gdy ta załamuje się w momencie, gdy zostaje jej odebrane dziecko. Na dodatek, każda kobieta, która przekona widownię, że naprawdę rodzi, zasługuje na nagrodę.

20483. Gdy Dobrev walczy ze samą sobą, sezon czwarty, odcinek 23, “Graduation”. Geniusz Dobrev w tej konkretnej scenie nie potrzebuje żadnego wytłumaczenia. Świetnie sobie poradziła w tej pełnej akcji scenie walki, w której walczyła ze samą sobą (Katherine Pierce). Po tym jak grała kilka postaci przez ponad pięć sezonów, Dobrev została królową podwójnych ról. Przesuń się, Lohan.

6202. W halucynacjach Eleny pojawia się jej matka, sezon czwarty, odcinek 6, “We All Go a Little Mad Sometimes”. Walcząc z okropnymi konsekwencjami Klątwy Łowcy, Elena znika i majaczy stojąc na Wickery Bridge, aka Moście Śmierci. Przez łzy przeprasza swoją matkę za to, kim się stała i pozwala swojej urojonej matce przekonać się, że powinna się zabić. Na szczęście  pojawia się Damon ratując sytuację, lecz chwytająca za serce przemowa Eleny zrobiła wielkie wrażenie na fanach.

24891. Załamanie nerwowe Eleny Gilbert, sezon czwarty, odcinek 15, “Stand by Me”. To była najprawdopodobniej najbardziej poruszająca scena w historii The Vampire Diaries. Elena spędziła cały odcinek nie chcąc zaakceptować śmierci brata, lecz pod koniec – gdy jego ciało zaczynało już śmierdzieć (co jest naprawdę okropne) – coś w niej pękło i wpadła w szał. Po wielu łzach i wyłączeniu uczuć przez Damona, spaliła dom z Jeremym wewnątrz. Ta scena nie tylko złamała nasze serca, ale również dostarczyła nam jeden z najlepszych GIFów z płaczem w roli głównej wszech czasów. Mówiąc krótko, Dobrev wymiatała w tej scenie.
         1   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Rankingi, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2, Pamiętniki Wampirów, Sezon 4, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6