NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » TVD: Caroline Dries o jesiennym finale
 

12 Dec 2014
       TVD: Caroline Dries o jesiennym finale

Producentka wykonawcza i jednocześnie showrunner The Vampire Diaries, Caroline Dries, udzieliła wywiadu portalowi TVGuide oraz E!Online na temat wczorajszego odcinka serialu. Poniżej znajdziecie tłumaczenie fragmentów odnoszących się do postaci Niny.

normal_002~588Co oznacza przywrócenie magii do Mystic Falls dla bohaterów, a szczególnie dla Eleny?
Stwarza to dużo problemów Mattowi, który nie chciał powrotu wampirów, sprawia, że Kai jest teraz ekstra naładowanym czarownikiem, który będzie zagrażać życiu naszych bohaterów. Pytanie brzmi, dlaczego chce on Eleny i dlaczego tak mu zależy na połączeniu się z Jo? I jak ocalimy Elenę? Ale Kai zawierający w sobie całą magię jest też wyzwaniem dla niego samego, bo nigdy wcześniej nie miał dostępu do takiej jej ilości.

Patrząc na drugą połowę sezonu, na co najbardziej się cieszysz?
Cieszę się na to, że w końcu widownia zobaczy jak działa mitologia związana z Gemini, bo wydaje mi się, że jest to jedna z naszych najciekawszych historii i wpływa na każdego bohatera w inny sposób, a my każdemu kibicujemy.

czytaj więcej w rozwinięciu newsa

 

Co możesz powiedzieć na temat planów Kaia odnośnie Eleny?
Wini za wszystko Elenę i Damona, szczególnie Damona za to co się wydarzyło w tamtym świecie. Czuje więc, że odegranie się na Damonie za pomocą Eleny jest idealną zemstą. Miał też głębszy powód, by ją porwać, ale nie powiem jaki! Ale zagarnięcie całej magii z Mystic Falls odbije się na nim. Potrzebuje pomocy Eleny.

A teraz pozwól mi na chwilę gniewu: ta scena Deleny z jemiołą. Byliśmy tak blisko pocałunku! A ty nam to odebrałaś! Dosłownie rzuciłam butelką przez pokój.
To dobrze! Chcieliśmy odcinek zakończyć cliffhangerem i mimo, że jesteśmy już wszyscy gotowi na powrót Deleny, chcieliśmy też przedstawić jakiś wielki zwrot akcji. Wiem, że było to frustrujące dla wielu osób biorąc pod uwagę, że dużo się ostatnio mówiło o tej jemiole.

Muszę przyznać, że mimo, że czekałam na ten epicki moment, to sprytnie to rozegraliście.
Dziękuję! Wolałam sprawić, by ktoś rzucił butelką niż powiedział “Oooo, tak właśnie myślałem.”

Powiedz mi proszę, jest nadzieja na Delenę, gdy serial powróci?
Mogę powiedzieć, że zobaczymy ich w końcu twarzą w twarz i będziemy dalej obserwować ewolucję ich relacji. Ich rozłąka nie potrwa wiecznie. Musisz być po prostu cierpliwa.
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6