NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Nina & Alex odwiedzili swoją mamę we Francji
 

3 Jun 2014
       Nina & Alex odwiedzili swoją mamę we Francji

Nina ostatnich kilka dni przebywała w miejscowości Awinion, na południu Francji. Razem ze starszym bratem Alexem, odwiedzała tam swoją mamę. W naszej galerii dostępnych jest już kilka prywatnych fotografii. Niżej zamieszczamy także tłumaczenia ostatnich wpisów Michaeli, które zamieściła na Twitterze. Zachęcamy do przeczytania.

Paint A World @paintaworld
Niespodzianka! Znowu! Nina i Alex pojawili się w Avignon – kaszląc za nami na ulicy (Nie miałam nawet pojęcia, że on się znajduje w Europie)

Paint A World @paintaworld
Spędziliśmy kilka świetnych dni razem! Ponownie! Jazda konna przez Eygalieres, pokaz G.Klimt w le Baux-de-Provence, rozrywki Awinion..

Paint A World @paintaworld
Dzieciaki wyjechały wczoraj. Brakuje mi ich, wreszcie usiadłam, żeby obejrzeć ostatni odcinek TVD i och, tak! Płakałam! Zalałam się łzami jak dziecko! Nie wiem czy to przez Damona, czy przez traumatyczną stratę Eleny, czy przez moje dzieci, które dopiero co wyjechały, ale przeżyłam ogromny ból.. Nie mam pojęcia jak tego dokonałaś, moja @ninadobrev!

Link do galerii:
+ 3 zdjęcia | Miscellanous > Vacation Photos > Avignon, France [May 2014]
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Oficjalne Strony, Social Media, Twitter, Z fanami