NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » TVD: Damon & Elena Najlepszą Telewizyjną Parą!
 

8 Nov 2013
       TVD: Damon & Elena Najlepszą Telewizyjną Parą!

E! Online przeprowadzało ostatnio głosowanie na Najlepszą Telewizyjną Parą Wszech Czasów, gdzie znalazło się także miejsce dla Damona & Eleny. Co więcej, nasze ulubieńce wygrały! W związku z tym, dziennikarze porozmawiali a planie serialu w Atlancie z aktorami ;) Zachęcamy do przeczytania tłumaczenia artykułu.

Zaczęliśmy od 64 ikonowych par. Ross i Rachel. Buffy i Angel. Carrie i Big. Telewizyjni giganci.

I wszystko sprowadziło się do dwóch najbardziej zaangażowanych grup fanów: Glee i The Vampire Diaries. Rachel i Finn. Oraz Damon i Elena.

Tysiące głosów oddanych w organizowanych przez E! Online wyborach na Najlepszą Telewizyjną Parą Wszech Czasów. Nadeszła pora ujawnić zwycięzców! Przy bardzo zaciętej konkurencji (było tylko trzy procent różnicy!), Damon (Ian Somerhalder) i Elena (Nina Dobrev) z The Vampire Diaries stali się oficjalnie Najlepszą Telewizyjną Parą Wszech Czasów!

I zgadnijcie co? Udało nam się znaleźć dzisiaj na planie serialu stacji The CW w Atlancie i podzielić tymi wspaniałymi wieściami z Niną i Ianem, z racji, że świętują właśnie nakręcenie setnego odcinka.

Wystarczy powiedzieć, że są przytłoczeni tą fanowską miłością.
“Znaczy się, to szalone!” powiedziała Nina o wygranej. “Fani Deleny są tak pełni pasji, tak entuzjastyczni i tak bardzo kochają chemię Damona i Eleny oraz ich relacje, że to oczywiste, że czujemy się niezwykle zaszczyceni i podekscytowani. To naprawdę wspaniałe!”

Później dodała ze śmiechem, “Jestem trochę zła [o tą wygraną], jeśli mam być z tobą szczera. Ricky i Lucy byli najlepszą parą, więc czuję się, jakbyśmy im to ukradli, a oni zasłużyli na to bardziej. Dorastałam oglądając I Love Lucy, więc zgaduję, że jestem trochę stronnicza.”

“Jest kilka dość fenomenalnych par, z którymi przyszło nam konkurować,” dodaje Ian. “I cokolwiek Damon i Elena zrobili, że tak urzekli fanów, jesteśmy tak wdzięczni za ten tytuł!”

Następnie Ian zażartował, “Wiesz, kto wygra następnym razem tytuł najlepszej pary w telewizji? To będą [z The Originals] Klaus i Elijah. Stefan i Damon są już nieaktualni. Teraz robią to tylko raz w roku, jak stare małżeństwo.” Ha! Myślicie, że sypiają w osobnych łóżkach jak Ricky i Lucy?

Producentka wykonawcza Julie Plec także jest zrozumiane zachwycona, zdradzając nam, że jest “mile zaskoczona,” ponieważ “Była ostra konkurencja!”

Jeśli z kolei mowa o tym, co czeka dalej Damona i Elenę w tym sezonie, Julie powiedziała, “Kiepskie połączenie błogiego szczęścia i strasznych, romantycznych przeszkód.” Ups!

“Damon nie ma łatwo,” wyjaśnia Ian. “Związki są trudne w prawdziwym życiu, a już wyjątkowo trudne w Mystic Falls, ponieważ kiedy jesteś szczęśliwy w Mystic Falls, nie ma dramatu. A kiedy nie ma dramatu, nie ma serialu telewizyjnego.”

“Damon i Elena, to trudne dla nich obojga,” dodaje. “I jeszcze pojawia się ten odwieczny scenariusz: dziewczyna wyjeżdża do collegu, chłopak zostaje w domu, przebywacie w innych miejscach i na innych terenie. Ale to nie jedyna rzecz. On ma 177 lat, ona ma 18. Mówimy tutaj o poważnej różnicy wieku. Ona jest fenomenalną młodą kobietą, trudno jest utrzymać taki związek.”

czytaj więcej w rozwinięciu newsa

Nina także podzieliła się z nami tym, co nadchodzi dla Damona i Eleny. “To niczym słoń w pokoju, kiedy jesteś w związku i obok kręci się twój były chłopak,” powiedziała nam. “U naszego partnera zawsze pojawia się coś w stylu, ‘Hm… Zastanawiam się.’ Zawsze jest swojego rodzaju niepewność, mogą powiedzieć, że to OK, ale to nadal siedzi w ich głowie. W tego rodzaju sytuacji są Damon i Elena. On udaje, że mu to nie przeszkadza, ale nie może zatrzymać myśli i udawać, że nie wie i nie widzi tego. To zawsze będzie w jego głowie, więc zawsze będzie to wprowadzać trochę napięcia, wraz z posuwaniem się tej relacji do przodu.”

Jeśli z kolei chodzi o możliwość rozwoju romantycznych relacji Aarona (Shaun Sipos) z Eleną w przyszłości, Nina powiedziała “Zobaczymy jak to się rozegra w przyszłości, ale zdecydowanie łączy ich podobna przeszłość i mają wiele wspólnego. Oboje stracili zbyt wiele i nadal tracą i sądzę, że właśnie to ich zwiąże.”

Spędziliśmy dzisiaj na planie filmowym kawał czasu z Niną, ponieważ miała niezwykle intensywny dzień (widzieliśmy to na własne oczy), nasze kamery nie mogły uchwycić żadnego z ujęć, bo byłby to bardzo wielki spoiler. Musicie po prostu poczekać, fani. Ponieważ ten sezon nadal będzie szalony w najlepszy z najmożliwszych sposobów!

Gratulacje dla fanów Deleny! Wasza pasja jest zdumiewająca, chwalimy was.

A dla naprawdę poszkodowanych fanów Stefana i Eleny (przykro nam!), mała nagroda w postaci cytatu słów Julie Plec. “Moje szklanki są przepełnione miłością do Steleny i zawsze będą.” To chyba zawsze coś?
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5, Wywiady