NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Sezon 5
 

22 May 2015
       TVD: Zdjęcia od Niny zza kulis wszystkich sezonów

Jak zapewne dobrze wiecie, w dzień finału 6 sezonu The Vampire Diaries Nina, z racji swojego ostatniego odcinka w serialu podzieliła się z fanami zdjęciami zza kulis ostatnich 6 serii. Możecie na nich dostrzec wiele znajomych twarzy, które pojawiały się w serialu na przestrzeni ostatnich lat.W galerii znajdziecie już wszystkie te fotografie. Zobaczcie!

normal_11241490_994967877204549_200189353_nnormal_11253288_1675566379339778_257471075_n

Linki do galerii:
+ 1 zdjęcie | Television Series > The Vampire Diaries > Season 6 > Behind the Scenes > Various Set Photos
+ 9 zdjęć | Television Series > The Vampire Diaries > Season 6 > Behind the Scenes > “Thinking of You All the While”
+ 1 zdjęcie | Television Series > The Vampire Diaries > Season 5 > Behind the Scenes > “Gone Girl”
+ 1 zdjęcie | Television Series > The Vampire Diaries > Season 2 > Behind the Scenes > “Brave New World”
+ 3 zdjęcia | Television Series > The Vampire Diaries > Season 1 > Behind the Scenes > Various Set Photos
+ 2 zdjęcia | Television Series > The Vampire Diaries > Season 1 > Behind the Scenes > “Pilot”

 
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 1, Pamiętniki Wampirów, Sezon 2, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6

4 Oct 2014
       TVD: Nowy plakat promujący 5 sezon

W naszej galerii możecie zobaczyć nowy plakat promujący 5 sezon The Vampire Diaries z całą trójką głównych bohaterów. Co o nim myślicie?

003~516

Link do galerii:
+ 1 zdjęcie | Television Series > The Vampire Diaries > Season 5 > Promotional > Posters
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5

16 Sep 2014
       TVD: Usunięte sceny z 5 sezonu

Kolejny dodatek z wydania 5 sezonu The Vampire Diaries na DVD jest już dostępny! Tym razem są to usunięte sceny. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jakie sceny nie pojawiły się w odcinkach, zapraszamy do obejrzenia video! :)
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5, Video Center

11 Sep 2014
       TVD: I Know What You Did…In The Last 100 Episodes

Udostępniony został kolejny dodatek pochodzący z wydania DVD 5 sezonu The Vampire Diaries. Zatytułowany jest “I Know What You Did…In The Last 100 Episodes” i obsada wraz z producentkami wykonawczymi, odpowiada w nim za zadawane sobie wzajemnie pytania, odnośnie tego co działo się od początku serialu. Jeśli jesteście ciekawi, jak dobrze aktorzy pamiętają fabułę, to zachęcamy serdecznie do obejrzenia filmiku poniżej.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5, Video Center, Wywiady

10 Sep 2014
       TVD: A Second Bite – Gag Reel – wpadki z planu 5 sezonu

Dostępny jest już pierwszy dodatek z DVD 5 sezonu The Vampire Diaries. Są nim wpadki z planu! Na trwającym prawie 5 minut nagraniu możemy zobaczyć jak bawi się na planie obsada ;) Zachęcamy gorąco do obejrzenia!
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5, Video Center

5 Sep 2014
       Specjalna wiadomość dla fanów od obsady TVD

Pojawiło się krótkie nagranie promujące 5 sezon The Vampire Diaries, który już 9 września pojawi się na DVD. Obsada dziękuje w nim fanom za wsparcie ;) Możecie je obejrzeć niżej.
         1   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5, Video Center

28 Aug 2014
       TVD: Zapowiedź 5 sezonu z francuskiego NT1

Pojawiła się nowa, krótka zapowiedź The Vampire Diaries, którego 5 sezon zostanie niedługo wyemitowany na francuskim kanale NT1. Niżej możecie znaleźć nagranie, wraz z dołączonym tłumaczeniem słów aktorów.

Fantastyczny. Uzależniający. Krwawy. Seksowny. Ekskluzywny. Czarujący. Intensywny. Tajemniczy. Vampire Diaries na NT1.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Proma, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5, Video Center

21 Aug 2014
       TVD: Nowe zdjęcia promujące 5 sezon

W naszej galerii znajdziecie 2 nowe fotografie pochodzące z sesji promujących 5 sezon The Vampire Diaries. Obie są śliczne i dostępne w wysokiej jakości, więc zachęcamy już teraz do ich obejrzenia.

Linki do galerii:
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 5 > Promotional > Session 001
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 5 > Promotional > Session 006
         1   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Sesje Zdjęciowe, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5

1 Aug 2014
       TVD: Nowe zdjęcie & filmiki zza kulis odcinka 5×11

Nina podzieliła się wczorajszego wieczoru 1 nowym zdjęciem z planu odcinka 5×11 “500 Years of Solitude”, serialu The Vampire Diaries. Aktorka dodała także kilka krótkich filmików. Znajdziecie je w rozwinięciu newsa.

ninadobrev
#TBT do kręcenia #TVD kiedy Katherine (aka ja) była starą wiedźmą #zmarszczki #siwewłosy

zobacz filmiki w rozwinięciu newsa
(more…)
         1   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5, Video Center

20 Jul 2014
       Tłumaczenie artykułów ze specjalnego wydania TV Guide

Ekipa z pewnością była bardzo zajęta. Od samego początku 5 sezonu, kiedy to zły sobowtór Stefana, Silas brutalnie zamordował burmistrza Hopkinsa, po upadek zachwycająco złej wampirzycy Katherine oraz jej córki, Nadii, kończąc na rozpadnie Drugiej Strony, co doprowadziło do chaosu w Mystic Falls.

Ale nie wszystko było takie smutne i zniechęcające, upiera się Ian Somerhalder, którego postać, Damon Salvatore, stał się jedną z ofiar tego sezonu.

“Ten sezon był także o heroizmie oraz triumfie ducha,” powiedział. “Każda z postaci przeszła także metamorfozę w bardzo fajny sposób.”

W taki właśnie sposób aktorzy utrzymują optymizm na planie.

ODCINEK 5×10 – Fifty Shades of Grayson
“Moja asystentka Katie Wilson i ja mieliśmy dużo zabawy przy próbie znalezienia innowacyjnych sposobów ograniczania aktorów,” powiedział Joe Connolly (pierwszy od lewej). “Musieliśmy sprawić, aby opaski (na ręce) były wystarczająco mocne, aby Nina mogła je ciągnąć, ale jednocześnie wystarczająco słabe, aby Paul mógł je szybko usunąć.”

ODCINEK 5×21 – Promised Land
“Kręciliśmy tę scenę w połowie na zatłoczonym skrzyżowaniu Covington, w pobliżu Atlanty, a drugą połowę na zamkniętej drodze w okolicach Lithoni,” powiedział kierownik lokalizacji, Andi Behring. “Podłączyliśmy przewody do samochodu i umocowaliśmy go ciężarami, żeby mógł się sam rozbić, kiedy osiągnął określoną prędkość.”

czytaj więcej w rozwinięciu newsa
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5, Pamiętniki Wampirów, Sezon 6, Skany z magazynów

15 Jun 2014
       TVD: Informacje o premierze 5 sezonu na DVD & Blu-Ray

normal_002~4979 września 2014 roku w USA swoją premierę na DVD i BluRay będzie miał piąty sezon The Vampire Diaries. W galerii dostępne są już okładki wydań oraz zdjęcia płyt, na których oprócz 22 odcinków sezonu zawarte zostały też dodatki.

1. The Vampire Diaries: Na Drugą Stronę i z powrotem

2. Wiem co zrobiłeś… w poprzednich 100 odcinkach

3. Dzień w Życiu Po Śmierci z Kat Graham

4. Wpadki z planu

5. 2013 Panel Comic Con

6. Usunięte sceny

 

Link do galerii:
+ 4 zdjęcia | Television Series > The Vampire Diaries > Season 5 > Promotional > DVD
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5

25 May 2014
       TVD: Wybieramy ulubiony odcinek 5 sezonu

POST PRZYKLEJONY, AKTUALNE POSTY PONIŻEJ :]

Każdego roku, po zakończeniu kolejnego sezonu serialu The Vampire Diaries, przeprowadzamy na stronie trwające kilkanaście dni głosowania na Wasz ulubiony odcinek. Z tego co zaobserwowałam, bardzo je lubicie, więc na pewno ucieszycie się z faktu, że i tym razem o nich nie zapomniałyśmy ;) Niżej zamieszczamy krótkie streszczenie zasad dla osób, które odwiedzają naszą stronę dopiero od niedawna.

Głosowania składają się z III etapów. Pierwszy z nich dzielony jest na rundy, z których dalej przechodzi tylko jeden wybrany przez Was odcinek. Zwycięzcy owych rund spotykają się w II etapie, jego zasady wyglądają identycznie. W ostatnim etapie rywalizują ze sobą 3 najpopularniejsze odcinki z minionego sezonu, a ilość głosów, które na nie oddacie decyduje o tym, które miejsce zajmą na “podium” ;) W tym roku w dwóch pierwszych etapach pominięty zostanie odcinek finałowy, był naprawdę dobry, więc automatycznie postanowiłyśmy go awansować do finału. To jak poradzi sobie z pozostałymi zwycięzcami zależeć już będzie tylko od Was.

Wyniki głosowań z poprzednich sezonów dostępne są w SPISIE ULUBIONYCH ODCINKÓW.

Nie przedłużając, zapraszamy do wspólnej zabawy i oddawania głosów! :)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Głosowania, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5

25 May 2014
       TVD: Wybieramy ulubiony odcinek 5 sezonu – WYNIKI

POST PRZYKLEJONY, AKTUALNE POSTY PONIŻEJ :]

Głosowania na najlepszy odcinek 5 sezonu The Vampire Diaries dobiegły końca! Wspólnie wybraliśmy nasze 3 ulubione odcinki, znajdziecie je już niedługo w SPISIE ULUBIONYCH ODCINKÓW FANÓW (klik). Oczywiście pewnie nie wszystkich zadowalają takie wyniki, ale należy pamiętać że chodziło o wylosowanie ulubionych odcinków całej grupy fanów, a nie pojedynczych jednostek ;) Osobiście wydaje mi się, że wybraliśmy faktycznie jedne z tych najbardziej udanych odcinków w 5 sezonie co bardzo mnie cieszy.

I MIEJSCE: 5×22 – Home
II MIEJSCE: 5×11 – 500 Years of Solitude
III MIEJSCE: 5×16 – While You Were Sleeping

News będzie przyklejony tylko przez jeden dzień, później zniknie ze strony głównej.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Głosowania, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5

24 May 2014
       TVD: Nowe zdjęcie z fanami z planu 5 sezonu

W galerii możecie obejrzeć 1 nową fotografię pochodzącą z planu 5 sezonu The Vampire Diaries, a dokładniej zza kulis 7 odcinka, “Death and the Maiden”. Widzimy na niej Dobrev w towarzystwie szczęśliwych fanów ;)

Link do galerii:
+ 1 zdjęcie | The Vampire Diaries > Season 5 > Behind The Scenes > “Death and the Maiden”
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5, Z fanami