NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Głosowania
 

10 Jul 2015
       Oficjalne nominacje do Teen Choice Awards 2015

orig_069~2

Ogłoszone już zostały nominacje do tegorocznych nagród Teen Choice Awards i nie zabrakło wśród nich oczywiście Niny ;) Dobrev została nominowana w kategorii Najlepsza Aktorka Telewizyjna Fantasy/Sci-Fi! Oprócz tego pojawiły się jeszcze inne nominacje, powiązane z Niną, których spis znajdziecie niżej.

Najlepsza Aktorka Telewizyjna Fantasy/Sci-Fi – Nina Dobrev

Najlepszy serial Fantasy/Sci-Fi – The Vampire Diaries

Głosować można już od jutra po wcześniejszej rejestracji na oficjalnej stronie TCAteenchoiceawards.com :) W każdej kategorii głos można oddać RAZ dziennie.

Rozdanie nagród odbędzie się 16 sierpnia w Los Angeles.

Póki co udział Dobrev nie został potwierdzony.

AKTUALIZACJA: Nina została nominowana w kolejnej kategorii! Wraz z Ianem Somerhalderem powalczy o wygraną w kategorii Najlepszy Pocałunek.
         2   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Głosowania, Newsy & Plotki

18 Jun 2015
       Nina nominowana przez MTV

normal_1941099_401399073376249_63778223_nNa stronie MTV pojawiło się nowe głosowanie zorganizowane przez stację, a w jednej z kategorii została nominowana Nina! Już teraz możecie oddawać swoje głosy na aktorkę w kategorii “Feels Freak Out of the Year”, gdzie znalazła się przez swoje odejście z The Vampire Diaries. Oto co napisano pod jej nominacją:

Wieść Niny Dobrev o opuszczeniu uzależniającego dramatu o wampirach, który był jej trampoliną do kariery wystarczyła, by fani serialu (i Damon!) pogrążyli się we łzach.

ZAGŁOSUJ NA NINĘ

Zachęcamy do aktywnego głosowania! ;)
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Głosowania

22 May 2015
       100 Najseksowniejszych Kobiet 2015 roku według Maxim

orig_001~599Nina pojawiła się na liście 100 Najseksowniejszych Kobiet 2015 Roku, stworzonej przez magazyn Maxim. Aktorka uplasowała się na wyższej pozycji niż w zeszłym roku (#53), zajmując 14 miejsce – wyprzedziła tym samym takie gwiazdy jak Phoebe Tonkin (#52), Beyonce (#40), Emilia Clarke (#38), Ashley Benson (#25) i Miranda Kerr (#20). Przed nią znalazły się między innymi Jennifer Lawrence, Miley Cyrus, Emma Watson czy Selena Gomez. Poniżej znajdziecie link do całego rankingu.

ZOBACZ CAŁĄ LISTĘ MAGAZYNU MAXIM

Zgadzacie się z takim wynikiem głosowania? :)
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Głosowania, Newsy & Plotki, Rankingi

20 Mar 2015
       Głosowanie na Najseksowniejszą Kobietę na Maxim

normal_084~105Strona internetowa Maxim.com zamieściła listę celebrytek, które mają szansę znaleźć się w rankingu 100 Najseksowniejszych Kobiet Roku wspomnianego portalu. Wśród nominowanych po raz kolejny już znalazła się również Nina, w towarzystwie mniej lub bardziej znanych pań, takich jak Beyonce, Mila Kunis, Emma Watson czy Lana Del Rey. Jeśli chcecie, aby Dobrev zajęła wysoką pozycję w ostatecznej setce, głosujcie już teraz! W linku poniżej znajdziecie odnośnik do strony, na której możecie oddawać swoje głosy.

ODDAJ GŁOS NA NINĘ NA MAXIM.COM
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Głosowania, Newsy & Plotki

15 Dec 2014
       Delena na liście najlepszych telewizyjnych par 2014

normal_407-03Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza jedno: czas podsumowań. Przeróżne strony publikują swe rankingi i listy, a jednym z takich portali okazało się oczywiście MTV. W ich spisie 19 najlepszych telewizyjnych par 2014 roku  możemy znaleźć Delenę na miejscu 8.

Będą razem? Nie będą? Będą będą. Zawsze będą – spójrzcie tylko, nawet wymazanie dobrych wspólnych momentów nie było w stanie wymazać instynktownych uczuć Eleny do Damona. Delena jest wieczna.

Na stronie znajdziecie również głosowanie, w którym możecie oddać głos na swój ulubiony pairing. Obok Damona i Eleny w zestawieniu znalazła się między innymi takie pary jak Castle i Beckett, Dean i Castiel czy Booth i Brennan.
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Głosowania, Newsy & Plotki

4 Nov 2014
       Oficjalne nominacje do PCA 2015

Po wstępnych nominacjach zostały ogłoszone oficjalne nominacje do nagród People’s Choice Awards 2015, których rozdanie odbędzie się 7 stycznia 2015 roku. Oznacza to również, że uruchomione zostało głosowanie! Oto lista nominacji, w których szansę na nagrodę ma Nina:

normal_077~58

Ulubiona aktora Sci-Fi/Fantasy
Nina Dobrev

Ulubiony serial Sci-Fi/Fantasy
The Vampire Diaries

Ulubiony duet telewizyjny
Nina Dobrev & Ian Somerhalder

Ulubiona komedia
Let’s Be Cops

Głosować można tutaj, także do dzieła!
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Głosowania, Newsy & Plotki

21 Oct 2014
       Zagłosuj w People’s Choice Awards 2015!

normal_010~55Można już głosować we wstępnych nominacjach do People’s Choice Awards 2015! Dobrev znalazła się łącznie w 4 kategoriach, w tym jednej filmowej, bowiem jako ulubiona komedia został nominowany film Let’s Be Cops. Pomożecie Ninie zdobyć nagrodę?

Ulubiona komedia
Let’s Be Cops

Ulubiony serial Sci-Fi/Fantasy
The Vampire Diaries

Ulubiona aktorka Sci-Fi/Fantasy
Nina Dobrev

Ulubiony telewizyjny duet
Nina Dobrev i Ian Somerhalder, The Vampire Diaries

Głosować można każdego dnia!
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Głosowania, Newsy & Plotki

28 Jun 2014
       Oficjalne nominacje do Young Hollywood Awards 2014

normal_001Ogłoszone zostały nominacje do Young Hollywood Awards 2014, w których to fani wybierają swoich ulubieńców dając im szansę na zgarnięcie statuetki. Jedną z nominowanych jest Nina oraz obsada The Vampire Diaries. Kiedy poznamy zwycięzców? Gala rozdania nagród odbędzie się już 28 lipca w Los Angeles. Jak na razie nie wiadomo czy Dobrev pojawi się na gali. Przypomnijmy, że ostatnim razem aktorka wzięła udział w tej imprezie w 2010 roku.

Ulubiona aktorka – Nina Dobrev

Najlepsza trójka – The Vampire Diaries (Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley)

Najlepsza chemia między obsadą – TV – The Vampire Diaries

Głosować można na oficjalnej stronie imprezyyhawards.com  Głos można oddać RAZ dziennie. Zachęcamy do głosowania!
         0   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Głosowania, Newsy & Plotki

22 Jun 2014
       Nowe głosowania na stronach MTV & E! Online

Pojawiło się kilka nowych głosowań, w których możecie wesprzeć Ninę ;) Pierwsze z nich zostało zorganizowane przez stację MTV, która nominowała Damona & Elena z The Vampire Diaries w kategorii “Ship Of The Year 2014” – czyli pary, której najbardziej kibicowali fani w minionym roku. Głosować można na ich oficjalnej stronie.

ZAGŁOSUJ NA DAMONA & ELENĘ

Kolejne głosowania są przeprowadzane przez E! Online. Tutaj macie możliwość oddania głosów w kilku kategoriach, niżej znajdziecie bezpośrednie linki.

NAJLEPSZA AKTORKA TELEWIZYJNA W DRAMACIE – Nina Dobrev

NAJLEPSZA PARA W TELEWIZJI – Damon & Elena

NAJLEPSZY POCAŁUNEK – pożegnalny pocałunek Damona & Eleny

Zachęcamy do głosowania tak często, jak tylko możecie! ;)
         2   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Głosowania

18 Jun 2014
       Oficjalne nominacje do Teen Choice Awards 2014


Ogłoszone już zostały nominacje do tegorocznych nagród Teen Choice Awards i nie zabrakło wśród nich oczywiście Niny ;) Dobrev została nominowana w kategorii Najlepsza Aktorka Telewizyjna Fantasy/Sci-Fi! Oprócz tego pojawiły się jeszcze inne nominacje, powiązane z Niną, których spis znajdziecie niżej.

Najlepsza Aktorka Telewizyjna Fantasy/Sci-Fi – Nina Dobrev

Najlepszy serial Fantasy/Sci-Fi – The Vampire Diaries

Głosować można po wcześniejszej rejestracji na oficjalnej stronie TCAteenchoiceawards.com :) W każdej kategorii głos można oddać RAZ dziennie.

Rozdanie nagród odbędzie się 10 sierpnia w Los Angeles.

Póki co udział Dobrev nie został potwierdzony.
         2   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Głosowania, Newsy & Plotki

25 May 2014
       TVD: Wybieramy ulubiony odcinek 5 sezonu

POST PRZYKLEJONY, AKTUALNE POSTY PONIŻEJ :]

Każdego roku, po zakończeniu kolejnego sezonu serialu The Vampire Diaries, przeprowadzamy na stronie trwające kilkanaście dni głosowania na Wasz ulubiony odcinek. Z tego co zaobserwowałam, bardzo je lubicie, więc na pewno ucieszycie się z faktu, że i tym razem o nich nie zapomniałyśmy ;) Niżej zamieszczamy krótkie streszczenie zasad dla osób, które odwiedzają naszą stronę dopiero od niedawna.

Głosowania składają się z III etapów. Pierwszy z nich dzielony jest na rundy, z których dalej przechodzi tylko jeden wybrany przez Was odcinek. Zwycięzcy owych rund spotykają się w II etapie, jego zasady wyglądają identycznie. W ostatnim etapie rywalizują ze sobą 3 najpopularniejsze odcinki z minionego sezonu, a ilość głosów, które na nie oddacie decyduje o tym, które miejsce zajmą na “podium” ;) W tym roku w dwóch pierwszych etapach pominięty zostanie odcinek finałowy, był naprawdę dobry, więc automatycznie postanowiłyśmy go awansować do finału. To jak poradzi sobie z pozostałymi zwycięzcami zależeć już będzie tylko od Was.

Wyniki głosowań z poprzednich sezonów dostępne są w SPISIE ULUBIONYCH ODCINKÓW.

Nie przedłużając, zapraszamy do wspólnej zabawy i oddawania głosów! :)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Głosowania, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5

25 May 2014
       TVD: Wybieramy ulubiony odcinek 5 sezonu – WYNIKI

POST PRZYKLEJONY, AKTUALNE POSTY PONIŻEJ :]

Głosowania na najlepszy odcinek 5 sezonu The Vampire Diaries dobiegły końca! Wspólnie wybraliśmy nasze 3 ulubione odcinki, znajdziecie je już niedługo w SPISIE ULUBIONYCH ODCINKÓW FANÓW (klik). Oczywiście pewnie nie wszystkich zadowalają takie wyniki, ale należy pamiętać że chodziło o wylosowanie ulubionych odcinków całej grupy fanów, a nie pojedynczych jednostek ;) Osobiście wydaje mi się, że wybraliśmy faktycznie jedne z tych najbardziej udanych odcinków w 5 sezonie co bardzo mnie cieszy.

I MIEJSCE: 5×22 – Home
II MIEJSCE: 5×11 – 500 Years of Solitude
III MIEJSCE: 5×16 – While You Were Sleeping

News będzie przyklejony tylko przez jeden dzień, później zniknie ze strony głównej.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Głosowania, Pamiętniki Wampirów, Pamiętniki Wampirów, Sezon 5

27 Jan 2014
       Głosowanie: wybierz zdjęcie miesiąca luty

POST PRZYKLEJONY, AKTUALNE POSTY PONIŻEJ :]

Po długiej przerwie, powracamy z wyborami zdjęcia miesiąca! ;) Zasady znacie, standardowo do wyboru macie cztery proponowane przez nas zdjęcia i możecie oddać głos tylko na jedno, które zostanie zdjęciem lutego. Numeracja zdjęć idzie poziomo, od lewej strony do prawej. Głosowanie będzie trwać przez 3 dni, zaczynając od dzisiaj :]

         5   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Głosowania, NDobrev.pl & NinaDobrev.pl

19 Dec 2013
       Nowe rankingi & głosowania

Koniec 2013 roku zbliża się nieubłaganie. W świecie mediów oznacza to najróżniejsze podsumowania ostatnich 12 miesięcy i wszelakie rankingi. W kilku z nich znalazła się też panna Dobrev.

1) Strona GlamourMagazine.co.uk stworzyła listę 39 zerwań wśród gwiazd 2013 roku. Pośród par nie zabrało Niny i Iana Somerhaldera. Całą listę znajdziecie pod tym linkiem.

2) Ten sam portal umieścił Ninę wraz z Derekiem Hough na liście Nowych związków 2013 roku. Całe zestawienie tutaj.

3) Strona PeopleStyleWatch.com sporządziła listę Najseksowniejszych fryzur na czerwonym dywanie w 2013 roku. Reszta wyróżnionych pod tym linkiem.

4) Na stronie BuddyTV.com wybrano Najlepsze odcinki seriali w 2013 roku. 15 epizod 4 sezonu The Vampire Diaries “Stand by Me” uplasował się na 7 miejscu pośród wyróżnionych 50 odcinków amerykańskich serii. Tutaj cała lista.

5) Ta sama strona ogłosiła listę 100 najseksowniejszych kobiet w telewizji 2013 roku. Nina zajęła 55 miejsce. Tutaj całe notowanie.

6) Na portalu HollywoodLife.com można oddawać głosy na Ulubioną parę 2013 roku. Delena jako jedni z nominowanych jak na razie jest na przedostatnim miejscu, więc zachęcamy do głosowania tutaj!

7) TV.com sporządził listę Najlepszych telewizyjnych par 2013 roku. Również tutaj Elena i Damon przegrywają, więc głosujmy!

8) EntertainmentWeekly.com opublikowało listę Najlepszych momentów 2013 roku dla shipperów. W tym zestawieniu znalazła się scena Eleny ze Stefanem z odcinka 5×04.

Stefan miał amnezję, więc Elena próbowała mu pomóc odzyskać pamięć poprzez wspominanie ich wspólnych momentów. Tak się robi scenę z “prawie pocałunkiem”.

Tu cała lista.

9) uk.Eonline.com utworzyło ranking 10 najlepszych par 2013 roku wśród których znalazła się Delena. Cała lista.

10) Na Maxim.com Nina została nominowana do tytułu Najseksowniejszej kobiety 2014 roku. Głosować można tutaj. Konkurencja jest ogromna, także do dzieła!

11) Również jedna z kreacji Niny została doceniona! Jej sukienka z SAG Awards 2013 znalazła się w rankingu Modowych hitów 2013 roku.

12) Na EntertainmentWise.com Nina została wyróżniona jako jedna z Najseksowniejszych kobiet w telewizji 2013 roku. Głosować można pod tym linkiem.
         1   Post został napisany przez: ClosetDoor w kategorii: Głosowania, Rankingi