NDobrev.pl | Twoje najlepsze, polskie źródło informacji o aktorce Ninie Dobrev » Run This Town
 

29 Mar 2020
       Tłumaczenie wywiadu z Niną dla magazynu Story + Rain [kwiecień 2019]

Lśni w najjaśniejszych (i najsilniejszych) wiosennych kolorach
Nina Dobrev nie jest tym, kim myślicie.

Tak, możecie znać ją z Degrassi, The Vampire Diaries lub The Perks of Being a Wallflower. Jest bardzo znana – może też jesteście w gronie jej 17.6 milionów obserwujących na Instagramie. Ostatnio prezentuje się z innej strony: ma poczucie humoru, kradnie sceny w niezależnych produkcjach i marzy o Broadwayu. Spotkaliśmy się z 30-letnią aktorką, gdy wracała do zdrowia po przeziębieniu w L.A. i porozmawialiśmy o jej strachu, supermocach i nowym sitcomie, Fam.

Marisa Meltzer: Brakuje ci pracy w Atlancie?

Nina Dobrev: Gdy pracowałam nad The Vampire Diaries byłam w Atlancie przez jakieś 6 lat. Wciąż mam tam dom – włożyłam mnóstwo czasu i energii w udekorowanie go. To miasto jest tak fajne, rozkwita. Prawie wszystkie filmy Marvela są kręcone w Atlancie. Wychodzisz i wpadasz na Kapitana Amerykę lub Tony’ego Starka.

MM: Słyszałam, że mnóstwo filmów jest kręconych na Węgrzech.

Nina Dobrev: W Bułgarii, skąd pochodzę, jest wielkie studio filmowe. Ale nigdy nie miałam okazji kręcić w domu, co smuci moją rodzinę. Pytają, “dlaczego tutaj nic nie kręcisz?” Moi dziadkowie i kuzyni i tata – wszyscy tam żyją.

MM: Mam przyjaciela, który mieszka na Węgrzech i powiedział, że mają najlepszy jogurt na świecie.

Nina Dobrev: To dla mnie nowość, nie jestem generalnie wielkim fanem nabiału. Ale jem mięso.

MM: Chciałabyś zagrać w filmie Marvela?

Nina Dobrev: Byłam na przesłuchaniach do kilku z nich. Wciąż muszę walczyć o role.

MM: Jakie są twoje supermoce?

Nina Dobrev: Moje supermoce? Jestem bardzo przekonywująca. Kiedy mam jakiś pomysł, obmyślam jakie kroki podjąć, by znaleźć się tam, gdzie chcę.

czytaj dalej w rozwinięciu
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Produkcje Telewizyjne, FAM, Produkcje Filmowe, Run This Town, Wywiady

15 Mar 2020
       Tłumaczenie wywiadu Niny dla Women’s Wear Daily podczas 2019 SXSW

Women’s Wear Daily:

Dobrev wylądowała w Austin świeżo po Paris Fashion Week i Oscarach, aby porozmawiać o swoim nowym filmie “Run This Town” i tym, dlaczego chciałaby przywrócić do życia komedie romantyczne z lat 90.

Jak sama przyznała — i opisała na Instagramie — Nina Dobrev straciła poczucie czasu, dni i lokalizacji, gdy przybyła do Austin (Texas) na SXSW, po tygodniach podróży pomiędzy Los Angeles, Nowym Jorkiem i Paryżem.

Mogąc zatrzymać się na chwilę pomiędzy swoimi promocyjnymi zobowiązaniami, Dobrev wolała usiąść na podłodze przy oknie w hotelu The Line, z kawą w jednej dłoni i torebką Loewe w drugiej.

“Och, jest zabawa,” powiedziała — bez cienia oznak zmęczenia po podróży, czy geograficznej dezorientacji.

Dobrev wzięła udział w festiwalu w związku ze swoim filmem “Run This Town,” w którym występują również Damian Lewis, Mena Massoud, Ben Platt i Scott Speedman – opowiada on historię upadku burmistrza Toronto, Roba Ford.

“On był jak mini-Trump zanim wydarzył się Trump,” powiedziała o Fordzie. “Z jego oświadczeniami i deklaracjami i niestosownym zachowaniem. Powinniśmy byli potraktować go jako ostrzeżenie.”

Dobrev gra studentkę prawa, Ashley, która właśnie ukończyła szkołę i odkryła, że nie może zdobyć pracy w swoim zawodzie.

“Wiele dzieci idzie teraz do szkoły, biorą na to kredyt, a okazuje się, że nie ma dla nich później pracy. Rządzący i politycy od 30, 40 lat uchwalają prawa, które wpływają na nas jeszcze długo po ich odejściu, więc istnieje tutaj luka w zrozumieniu. Film w zasadzie jest o tej luce i o tym co się dzieje z millenialsami, ich zmaganiami i jakie są ich problemy.”

Postać Ashley zmaga się z molestowaniem w miejscu pracy.

“Niestety to zdarza się często kobietom w ich miejcach pracy,” mówi. “Szczególnie teraz, po kampaniach Time’s Up i #MeToo, jest zero tolerancji dla tego typu zachowań. I niestety Ashley doświadcza dość obrzydliwych zachowań w swojej pracy.”

Aktorka jest zajęta promocją serialu stacji CBS, “Fam,” który aktualnie leci w telewizji i czeka na decyzję odnośnie drugiego sezonu. Serial jest kręcony przed publicznością na żywo, to doświadczenie było dla Dobrev wspaniałe.

“Nie da się tego do niczego przyrównać,” mówi. “To jak teatr bez teatru. Naprawdę to lubię.”

Jej kolejny film, który niedługo będzie miał premierę to film akcji-thriller “Lucky Day,”, po którym ma nadzieję, że zajmie się komediami romantycznymi.

“Komedie, komedie romantyczne, wszystko z tego gatunku. Naprawdę chcę przywrócić do życia komedie romantyczne rodem z lat 90, jak zrobili to z ‘Jak romantycznie!’. W pewnym sensie odwrócili ten gatunek z powrotem i dodali świeżości, unikalnej perspektywy,” mówi. “Zajęłam się także pisaniem — napisałam komedię romantyczną, którą ostatnio w końcu sprzedaliśmy — to była dla mnie fajne doświadczenie. Chcę to dalej zgłębiać.”

tłumaczenie ©ndobrev.pl
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Artykuły, Produkcje Telewizyjne, FAM, Produkcje Filmowe, Run This Town, Wywiady

15 Mar 2020
       Zdjęcia z sesji portretowych obsady Run This Town z Festiwalu SXSW w Austin

W galerii dostępne są zdjęcia z kilku sesji portretowych obsady Run This Town z Festiwalu SXSW w Austin.Linki do galerii:
+ 13 zdjęć | Photoshoots > 2019 > Session 007
+ 2 zdjęcia | Photoshoots > 2019 > Session 008
+ 7 zdjęć | Photoshoots > 2019 > Session 009
+ 1 zdjęcie | Photoshoots > 2019 > Behind The Scenes > Entertainment Weekly Portraits
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Publiczne Wystąpienia, Produkcje Filmowe, Run This Town, Sesje Zdjęciowe

15 Mar 2020
       Wywiady z obsadą filmu “Run This Town” podczas drugiego dnia festiwalu SXSW

Niżej dostępne są wywiady, który udzieliła obsada filmu Run This Town podczas drugiego dnia Festiwalu SXSW w Austin.

więcej wywiadów w rozwinięciu
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Publiczne Wystąpienia, Produkcje Filmowe, Run This Town, Social Media, Twitter, Video Center, Wywiady

15 Mar 2020
       Zdjęcia & nagrania z drugiego dnia festiwalu SXSW w Austin

Nina wraz z obsadą (Mena Massoud, Ben Platt, Scott Speedman) filmu Run This Town i reżyserem, Ricky’m Tollmanem wzięła udział 10 marca 2019 w kolejnym dniu Festiwalu SXSW w Austin. Aktorzy udzielali wywiadów i wzięli udział w sesjach zdjęciowych.


Linki do galerii:
+ 1 zdjęcie | Film Festivals > 2019 > March 10th: Twitter House at SXSW 2019 – Day 2
+ 15 zdjęć | Film Festivals > 2019 > March 10th: SXSW Festival – Prime Video Blue Room
+ 3 zdjęcia | Film Festivals > 2019 > March 10th: SXSW Festival – Round Table Interviews
+ 31 zdjęć | Miscellanous > Public Appearances > 2019 > 2019 SXSW Festival in Austin, Texas [March]

nagrania w rozwinięciu newsa
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Publiczne Wystąpienia, Produkcje Filmowe, Run This Town, Video Center, Z fanami

15 Mar 2020
       2019 SXSW | Wywiady z premiery filmu “Run This Town”

Niżej możecie zobaczyć wywiady, których Nina udzieliła podczas premiery filmu Run This Town na Festiwalu SXSW w Austin.

więcej wywiadów w rozwinięciu
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Publiczne Wystąpienia, Produkcje Filmowe, Run This Town, Video Center, Wywiady

15 Mar 2020
       Premiera filmu “Run This Town” podczas festiwalu SXSW w Austin

9 marca 2019 Nina pojawiła się na Festiwalu Filmowym SXSW w Austin (Texas) razem z obsadą filmu Run This Town. Aktorce towarzyszyli koledzy z planu – Mena Massoud, Ben Platt i Scott Speedman. Tego dnia odbył się pokaz filmu wraz z after party, w galerii dostępne są zdjęcia.Linki do galerii:
+ 19 zdjęć | Film Festivals > 2019 > March 9th: 2019 SXSW Festival “Run This Town” Premiere
+ 11 zdjęć | Film Festivals > 2019 > March 9th: 2019 SXSW Festival “Run This Town” Premiere – Screening
+ 4 zdjęcia | Film Festivals > 2019 > March 9th: 2019 SXSW Festival “Run This Town” Premiere – After Party

nagrania w rozwinięciu newsa
(more…)
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Publiczne Wystąpienia, Produkcje Filmowe, Run This Town, Video Center

9 Feb 2020
       Nagrywając dialogi do “Run This Town” – prywatne nagranie ze studia

Nina podzieliła się nagraniem ze studia w L.A. gdzie nagrywała dialogi do swojego nowego filmu, “Run This Town.”
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Social Media, Instagram, Produkcje Filmowe, Produkcje Filmowe, Run This Town, Video Center

29 Jan 2020
       “Run This Town” – prywatne nagrania Niny z planu filmowego w Toronto

Poniżej możecie obejrzeć prywatne nagrania Niny z planu filmu Run This Town, który aktorka skończyła kręcić na początku maja 2018.
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Social Media, Instagram, Produkcje Filmowe, Produkcje Filmowe, Run This Town, Video Center

27 Jan 2020
       Dobrev spotkana przez fanów w sklepie Foot Locker w Toronto

W kwietniu 2018 Nina spędziła trochę czasu w swojej rodzinnej Kanadzie, gdzie pracowała na planie Run This Town. Dwie fanki miały szczęście spotkać Dobrev podczas zakupów w sklepie Foot Locker. W galerii znajdziecie 2 zdjęcia.

Linki do galerii:
+ 2 zdjęcia | Miscellanous > Personal Pictures > 2018 > Toronto, Canada [April]
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Others, Produkcje Filmowe, Run This Town, Z fanami

26 Jan 2020
       Nina zagra w thrillerze politycznym Run This Town

W kwietniu 2018 ruszyły prace na planie nowego filmu z udziałem Niny, thrilleru politycznego Run This Town. Aktorka wcieli się w nim w rolę Ashley Pollack. Zdjęcia na planie trwały do 2 maja w Toronto, Kanada. W galerii możecie obejrzeć zdjęcia z planu.

Bram, młody reporter z Toronto odkrywa przez przypadek skandaliczne informacje na temat kontrowersyjnego burmistrza miasta. Chce uzyskać więcej informacji od pomocników burmistrza – Ashley i Kamala – którzy starają się zacierać ślady.

W filmie występują między innymi również Ben Platt, Mena Massoud, czy Damian Lewis.


Link do galerii:
+ 12 zdjęć | Movie Productions > Run This Town (2020) – Ashley Pollack > Various Set Photos
         0   Post został napisany przez: Sonja w kategorii: Galeria Zdjęciowa, Social Media, Instagram, Newsy & Plotki, Produkcje Filmowe, Produkcje Filmowe, Run This Town